Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Ő a kedvenc spirálom! a glamour napokon szoktam 50%os kuponnal megvenni valamelyik drogériában, de ha nem lenne az akció, úgy is megvenném a terméket. Egyenletesen szépen viszi fel a festéket, kiváló a feje. Nekem bevált, én szolídan szeretek sminkelni és ez pont annyi festéket visz fel, ami nem túl sok de elég ahhoz, hogy látványos legyen az eredmény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

keserutimi

2019. február 1.

Pár hónapja használom ezt a spirált. Természetes összképet ad a pilláknak, szépen szétválasztja őket. Dúsító hatásáról nem tudok nyilatkozni, semmi extrát nem csinál, szóval ebből a szempontból nem nyűgözött le. Viszont plusz pont jár neki, mivel nem pereg nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

srjsz22

2019. január 12.

Nagyon szépen ível, elkülöníti a pillákat, nincsen póklábeffektus, nem kopik. Sokáig bírja beszáradás, csomósodás nélkül. Emiatt teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

anetta.filip

2018. december 23.

Jó kis spirál ez, szépen ível, hosszít, egész szép marad a pillám, nem kókad le, nem póklábas, ívet is egész soká megtartja, nem tapasztja össze a pillàkat. Tőlem ötöst kap, mert örömmel elhasználom, ráadásul màr több hónapja bírja beszàradás nélkül. Nem mondom, hogy kedvenc, mert az a régi Oriflame wonderlash spirál mércéje, ám ez azért nem ugorja meg azt nekem műszempilla hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Aphrozin

2018. december 6.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de ennyi erővel az ablakon is kidobhattam volna azt a pénzt. Olyan mintha nem is látszana, borzasztó, nem hittem a szememnek. Még elajándékozni sem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

EmmaHeather

2018. november 15.

Számomra a világ legjobb szempillaspirálja! Ezer csillagot is adnék neki :) Soroljam, mi mindent tapasztaltam? Gyönyörű, hosszú, szépen ívelt pillákat készít, intenzív fekete színű és ami a legfontosabb az én olajos szemkörnyékemnek: NEM maszatolódik, nem pereg! Egyáltalán. Nagyon szép volument ad a pilláimnak, sokat dob akkor is, ha csak ezt használom "sminkemként". Nekem simán elmegy 3d pillának is, ha picit még szétválasztgatom itt-ott. De alapvetően nem tapaszt össze. (Lehet ez gyakorlat kérdése is🤔) Semelyik másikra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

zsofi1986

2018. november 8.

Körülbelül 2 hónapja vettem meg ezt a szempillaspirált, az itteni vélemények alapján, és nem bántam meg! Életem egyik legjobb spirálja, nem tapad tőle össze a szempillám, nekem kétszer kell átmennem rajta, hogy szép különálló és íves legyen!
Annyira szuper, hogy egy ismerősöm múltkor azt hitte, hogy műszempillám van :)
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Annyira szuper, hogy egy ismerősöm múltkor azt hitte, hogy műszempillám van :)
Csak ajánlani tudom!

petrara

2018. október 21.

Mar 3. eve veszem mindig ujra a kuponnapokon. Szerintem ez mindent elmond.:) Legjobb drogerias szempillaspiral, ami nem csinal poklabakat meg tobb retegben sem. Es az 50%-os kuponnal meg az ara is barati.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Rendben van, csak 3 réteg kell ahhoz, hogy rendesen dúsítson, valamint drogériás viszonylatban kicsit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

kataa0105

2018. október 11.

Találomra szedtem le a polcról és irtó jó spirál!! Szép hosszú szempillakat csinál meg az én rövid pillaimbol is. Első pár használat után belopta magat a szívembe😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.