Max Factor

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Ipacsne, Módosítva: 2020. július 20.

Lelőhely:   Müller, DM

Azonnal drámai volument ad, egyetlen mozdulattal.

2 árnyalatban elérhető

TamasiB75

2020. október 21.

Dús és hosszú szempillát eredményes, egész nap tartós hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Dús és hosszú szempillát eredményes, egész nap tartós hatás.

galbanum1

2020. augusztus 24.

Sem dark, sem magic :( nem túl sok látszata van, hogy használtam, egy no-name, negyedárú spirál is tudja ugyanezt. Az egyetlen előnye számomra, hogy vízálló, ami a gyakran könnyező szemem miatt fontos. Lemosni kétfázisú lemosóval simán lehet, de ez bizony most csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

hayleygates

2020. március 2.

Életem egyik legrosszabb spirálja. Azon kívül, hogy jó nagy csomókban ráragad a pilláimra, semmit sem csinál. Este meg kín leszedni. Szörnyű. Soha többet 😨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. november 21.

Nos, jöttem kicsit felpontozni:) igazából utáltam eleinte, bár nem mondanám hogy azóta száradt volna be a festék de valahogy mégis jobban tudok vele dolgozni. Ha olyan helyre megyek vagy tudom hogy olyan napom lesz amikor egy iszonyat tartós spirál kell akkor erre szavazok. Nem egy hétköznapi spirál az biztos, egyebként átlagos, koromfekete pillákat csinál, nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 21.

kriszti0705

2019. október 18.

Nem vagyok egy nagy sminkmester, lehet pont ezért is könnyű engem meggyőzni. Olvastam a kommenteket, de én az ellenkezőjét tapasztaltam. Egyáltalán nem ragadnak tőle a pilláim és nagyon hosszúnak tünnek tőle. Ami igaz, hogy nehéz lemosni, de azt betudom a rossz szemfesték lemosómnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

kismaszat

2018. szeptember 15.

Igazából mínősítést sem érdemel annyira rossz. Glamour napokon vettem féláron. Alapvetően imádom a Max Factor spirálokat,de ez konkrétan nagy melléfogás volt,összeragasztja a pillákat. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csutak

2018. július 2.

Nagyon haragszom erre a szempillaspirálra, nagyon. Hónapok óta megvan már és még most sem tudok vele szépen dolgozni. Összetapadnak a pilláim, akárhogy próbálom felvinni a festéket rájuk, még akkor is, amikor már lehúztam a felesleget. Olyan idióta keféje van, hogy egyszerűen lehetetlen. :( Sajnálom lepontozni a kedvenc márkámat, de nem tudok mit csinálni. Féláron vettem, max factoros kuponnal a glamour napokon azt hiszem, de ilyen gyatra minőségért még ez is drága. A két csillag a csomagolásának és a márkának jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Leander

2018. július 1.

Összeragasztja a pillákat, csak akkor lehet vele szép végeredményt elérni, ha már kicsit elkezdett beszáradni. Akkor a végeredmény egész jó, bár nem átütő. Lemosni viszont lehetetlen, így teljesen összetöri, tönkreteszi a pillákat. Még a bivalyerős Balea kétfázisú lemosó is küzd vele, pedig az nekem eddig mindent pikk-pakk leszedett. Mindenképpen maradok inkább a Max Factore 2000 Calories spiráljainál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Kira87

2018. június 2.

Hát ez valami borzalom. Véltelenül a vízálló verziót sikerült megvennem. Semmivel nem tudtam lemosni, még három nap múlva is ott volt a pilláimon. Olyan lemosóm van, ami a vízállót is leszedi elvileg.. A másik fele, hogy akárhogy húztam-vontam csak összeragadtak a szempilláim, nem sikerült szépen kifesteni őket. Féláron vettem, de teljesen pénzkidobás volt, megy a kukába, mert használhatatlan. Nagyot csalódtam a Max factorban, idáig imádtam a spiráljaikat, de ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Krtszbglrk

2018. május 12.

Összességében szép pillákat lehet vele csinálni, de olcsópp spirálok is tudnak ilyet.
Ami nem tetszik benne ,hogy szinte lehetetlen 100%-osan lemosni akármivel próbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sorbitol h 1 1