Matrix

Ár:   4620 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2016. április 5.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A proteinekkel gazdagított High Amplify sampon hosszantartó dús hatást és struktúrát ad a vékonyszálú, lelapult hajnak. Nem tartalmaz szilikont.

HBrigi

2019. szeptember 16.

Sajnos nem vált be. Amilyen jók a hajformázói a sampon és a balzsam hatástalan. Gyorsan zsírosodik a hajam tőle, a balzsam pedig egyáltalán nem könnyíti meg a kifésülést. Vékony szálú, középhosszú, egyenes hajam van, az elséve fibralogy sokkal jobb. A termékcsalád habja és hajtőemelője viszont szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Nindzsuuu

2018. december 17.

A notinoról rendeltem kemény 1500 forintért és milyen jól tettem, ugyanis a legjobb sampon ami valaha használtam. Elég száraz-szálkás hajam volt, de ez a sampon annyira rendbeszedte a frizkóm, hogy még balzsamot sem kell mellé használnom. A hab a tortán, hogy mióta ezt haszbálom 4-5 napot is kibírok hajmosás nélkül. Könnyebben is bánok a hajammal azóta. Megéri kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

eprecs

2017. szeptember 7.

Borzasztó :( A 30 évem alatt sosem volt korpás a hajam, ettől a sampontól 2 nap után olyan fejviszketésem volt hogy azt elmondani sem tudom. Arról nem beszélve hogy darabokban jött le a fejbőröm, tiszta korpa voltam. Nem tudom mi lehet benne ami ezt művelte... ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Yolanda

2016. március 22.

Anyukám bátorított, hogy próbáljak ki egy Matrix sampont, ő esküszik erre a márkára, több terméküket is használta/használja. Szóval megrendeltem és örülök, hogy hallgattam rá. Össze sem lehet hasonlítani a drogériás samponokkal, fényévekre vannak egymástól. Amit ígér, meg is teszi. Minél többször használtam, annál hatásosabb volt, végre lett tartása a hajamnak, még másnap is nem csak mosás után. Ez már megváltás volt, mivel a hosszú hajam pikk-pakk lelapult és nem igazán tudtam vele mit kezdeni. Ami még hatalmas pozitívum ebben a termékben, hogy nem lett hamarabb zsíros a hajtő. Az efféle dúsító samponok ezért nem váltak be eddig, mert a legtöbb fokozta a zsírosodást. Ennél minden a legnagyobb rendben, nincs ilyen probléma. Valószínű, nem ez volt az utolsó Matrix termékem, szerintem a balzsamjával fogom folytatni a sort. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.