Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• 24 óráig tartó dús hajat eredményez
  • Megemeli a hajtöveket
  • Volument és ragyogóan fényes hajat biztosít
  • Gubanctalanít és megszünteti a haj statikusságát
  • Szórófejének köszönheten extrém hatékony hajtemelést tesz lehetvé
  • Dúst hatást eredményez, amely egész nap tart
  • Protein ás panthenol tartalmú formula, mely rugalmas tartást biztosít
  • Tapinthatóan dús hatás, amely nem nehezíti el a hajat és nem ragad

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

Nedves hajtövemre fújva a beszárításnál látszik a volumennövelő hatás, de ez egyáltalán nem tartós. Mivel nincs időm állandóan beszárítani a hajtöveket, nekem ez a termék nem vált be, nem fogom újra venni. de amit ígért azt teljesítette, ezért kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

gzsofi94

2016. január 31.

Hiába márkás termék, nekem semmit sem ért. Sőt lelapult tőle a hajam és már másnap bezsírosodott ettől. Direkt nem használtam emellé mást, mert kíváncsi voltam a hatására. Meg az illata se jó. Sajnálom, hogy megvettem.. El is ajándékoztam, sajnálom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Színezőanyag. Zöld.