Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajspray, mely megvédi a hajat a hőtől. Akár 400 fokig.

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

Az illata jó, viszont ragacsos, olyan mint egy gyengébb hajlakk.
Száraz hajra, vasalás előtt abszolút nem ajánlanám.
Vizes hajra fújva is ragad, de ha kifésülöm és szárítom akkor eltűnik a ragacsosság.
Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Az illata jó, viszont ragacsos, olyan mint egy gyengébb hajlakk.
Száraz hajra, vasalás előtt abszolút nem ajánlanám.
Elhasználtam, de nem venném újra.

Erika8813

2015. február 5.

Ragacsos, kemény, alig kifésülhető lett tőle a hajam. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

manka0003

2014. május 9.

Lehet velem van a baj de szerintem ragad a haj tőle.Mikor ráfújom és elkezdem száritani akkor meg bekócosodik .Mintha enyhe hajhab hatása lenne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

kate26

2014. február 20.

Jó kis termék,de korántsem olyan jó,mint amilyen a narancssárga csomagolásban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Oraculum

2014. február 8.

A legjobb DP termék a kínálatban.
Verhetetlen az ára, a kiszerelése, a hatása:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

A legjobb DP termék a kínálatban.
Verhetetlen az ára, a kiszerelése, a hatása:)

floracska6

2014. január 14.

Nagyon jó és elég nagy kiszerelés (250 ml), a hajat nem zsírosítja ellenben a töredezést maximálisan meggátolja. Szárítás és vasalás előtt is egyaránt érdemes használni, nagyon finom, sima lesz utána a haj, tisztára mintha épp csak a fodrásztól estünk volna ki, az illata is "szalonillatú". én imádom. Teljes mértékben megéri azt a kb. 3500-öt amit elkérnek érte, mert míg egy olcsóbb (pl Loreal) ugyan harmad ennyibe kerül, de nem csinál az égegyadta világon semmit, ez nagyon is!

update: azt kell mondjam ez a legjobb hajápolási termék amivel valaha találkoztam! két hónapja voltam fodrásznál és akkor vágott a hajamból és szert tettem erre. Azóta vasalás (minden nap vasalom!) valamint hajszárítás előtt mindig befújtam ezzel a hajvégeket. Tegnap voltam fodrásznál újra két hónap után és közölte velem, hogy a hajam olyan mintha legalábbis egy hete vágtak volna a végéből, mert törésnek nyoma se. De nem lepődtem meg rajta, mert én is érzem, hogy mennyire szép tőle, pedig nagyon száraz, töredezésre hajlamos a hajam. Biztosan újraveszem ha kifogy!

hasznos info, hogy míg fodrász szalonban kb. 3500-ért lehet hozzájutni, addig az iparfumeria-n kb. 2300 Ft. (bár 990 a postaköltség szóval több tételt érdemes egyszerre rendelni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Hidratálók: Xylose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.