Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Parfümmentes, olajmentes.

Glowla

2013. február 11.

Régóta kerülgettem. A pigmentáltságát, oszlathatóságát kicsit kevésnek vélem. ahogy általában a Max Factor festékeknél ezt tapasztaltam. Valami plusz hiányzik belőle. Nekem "kemény" az állaga. 110 Peaches árnyalat van meg. Barackos pirosítóm még nem volt. Hosszasabb használat után még update-elek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.