Matrix

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borb.biaa, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ceramid tartalmú kondicionáló. A hosszú hajnak erőt biztosít, csökkenti a töredezést és meghosszabbítja az egészséges hajnövekedést.

aNora

2017. december 16.

Én párban használom egy másik mátrix termékkel együtt, ami a fodrászom ajánlott. Egy pozitív dolgot tudok elmondani róluk, hogy eszméletlen jó az illatuk. Amúgy nekem nem igazán használ. Vagyis már kipróbáltam , hogy este feltettem, lefolpakkoztam és így hagytam reggelig. Ebben az esetben segített csak a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

LillaH

2017. október 23.

Nekem csalódás volt sajnos, drága és semmit nem csinál a hajammal, sőt, még talán szárazabb is lett tőle, mint előtte volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

TumblrGirl

2017. június 11.

A hajápoló tesójával együtt használom, és egészségesebbnek látszódik tőle a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

nagypetra3

2017. április 26.

A fodrászom Matrix termékekkel dolgozik, és megkértem, rendeljen nekem is ebből a fajta samponból. 1 literes kiszerelésben vettem, és már szeptember óta tart, heti 2 hajmosás mellett.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, kevésbé törik a hajam, és hajmosás utáni napon szinte nem is látszik, hogy el van törve (Kérdezték már, frissen van-e vágva, mert nagyon szép..), viszont a harmadik napon már kicsit szárazabb a hajam vége. Nekem nem zsírosít, 3 napot simán kibír, bár van, hogy a harmadik napon már használok száraz sampont. Most a Ziaja kakaóvajas balzsamával és Kallos hajpakolással használom együtt, de Aussie balzsammal is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

borb.biaa

2016. szeptember 16.

A fodrászom mostanában elég sok Matrix terméket használ, így amikor mondtam, hogy kipróbálnék egy új balzsamot, mert az Aussie-t már eléggé megszokta a hajam, ezt a márkát ajánlotta, és rajta keresztül szereztem be ezt a terméket.
Már kb. 1 hónapja használom ezt a balzsamot, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuperül ápol, megkönnyíti a kifésülést, a töredezést valóban megakadályozza, és úgy vettem észre, hogy könnyebb egyenesre szárítani a hajamat, amióta ezt használom. Az illata is jó, és nagyon kevés kell belőle, az én mellig érő hajamra elég belőle egy mogyorónyi, így lassan fogy, szerintem sokáig elég lesz ez a 300 ml.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.