Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2019. március 28.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Szilikonos sörtéi pont olyan távolságra helyezkednek el egymáshoz képest, amik közé nem  férnek el a festékcsomók. A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt  napközben gond nélkül újraigazítható. A kefe kialakítása hajlított, így pontosan követi a pillák vonalát.  Az eredmény szépen elkülönülő, dús pillák, csomók nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

EmmaHeather

2021. augusztus 7.

Update: ÚJRA A BOLTOK POLCAIN!

Számomra a világ legjobb szempillaspirálja! Ezer csillagot is adnék neki :) Soroljam, mi mindent tapasztaltam? Gyönyörű, hosszú, szépen ívelt pillákat készít, intenzív fekete színű és ami a legfontosabb az én olajos szemkörnyékemnek: NEM maszatolódik, nem pereg! Egyáltalán. Nagyon szép volument ad a pilláimnak, sokat dob akkor is, ha csak ezt használom "sminkemként". Nekem simán elmegy 3d pillának is, ha picit még szétválasztgatom itt-ott. De alapvetően nem tapaszt össze. (Lehet ez gyakorlat kérdése is🤔) Semelyik másikra nem cserélném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Update: ÚJRA A BOLTOK POLCAIN!

DeTi

2021. május 10.

Mióta megjelent szinte csak ezt használom. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, kedvenc volt, nem tudom, hogy mivel helyettesíthetném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

pont

2020. február 28.

az átlagos és a nemrossz kategória között van valahol, én szeretem, ha egy spirál ennél látványosabb hatást nyújt. viszont napközben már fekete maszattá válik a szemem alatt, számomra így nem sokat ér..

"A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt napközben gond nélkül újraigazítható." - ez viszont nagyon béna reklámszöveg, jajj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

marbi

2020. február 19.

Nagyon szeretem, pár éve ezt használom. Könnyű felvinni, nem tapadnak össze a szempilláim tőle. Viszont sajnos mostanában már nem találom sehol :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

EveCarefree

2020. január 17.

Évtizedeken át sminkeltem, míg végre rátaláltam a legtutibb szempillaspirálra, amelyet látom már nem gyártanak. Még szerencsére tavaly találtam rá, és az első használat után azonnal felvásároltam a Notinon 5 darabot nevetségesen olcsón, szóval egy darabig elleszek. De mi lesz utána? :(
Ez nem pereg le, nem maszatolódik, estig tökéletesen fennmarad a helyén! Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

pzs14

2019. augusztus 24.

(Számomra) a világ legjobb spirálja. Sokoldalú, tulajdonképpen azt csinálsz vele, amit akarsz.
Szolid, natúr smink? Vidd fel egy rétegben! Szétválaszt, beszínez, nem vastagít el. Teljesen természetes - nekem pl. ha nem sminkelek, akkor van szükségem rá, ugyanis az egyébként nem túl rövid pilláim fele hosszban szőke, pont olyan árnyalatban, hogy alig látszik, így a pilláim extrém rövidnek tűnnének, ha ezzel nem húznám át őket. Viszont ha egy rétegben be vannak festve ezzel, nem nagyon lehet megmondani, hogy festve van - de az utolsó milliméterig látszanak a pillák.
Alapoztál, szemed kihúzva, emellé kevés a natúr pilla? Húzd át 2 rétegben! Pillák még mindig szétválasztva, de hangsúlyosabbak, mélyfeketék, sehol egy festékcsomó, megfolyás - tökéletes.
Igazi drámai pillákra vágysz? Húzd át még többször! Szerintem 4 fölé sosem mentem: az már tkp. műszempilla hatás. Hosszú, fekete, ívelt, hangsúlyos pillák - de még mindig különválasztva, festékcsomók és megfolyás nélkül...

A kefe az első pillanattól a megfelelő mennyiségű festéket veszi fel - sosem kell lehúzni a keféről felesleges festéket. Addig míg ki nem fogy, egyenletes a minőség, amit fel lehet vele rakni.

Lesem az akciókat, ha valahol felbukkan egy 50%-os, azonnal lecsapok rá, és bekészítve várja a sorát. Szerintem legalább 10-szer újravettem, kamasz lányom is ezt használja. Még a teljes árán is megéri, mert sokáig tart.

Spirálokról olvasva nekem úgy tűnik, vannak, akik drámai pillák alatt valami különös okból kifolyólag az összeragadt, csomós pillákat értik... Szerintem az nem szép... De nekik nem fog bejönni ez a spirál, az tuti, mert ezzel összeragadt pillákat elég nehéz összehozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

HChristelle

2019. július 19.

A kedvenc spirálom. Nem kenődik, nem morzsolódik és egész nap olyan, mintha frissen raktam volna fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

spetrara

2019. július 17.

Imádom ezt a szempillaspirált, évek óta csak ezt használom. Szeretem, hogy szilikonkeféje van. Szépen elválasztja a pillákat és nem csomósodik. Szép természetes hatást kelt, de mégis látványos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

april

2019. július 5.

Lehet,hogy vmi hibás darabot fogtam ki,de szörnyű! Nem is tudtam elhasználni. A festék nagyon száraz, a kefe alig vesz fel festéket, mintha nem is csinálnék semmit. A márkától hatalmas csalódás,eddig minden max Factor spirallal elégedett voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Ő a kedvenc spirálom! a glamour napokon szoktam 50%os kuponnal megvenni valamelyik drogériában, de ha nem lenne az akció, úgy is megvenném a terméket. Egyenletesen szépen viszi fel a festéket, kiváló a feje. Nekem bevált, én szolídan szeretek sminkelni és ez pont annyi festéket visz fel, ami nem túl sok de elég ahhoz, hogy látványos legyen az eredmény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.