Max Factor

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Tápláló olajokkal gazdagított tartós rúzs, mely intenzív színt és hidratált, puha ajkakat biztosít - akár 8 órán keresztül.

12 árnyalatban kapható

Terkabarka

2019. június 28.

A lipfinity long lasting név miatt vettem meg, arra számítottam, valóban hosszan tartó rúzs lesz. Ez nem jött be, semmivel sem jobb, mint a többi drogériás, nem hosszantartó jelzővel ellátott rúzs. A minőségéhez képest rendkívül drága is. Sajnálom, mert nagyon szép színt vettem belőle.
Így nekem rúzsként egyáltalán nem jött be, de pirosítóként legalább tudom hasznosítani, úgy tényleg egész hosszantartó :) Csak emiatt kap 3 csillagot. (rúzsként max 2 csillagot érdemelne, a második csillag is csak a szép színek miatt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Saretin

2019. május 11.

Végre egy rendes rúzs aminek rózsás-narancsos színe van és még be is fogja a számat. Eddig csak ilyen csúszós-krémes narancs rúzsokat találtam, de ez talán már nem fog lemászni a számról. Jól fed még akkor is ha csak épp ujbeggyel ráütögetem a számra. Az illata nem jó, és szerintem egy régebbi darabot vettem, mert a széle picit lemorzsált, de akciósan szerintem megérte beszereznem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

rekacska24

2018. január 20.

Rúzsoknál nincs nagy tapasztalatom, inkább szájfényes voltam, ez a 2. rúzsom, azóta van még egy szóval összesen van 3 vagy 4. De azt vettem észre, hogy nekem egyik sem tart sokáig. Enni-inni egyikkel sem tudok, középen sokkal hamarabb lekopik, de a körvonala viszont fent marad, szóval fura, de lehet csak nálam van így. Egyébként nagyon szép a színe, és nekem kifejezetten tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon sokáig használtam ezt a rúzst, (1 évig)
A szinek nagyon szépek, sok a választék, ajkakon a viselete kényelmes, kicsit zsirosabb ruzs ( száraz ajkuaknak jó lehet) sajnos max csak 1 orat bír, az igert 8 ora helyett. Eves ivast nem igazán birja. Texturája nagyon szép, más mint az olcsóbb rúzsoké. Szerettem, de meguntam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon sokáig használtam ezt a rúzst, (1 évig)

adapinks

2017. december 27.

Hatalmas csalódás ez a rúzs.. Gyönyörű színe van, azzal nincs is gond.. úgy kb 15-20 percig, mert egy zsíros mázgálódós valami. Fogalmam sincs hova mocorog vagy párolog el a szín ennyi idő alatt, de kenhetem folyton újra. Annyit tud, mint egy színezett ajakápoló leakciózva is 3x-os áron. Az illata nekem zavaró, mikor felvitel után megcsap. Ettől az árkategóriától kicsit többet vártam volna. Tartósnak egyáltalán nem tartós. 1*, de még azt sem érdemli meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 17.

Továbbra is azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy nagyon jó kis rúzs. Nagyon jó krémes az állaga, megfelelően pigmentált, szépek az összetevői, ami azért nem utolsó szempont, hiszen a szánkra kerül. Teljes áron azért nem választanám, féláron viszont jó vétel, megéri kipróbálni.

2017.05.30. 23 Sienna: csodálatos szín, nekem a minősége is teljesen rendben van, nem szárít és kellemes, "észrevehetetlen" a viselete. Valószínű, hogy más árnyalat is bekerülhet majd belőle még a rúzsaim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 17.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Hatalmas csalódás, kuponnal vettem de így is drága volt: az árnyalatot nem is találom rajta - a boltban enyhe barackos színűnek tűnt, sárgás beütéssel, amiről gondoltam jól kiegészíti majd a bronzosítót az arcomon: ehelyett egy krémes, kenődős rúzs, nagy arany csillámdarabokkal, ami ráncos, terrakotta színű ajkakat eredményez. 100 forint is sok lett volna ezért a termékért. Ezt a formulát a '90-es években keverték ki és azóta meg is romlott - ezt az érzetet kelti bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

EmiliaNagy

2017. július 4.

Kuponnal vettem féláron, szép természetes színe van jó érzés felvinni, negatívum, hogy nagyon hamar lejön, így teljes áron nem érné meg nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Bellarosee

2017. február 1.

Életem legjobb Rúzsa! 😍
Igaz, tele vagyok mindenféle ruzzsal,de ez felül múlt minden eddigi Ruzst !:)
Nagyon szép színe van,kicsit krémes,így nem szarit! Kb 5 órát bír ki, de miután lekopik,meg utána is lehet látni a szájon halványan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Életem legjobb Rúzsa! 😍
Igaz, tele vagyok mindenféle ruzzsal,de ez felül múlt minden eddigi Ruzst !:)

SchTimi

2016. december 14.

Az Evermore Sublime és So Vivid árnyalatban van meg. A Sublime nagyon szép szín,rózsaszín, de nem barbis. Krémes textúra, tartósnak abszolút nem mondanám. Viszont a So Vivid kissé merész fukszia szín, ami kevésbé krémes, matt és ezért tartósabb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Piros.