Max Factor

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Passionate Red - mélyvörös

• Mysterious Hazel - aranyos mogyoró szín

angyalka1225

2017. február 20.

Nekem a Vibrant Pink árnyalat volt/van meg, de mivel a 2. használatnál kitört, hagytam a fenébe, pedig nagyon szép szín. Azóta próbálkoztam más rúzsokkal is ilyen színben, de azok szárítottak és semmivel se tartósabbak, ezért elő akartam kotorni, csak nem találom. Szóval kár érte, nem tudom, miért szüntetik meg mindig az ígéretes darabokat ahelyett, hogy továbbfejlesztenék úgy, hogy végig lehessen használni, ne csak 1x. :-/ De még így is nyert nálam 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

SzandrASD

2016. szeptember 6.

Évek óta megvan a Passionate Red árnyalatban, eszméletlen gyönyörű színe van, de utcára, bulizni v. nagyobb alkalmakor nem vetném be. Ugyanis nem tartós, sokszor újra kell kenni és akkor még nem ettél,nem ittál. Az evés-ivástól konkrétan elillan..volt, nincs. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

noparazita

2016. február 23.

Ajándékba kaptam a Foxy Amber árnyalatot, ami egy élénkebb rózsaszín. Szerintem nagyon ragadós, és csillog, ez így inkább szájfény, mint rúzs. A tartóssága éppen emiatt nem jó, az ivástól is simán lejön, de ha nem iszok, akkor is egy idő után szőrén szálán eltűnik a számról. Hidratál meg szép a szín, de ilyen kvalitásokkal nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

mreni876

2016. január 19.

A Couture Blush és a Mysterious Haze árnyalat van meg. A színük nagyon szép, könnyű vele dolgozni, nagyon jól hidratálja az ajkakat, azonban, ahogy belekortyoltam az ásványvizembe (üveges), egyből le is jött az egész. Nyilván nem is egy vízálló termékről van szó, így ezt nem veszem figyelembe. Végülis nem a legélénkebb árnyalatok vannak meg, így szerencsére nem csúnyán kopik le. Viszont az árát sokallom, nem hinném, hogy újra fogom venni. Azért megért egy próbát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Norsu

2016. január 14.

Régóta megvan és szerettem... amíg nem kopott le a hegye, mert a hegyezőbe nálam nem fér bele. Hiába imádom a Foxy Rose színt, hiába nem szárít.
Valaki tud jobb megoldást annál, hogy bicskával neki esni és faragni mint egy vándorbotot? Tényleg érdekelne! Köszi! Pacsi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 14.

Timmon

2015. július 9.

Szerintem ez egy nagyon jó termék. Könnyen kenhető, de nem ragad. Szuper jól hidratál és elég tartós is. Ráadásul szépen, fokozatosan kopik a nap folyamán a szín, úgy vettem észre, hogy inkább lassan elhalványul. A 05 Wild Orchid színűt használom jelenleg, ami felkenve az én számon világosabb, mint amire számítottam, de ettől függetlenül nagyon szép. Én nem látok benne csillámokat. Viszont 1 pont levonás a faragós kiszerelés miatt, mert ezek a rúzsceruzák elég puhák és rengeteg megy így kárba. Megérdemelt volna a termék egy kitekerős kiszerelést. Ajánlom kipróbálásra, mert tényleg remekül hidratál és gyönyörű színekben kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

CosmoYuu

2015. március 10.

Én a "Princess Rose" árnyalatot vettem meg, de megbántam. Tetszett a világos rózsaszín színe, pont ilyet kerestem akkoriban. Haza érve kipróbáltam és lelombozódtam. Baromira csillog, a színe felkenve nem olyan szép, a csillámok beleültek a redőkbe és nagyon kiszárították az ajkaimat. Én pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

2014. július 4.

Impulzusvásárlás volt, féláron nem hagyhattam ott. :-) Deep Burgundy színt vettem, nagyon tetszik, nem erős a fedése, pont jó, mint egy pigmentáltabb szájfény (kb. olyan a hatása mint a Catrice Ultimate Shine bogyósgyümis színű rúzsomnak). Egyenletes a fedése, egyenletesen kopik, kellemes érzés az ajkakon, nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

kvitta.girl

2014. május 26.

Csak vakartam a fejem DM-ben ezen az 50%-on hogy csak a colour effect termékekre érvényes. Nos és az melyikek is pontosan? Mert ki volt fosztva az egész állvány még a spirálok is pedig azok nem colour effect-ek.. Nos mindegy eredeti áron 2200 ft ez a kis rúzscerka amit nem adnék ki érte,de mivel imádom a rúzsceruzákat illetve a filceket,gondoltam MF termék 1100 ft-ért jöhet nem kísérletezek hogy épp pontosan mi féláras. Legvilágosabb rózsaszín jött velem haza, arra volt szükségem azt éreztem tökéletesnek egy hangsúlyos szemsminkhez. Miss sporty jött ki ugyanilyen termékkel ugyanilyen színbe is ugye alapból 1000-sért de az nem fogott semennyit hál isten ennél ilyen gond nincs,hiába halvány rózsaszín igazán fagyos,babás ajakszínt ad.
Csillám kicsit sok,de nem zavaró,nem érezni.
Kicsit lassan is szárad ahhoz hogy már ne fogjon/ragadjon semmihez.
Rúzs felé használva még praktikusabb,de még lassabb száradás.
Tartósság teljesen jó,bár ettől nem féltem minden MF ajaktermék ragaszkodó.
2200 ft-ért marhára nem érné meg,de fél áron örülök hogy megvettem..
Faragásnál még nem tartok lehet ott fog bukni az egész?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Csillám kicsit sok,de nem zavaró,nem érezni.
Kicsit lassan is szárad ahhoz hogy már ne fogjon/ragadjon semmihez.
Rúzs felé használva még praktikusabb,de még lassabb száradás.
Tartósság teljesen jó,bár ettől nem féltem minden MF ajaktermék ragaszkodó.
2200 ft-ért marhára nem érné meg,de fél áron örülök hogy megvettem..
Faragásnál még nem tartok lehet ott fog bukni az egész?

lilaszilva

2014. március 14.

Nekem a deep burgundy árnyalat van meg, direkt erősebb színt kerestem. Ez az első ilyen ceruzám, de nem bántam meg. Nem tudtam mire vélni a sok negatív kritikát, pl hogy kopik, ragadós.. én nem tapasztaltam ilyeneket. Sőt, nagyon sokáig fent marad, és szép egyenletesen kopik. Ha a csillámok zavarnak, én azt szoktam csinálni, hogy miután felkentem, egy zsepivel, vagy a kezemmel "átpaskolom, megnyomogatom" a számat és máris megszabadultam a csillámok felétől, de a szín ugyan úgy megmaradt.Egyedüli negatívum, hogy picit szárítja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Színezék. Piros.