Matrix

Ár:   2620 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Dús hajat és hatalmas volument eredményez, hatása hosszan tartó. Használatával a haj könnyen kifésülhető és kordában tartja a szálló hajszálakat.

Kiszerelés: 250 ml / 1l

rougeoftheday

2017. január 24.

Annyira nem hatalmas a volumen, de valóban érezhető a különbség. Nagyon könnyed és selymes tőle a hajam. Ami nagyon szuper szerintem, hogy maga a termék is kék, ez nekem nagyon bejött. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Oraculum

2014. február 8.

Anyának vettem, jó illat, dús hatás hajtőemelővel alkalmazva, kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Anyának vettem, jó illat, dús hatás hajtőemelővel alkalmazva, kiváló termék!

Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.