Max Factor

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2019. június 7.

Lelőhely:   Müller, DM

Kiemeli az arcod természetes szépségét és az arcnak egészséges barnaságot kölcsönöz. Használd az arcod teljes felületén, amennyiben bronzbarna arccszínt szeretnél. A természetes napsütötte hatást elérése érdekében pedig az arcodnak csak bizonyos részeit – T-vonalat és a halántékot - hangsúlyozd.

MayB

2022. január 8.

Az egyik legjobb, legszebb színű bronzosító volt, mindkét árnyalatát imádtam és nagyon nagyon sajnálom, hogy nem lehet kapni, sehol. Miért vonnak ki minden jól működő dolgot? :( (koltői a kérdés)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Uveggalamb

2019. július 29.

Golden árnyalatban van meg. Ez egy iszonyatosan nagy kiszerelés, és mivel baromira pigmentált és csak finom ecsetmozdulatokkal ajánlatos használni, ezért szerintem ezer évre is elegendő lesz.
Szép barnásbronzos csillámos színe van, de arcon a csillámok egyáltalán nem érvényesülnek, így bőrhibákat nem emel pluszban ki, és egyáltalán nincs nemkívánatos narancssárgás tónusa, szóval egy könnyne használható "tényleges bronzhatást " kölcsönző bronzerrről van szó, amit én a világos bőrtónusommal is tudok szép természetesen felvinni, de abszolút építhetőnek gondolom és sztem bőrtónusok széles skálájához is tökéletesen passzoló darabról van szó. Nyáron , ha nem tesszük ki magunkat a napnak, (mint pl én, aki nonstop fényvédőzik) akkor nagyon szép napcsókolta effektet lehet hazudni az arcra, testre, szóval szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Dee

2019. május 3.

1,5-2 éve használom rendületlenül, még több mint a fele megvan pedig napi szinten használom. Imádom hogy csillog. A kopása általános, nap végén azért még mindig látni az arcomon. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. :)
A doboza lehet hogy kicsit lehetne stabilabb de mivel nem hordom magammal így igazából számomra nem gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

fethadri

2018. július 30.

Nagyon bevált tartós és csodásan pigmentált termék. +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Nagyon bevált tartós és csodásan pigmentált termék. +++++

domcsismiracle

2017. október 15.

Tényleg óvatosan kell bánni vele, nagyon pigmentált, ki kell tapasztalni. Valóban hamar lejön, amit azért nagyon sajnálok, semmilyen fixáló nem tartotta még meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 21.

Nem véletlenül lett a mesterek kozmetikuma... Minden szempontból kiváló termék és így kitűnő választás, akár a márka többi sminkterméke.
A szép eredmény eléréséhez persze nem árt azért a jó ecset és némi gyakorlat:) Régóta kedvelem ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

ppnatalie

2017. június 27.

Óvatosan kell vele bánni, mert nagyon erős a színe, de egyébként egy jó kis termék. Szép a színe, tartós, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

norka9

2017. március 23.

Nagyon szép, egységes eredményt lehet elérni a használatával. Először tartottam tőle, hogy a csillogástól diszkógömb-hatást kelt az arcomon, de szerencsére a felvitelnél ízléses mennyiségben csillog csupán. Ár-érték arányban nagyszerű bronzosító, talán az egyetlen hibája, hogy egy-két óra múlva lekopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

zdiana

2017. március 16.

Első bronzosítóm. Nagyon pigmentált, nagyon szép és finoman csillámos, szépen eldolgozható a bőrön. Szép, természetes hatást lehet vele elérni. A felvitellel azért óvatosan kell bánni, mert az erős pigmentáltsága miatt könnyű túlzásba esni vele, de szerencsére könnyű korrigálni. Egyetlen súlyos hibája van: nagyon hamar lekopik (értsd: fél órán belül), de annyira, mintha fel sem tettem volna. Ezen sem az alapozó, sem a púder nem segít. Soha nem jártam még így egyetlen sminktermékkel sem, ezt az egyet leszámítva...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Dorika78

2017. február 18.

Az első bronzosítóm az Essence-től volt, és meg kell hogy mondjam, a legújabb kedvenc márkám lett a MaxFactor. Fényévekkel jobb, mind pigmentáltságában, színében, tartósságában.
Az első használatkor kicsit soknak éreztem, de rájöttem, hogy csak én használtam rosszul, mert az Essence miatt nem vártam ilyen erős színt. A csillámok nagyon tetszenek benne, bár alig látszik, amikor felviszem, de ez nem hátrány, hanem inkább előny.
Én egy sima, egyszerű, ferde ecsettel szoktam felvinni (RT), és tökéletesen tudom használni, de a színekkel még mindig egy kicsit játszadoznom kell,hogy ne legyen túl erős/gyenge.
Szóval az előnyei:
- nagyon pigmentált
- rengeteg van a csomagolásban, így az biztos, hogy sokáig fogom használni
- az apró csillámok elragadóvá teszik a bronzosítót
- egyszerű a felvitele
-nagyon szépen el lehet dolgozni
- természetes hatást lehet elérni vele
Hátrányok:
- néha már-már túl erős, épphogy oda kell érinteni az ecsetet, különben rengeteget visz fel
- a csomagolása nem a legpraktikusabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Szóval az előnyei:
- nagyon pigmentált