Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

pzs14

2019. augusztus 24.

(Számomra) a világ legjobb spirálja. Sokoldalú, tulajdonképpen azt csinálsz vele, amit akarsz.
Szolid, natúr smink? Vidd fel egy rétegben! Szétválaszt, beszínez, nem vastagít el. Teljesen természetes - nekem pl. ha nem sminkelek, akkor van szükségem rá, ugyanis az egyébként nem túl rövid pilláim fele hosszban szőke, pont olyan árnyalatban, hogy alig látszik, így a pilláim extrém rövidnek tűnnének, ha ezzel nem húznám át őket. Viszont ha egy rétegben be vannak festve ezzel, nem nagyon lehet megmondani, hogy festve van - de az utolsó milliméterig látszanak a pillák.
Alapoztál, szemed kihúzva, emellé kevés a natúr pilla? Húzd át 2 rétegben! Pillák még mindig szétválasztva, de hangsúlyosabbak, mélyfeketék, sehol egy festékcsomó, megfolyás - tökéletes.
Igazi drámai pillákra vágysz? Húzd át még többször! Szerintem 4 fölé sosem mentem: az már tkp. műszempilla hatás. Hosszú, fekete, ívelt, hangsúlyos pillák - de még mindig különválasztva, festékcsomók és megfolyás nélkül...

A kefe az első pillanattól a megfelelő mennyiségű festéket veszi fel - sosem kell lehúzni a keféről felesleges festéket. Addig míg ki nem fogy, egyenletes a minőség, amit fel lehet vele rakni.

Lesem az akciókat, ha valahol felbukkan egy 50%-os, azonnal lecsapok rá, és bekészítve várja a sorát. Szerintem legalább 10-szer újravettem, kamasz lányom is ezt használja. Még a teljes árán is megéri, mert sokáig tart.

Spirálokról olvasva nekem úgy tűnik, vannak, akik drámai pillák alatt valami különös okból kifolyólag az összeragadt, csomós pillákat értik... Szerintem az nem szép... De nekik nem fog bejönni ez a spirál, az tuti, mert ezzel összeragadt pillákat elég nehéz összehozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

HChristelle

2019. július 19.

A kedvenc spirálom. Nem kenődik, nem morzsolódik és egész nap olyan, mintha frissen raktam volna fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

spetrara

2019. július 17.

Imádom ezt a szempillaspirált, évek óta csak ezt használom. Szeretem, hogy szilikonkeféje van. Szépen elválasztja a pillákat és nem csomósodik. Szép természetes hatást kelt, de mégis látványos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

april

2019. július 5.

Lehet,hogy vmi hibás darabot fogtam ki,de szörnyű! Nem is tudtam elhasználni. A festék nagyon száraz, a kefe alig vesz fel festéket, mintha nem is csinálnék semmit. A márkától hatalmas csalódás,eddig minden max Factor spirallal elégedett voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Ő a kedvenc spirálom! a glamour napokon szoktam 50%os kuponnal megvenni valamelyik drogériában, de ha nem lenne az akció, úgy is megvenném a terméket. Egyenletesen szépen viszi fel a festéket, kiváló a feje. Nekem bevált, én szolídan szeretek sminkelni és ez pont annyi festéket visz fel, ami nem túl sok de elég ahhoz, hogy látványos legyen az eredmény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

keserutimi

2019. február 1.

Pár hónapja használom ezt a spirált. Természetes összképet ad a pilláknak, szépen szétválasztja őket. Dúsító hatásáról nem tudok nyilatkozni, semmi extrát nem csinál, szóval ebből a szempontból nem nyűgözött le. Viszont plusz pont jár neki, mivel nem pereg nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

srjsz22

2019. január 12.

Nagyon szépen ível, elkülöníti a pillákat, nincsen póklábeffektus, nem kopik. Sokáig bírja beszáradás, csomósodás nélkül. Emiatt teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

anetta.filip

2018. december 23.

Jó kis spirál ez, szépen ível, hosszít, egész szép marad a pillám, nem kókad le, nem póklábas, ívet is egész soká megtartja, nem tapasztja össze a pillàkat. Tőlem ötöst kap, mert örömmel elhasználom, ráadásul màr több hónapja bírja beszàradás nélkül. Nem mondom, hogy kedvenc, mert az a régi Oriflame wonderlash spirál mércéje, ám ez azért nem ugorja meg azt nekem műszempilla hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Aphrozin

2018. december 6.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de ennyi erővel az ablakon is kidobhattam volna azt a pénzt. Olyan mintha nem is látszana, borzasztó, nem hittem a szememnek. Még elajándékozni sem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

EmmaHeather

2018. november 15.

Számomra a világ legjobb szempillaspirálja! Ezer csillagot is adnék neki :) Soroljam, mi mindent tapasztaltam? Gyönyörű, hosszú, szépen ívelt pillákat készít, intenzív fekete színű és ami a legfontosabb az én olajos szemkörnyékemnek: NEM maszatolódik, nem pereg! Egyáltalán. Nagyon szép volument ad a pilláimnak, sokat dob akkor is, ha csak ezt használom "sminkemként". Nekem simán elmegy 3d pillának is, ha picit még szétválasztgatom itt-ott. De alapvetően nem tapaszt össze. (Lehet ez gyakorlat kérdése is🤔) Semelyik másikra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.