Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ViviAnne, az összetevőket feltöltötte: Zdenka, Módosítva: 2019. január 25.

Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Könnyű, szilikonmentes sampon a haj maximális volumenéért

• Válogatott csipkebogyó olajjal
  • Gyengéden tisztítja a hajat
  • Puha és fényes hajat eredményez
  • Nem nehezíti el a hajat
  • A Volume Rose sampon kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket a hajból és a fejbőrről
  • Segít megerősíteni a hajszálak szerkezetét, csodálatos volument, puhaságot és természetes fényt kölcsönöz a hajnak

bigdaybeauty

2020. március 4.

Aki szereti a rózsaillatot, az imádni fogja ennek a samponnak az illatát, mert elég intenzív! Az állaga is nagyon jó. Jól tisztított, de mintha picit szárazabbnak éreztem volna a hajam, ezért az olajjal kiegészítve használtam inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

ViviAnne

2019. február 16.

Általában a kék volume-os sampont használom a Matrix-tól, de gondoltam legyen egy kis változatosság kipróbálom ezt is. Igazából nem vagyok kifejezetten rajongója a rózsa illatának, de volt rá példa hogy tetszett 1-1 rózsa illatú termék, de az nem ez volt sajnos. Dúsítást sem tapasztaltam igazán, inkább csak szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

kicsikler

2019. február 3.

A fodrásznál vásároltam a hozzá tartozó balzsammal együtt. Az illata tetszett, de a hajam nem lett tőle szebb és jobb. Mosás és szárítás után olyan száraz haj érzésem van tőle és egyáltalán nem érzem, hogy ezt használva kevésbé lapulna le a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Scara

2018. október 18.

Kb. egy hónapja rendeltem meg a kondícionálóval együtt. Mivel a Schwarzkopf rózsás samponját szerettem, gondoltam most ezt rendelem meg változatosságképp. Az illata finom, élethű rózsa, de nem túl erős és szerencsére ezért nem is irritálta a mesterséges illatanyagokra érzékeny fejbőrömet.
Pár használat után viszont visszatértem a másik márkára, mert ebben kevesebb a tápláló és hidratáló összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Pipi

2018. augusztus 25.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van. Kellemes rózsa illata van, szép fényt és volument ad. Jól tisztít, de nem szárít. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

timilla

2018. május 10.

Csodás illatú, kíméletes, hajszépítő sampon ez kérem szépen. Kevés kell belőle, jól habzik, mégsem szárítja vagy irritálja az érzékeny fejbőrömet. Valóban volumennövelő, egyáltalán nem lapítja le a hajat, még úgy sem, hogy én legalább kétféle nem kimosandó ápolót használok utána. Friss érzetű és illatos a frizurám tőle, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

CeCeDrake

2017. augusztus 21.

Egy másik Matrix sampont cseréltem le erre. Gondolkodtam, hogy ezt vàlasszam vagy a sima sárgát, de ez lett, mert ez nem szilikon alapú.
Kellemes az illata, jól tisztít és nem lapul le a hajam egyhamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kellemes az illata, jól tisztít és nem lapul le a hajam egyhamar.

kobarbika

2017. június 7.

Vékonyszàlù hajamnak egy igazi ajàndék. Finom és nem tùl intenzív ròzsaillata hosszan èrezhetô mosàs utàn. Segít a kòcolòdàs ellen. Újra fogom venni a balzsammal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

ylexe

2017. május 1.

Szerettem volna, hogy legyen itt nektek egy vélemény róla, de ez egyelőre előzetes. A balzsammal együtt használom, de egyelőre semmi különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.