Max Factor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Párna applikátorral ellátott, antioxidánsokkal dúsított hidratáló szájfény.

GyTunde

2019. május 11.

Gyönyörűen csillog és ahhoz képest hogy szajfény nem ragad! Nekem a Shine in glam van meg, teljesen natúr hatást kelt az én ajkamon és az illata kellemes.
Mindennapi használatra tökéletes. Nem tartós de nekem igy is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Mindennapi használatra tökéletes. Nem tartós de nekem igy is 5*

Ildi71

2019. március 6.

Leértékelve vettem a 015 nude glory árnyalatot. Kellemes íz és állag, a színe diszkrét, de ugyanakkor elegáns.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

zsazsi1

2019. február 26.

Féláron volt, így kettőt is vettem, két csodaszép, természetes árnyalatot, 025 Shine in glam, 015 Nude glory. Az én szám nagyon világos, úgyhogy csak enyhe színt ad neki, de hétköznapokra tökéletesen elég. Nagyon hamar eltűnik a szájról, szerintem enni-inni sem kell hozzá, úgyhogy mindenképpen táskába vele indulás előtt, de áttetszősége miatt az újrafelvitel nem egy macera. Szájfény létére viszonylag nem ragacsos. Teljes árát szerintem nem éri meg - a R..mannban 3 ezer fölött volt - de féláron elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Csodálatos. Kissé áttetsző, ám intenzívvé tehető színe van. Tökéletes estére vagy akár nappalra is. Álom a felvitel. Az én színem a Majestic Berry árnyalat, gyönyörűséges. Egyedül a tartósságon lehetne javítani, de ugyebár a szájfények nem túl tartósak, így ez elnézhető neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Alix

2018. november 5.

Tökéletes:kellemes érzés viselni,hidratál,nem ragad,diszkrét kellemes illatú,számomra a színe (Shine in glam) is telitalálat.Egyedül az ára lehetne barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.