Matrix

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Matrix Total Results Moisture 2 komponensű kúra a haj hidratációjáért. Száraz, élettelen, roncsolt hajra. Rétegről rétegről állítja helyre a haj szerkezetét. A hidratálás és a ragyogás tökéletes
kombinációja. Gubanctalanító funkció. Revitalizálja a haj belső és külső szerkezetét. Könnyű formula alacsony pH-val. Megvédi a hajat a káros külső hatásokkal
szemben.

2 komponensű táplálás:
- Fehér komponens barack olajjal: A simaságért és intenzív ragyogásért
- Kék komponens glycerinnel: A hosszantartó hidratálásért és puhaságért

Nuvola

2019. június 19.

Lusta vagyok feltölteni az újabb verziót, de végigböngésztem az összetevők listáját, és csak a vége felé akad 1-2 apró különbség. Az újabb kiadása hupikék, hengeres flakon fekete címkével. Matrix/Total Results/Moisture Me Rich/Moisture Cure.

Ellentétben az előttem szólóval, örülök, hogy rátaláltam, mert bár a szívem a szilikonmentes, szűzies hajápolókhoz húz, a Matrix termékeivel nézek ki legjobban. Használom hajmosás után, még nedves hajra fújkálva, vagy bármely napon, amolyan 'beach waves' -hatás kiváltására. Ez utóbbi esetben is benedvesítem először a hajam, mert úgy tapasztalom, hogy önmagában kicsit keményíti a tincseket.
Mivel nem egy gazdag, krémes ápolóról van szó, mellette szükséges a balzsam/maszk, ki mit használ.

Még egy tulajdonsága, amit nagyra értékelek, az a kivételesen visszafogott illata, ami hamar el is illan !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Bnemrita

2015. június 30.

Anyukám vette a fodrászától ezt a "csodát", azt hiszem 3200-ért, rábeszélték. Aztán nekem adta, mert rájött, hogy ilyet ő nem használ (hasznos, volt megvennie...:-) ). Szerintem nem egy jó termék. Még csak közepesnek sem mondanám. Szerintem kifejezetten kellemetlen illata van, a flakonja szerint nem kell kiöblíteni a törölközőszáraz hajból, de az én hajammal konkrétan semmit sem csinált, nem gubanctalanította, nem hidratálta, semmi. Mondjuk, kis kellemetlen - amolyan rossz fajta gyógynövényes - szag maradt utána a hajamban. Ezt a cuccot én senkinek sem tudom jószívvel ajánlani!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Oraculum

2014. február 8.

Anya nagyon szereti az egész termék-családot, csomagban megéri az árát, de profi cucc otthonra is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.