Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2023. január 19.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Evakovi

2024. február 22.

Biztos, hogy erre valaki azt mondaná, hogy száraz, mert nem az a nagyon folyós szempillaspriál, de én pont ezért szeretem. Nem ragad össze-vissza, szépen szétválasztja a pillákat, tartós, természetes, szép az eredmény. Mondjuk emiatt szerintem nagyon nagy pillákat nem lehet vele csinálni, de valamennyire építhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

bence2010

2023. november 30.

Itteni kivalo ertekelesek miatt vettem. Mindenben igaz, egesz nap fennmarad, nem pereg le, illetve szem alatt sem maszatol feketere mint pl háromszor ennyiert a clinique spiral.
Ha tobbszor atkenjuk, akkor a dusitas is megvan.
Nekem meg a szaunat is kibirta!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 30.

Ha tobbszor atkenjuk, akkor a dusitas is megvan.
Nekem meg a szaunat is kibirta!!!!!

creammaniac

2023. július 15.

Szerencsére akciósan vettem ezt a szempillaspirált, a teljes árát semmiképpen sem érné meg számomra.
Alapvetően nem rossz, pozitívum, hogy a helyén marad, nem pereg, folyik le még kánikulában sem, abszolút tartós. Viszont számomra túlságosan természetes a hatása, nem dúsít, csak épphogy kiemeli a pillákat, mindezt csomómentesen. Micellás vízzel könnyen lejön, nem maszatolódik lemosáskor.
Egynek jó, hétköznapi használatra, de én a drámaibb hatást kedvelem, ezért újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 15.

Hortenzis

2023. április 26.

Itteni vélemények miatt vettem meg, és alapvetően nem is csalódtam. Eddig összesen 2x használtam, ami eddigi tapasztalat: természetes, csomómentes szempillák, viszont sajnos a dúsítás elmaradozik.. rendben van egyébként, de egy picit többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 26.

Gorgo300

2023. április 24.

Nekem kissé csalódás az a spirál.
Pozitívum:
Nem kell attól tartani, hogy túl sok festék kerül a kefére, ez által a szempillákra.
Gyönyörűen íveli a pillákat.
Napközben nem pereg,
Este különösebb előkészítés nélkül, micellás vízzel lemosható.
Negatívum:
Egy kicsit sem dúsítja a pillákat.(Nekem ez lenne a fő szempont.)
Nagyon sok réteg kell, hogy valamennyire látható legyen a hatása.
Nekem a "csomagolása" sem tetszik, olyan értelemben, hogy számomra a keskenyebb tubusban lévő szempillaspirálok a kényelmesebbek (felvitelkor).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 24.

Nekem kissé csalódás az a spirál.
Pozitívum:
Gyönyörűen íveli a pillákat.
Napközben nem pereg,
Este különösebb előkészítés nélkül, micellás vízzel lemosható.
Negatívum:
Egy kicsit sem dúsítja a pillákat.(Nekem ez lenne a fő szempont.)
Nagyon sok réteg kell, hogy valamennyire látható legyen a hatása.

Lulufej

2023. április 14.

De jó, hogy belebotlottam a Krémmánián és a vélemények alapján adtam neki egy esélyt! Teljesen jó kis szempillaspirál ez. Nem rajongok a műanyag kefékért, de ennél nem bánom, jól van kialakítva. De nem csak a kefének, a tubusnak is jár a dicséret, mivel pont annyi anyagot vesz fel a kefe, ami szükséges, nem halmozódik fel felesleges adag festék, éppen ezért nem kell attól tartanom, hogy egy rossz mozdulat és összekenem a szemhéjamat. Szuperül szétválasztja a pillákat és valamelyest hosszítja és göndöríti is. Nekem egy kicsivel több dráma hiányzik belőle, egy kicsivel több dúsításra vágyom.
Egyébként tartós, nem maszatolódik napközben a szemhéjon, nem potyog, és az észrevételem szerint nem indul meg ha víz éri. Lemosáskor sem kell különösebb erőfeszítést tenni az eltávolítása érdekében. Nekem ez 5* és bár szeretek kísérletezni ha szempilla spirálokról van szó, ez biztos, hogy visszatérő vendég lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 14.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2023. február 23.

Én most vettem a tegnap rossmannban, akció van rá. Ugyanígy néz ki ahogy a képen, a sok dicséret utána mit kapott, gondoltam megpróbálom én is. Most ahogy kipróbáltam, már teljesen értem hogy akik dicsérik ,miért is teszik?! Egyszerűen le vagyok döbbenve... Hibátlan! amilyen szempillát csinál, olyan mintha műszempilla lenne. Dús hatás, nem ragad, nem visz fel plusz csomókat a szempillákra, gyönyörűen szétválaszt. Ez egyszerűen elképesztő! Most már teljesen értem miért dicsérik!!! Nagyon örülök hogy megvettem!!! Azt hiszem nekem ez marad a tökéletes szempillaspirál. Mindazt amit ígér, azt pontosan úgy teszi. Én csakis ajánlani tudom ! ezek után 🥰!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 23.

EmmaHeather

2021. augusztus 7.

Update: ÚJRA A BOLTOK POLCAIN!

Számomra a világ legjobb szempillaspirálja! Ezer csillagot is adnék neki :) Soroljam, mi mindent tapasztaltam? Gyönyörű, hosszú, szépen ívelt pillákat készít, intenzív fekete színű és ami a legfontosabb az én olajos szemkörnyékemnek: NEM maszatolódik, nem pereg! Egyáltalán. Nagyon szép volument ad a pilláimnak, sokat dob akkor is, ha csak ezt használom "sminkemként". Nekem simán elmegy 3d pillának is, ha picit még szétválasztgatom itt-ott. De alapvetően nem tapaszt össze. (Lehet ez gyakorlat kérdése is🤔) Semelyik másikra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Update: ÚJRA A BOLTOK POLCAIN!

DeTi

2021. május 10.

Mióta megjelent szinte csak ezt használom. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, kedvenc volt, nem tudom, hogy mivel helyettesíthetném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

pont

2020. február 28.

az átlagos és a nemrossz kategória között van valahol, én szeretem, ha egy spirál ennél látványosabb hatást nyújt. viszont napközben már fekete maszattá válik a szemem alatt, számomra így nem sokat ér..

"A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt napközben gond nélkül újraigazítható." - ez viszont nagyon béna reklámszöveg, jajj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.