Max Factor

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ancsi78, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   drogériák, online

Az egyik végén ceruza, a másikon egy speciális puha, ferde élű applikátor található, így könnyedén varázsolhatsz magadnak ellenállhatatlan tekintetet, akár egyszerű, akár hangsúlyos sminket szeretnél. Könnyű felvitel, puhaság és hosszantartó eremény.

6 gyönyörű árnyalatban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mymakeupcakes

2016. október 14.

A lila (Violet voltage) árnyalatból már 3-4-et elhasználtam, egyszerűen ezen kívül nem találtam olyan lilás színt egyik márkánál sem, ami ne tette volna fáradttá a tekintetemet. Ezzel ilyen gondom nincs, ellenben nagyon gyorsan kopik maga a ceruza, sűrűn kell hegyezni, és ennyi pénzért azért nem egy olcsó kategória szerintem. Tartósságban sem egy 0-24h, vízvonalon megkopik elég hamar, de ezzel együtt tudok élni, annyira nem zavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Mandel

2015. augusztus 26.

Barna színben vettem meg ezt a szemceruzát, a legszebb barna árnyalat, amit valaha is használtam. Az állaga tökéletes, faragásával sincs gondom, gumis applikátorát nem használom. Egy ici-pici hibája van, hogy nem tudok vele szép "farkincát" húzni, de már megoldottam a problémát.
Nem olcsó, de újra fogom venni.

Update:
Rendszeresen újra veszem, mert nagyon bejött, főleg a barna szín.... üzletben én is láttam olyan példányt, amiből konkrétan ki lehetett húzni a ceruzabélt, ezért jól megnézem, melyiket veszem meg. Remekül fog szemhéjpúderre is.
Kategoria: Kedvenc szemceruzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nem olcsó, de újra fogom venni.

Update:
Kategoria: Kedvenc szemceruzám.

pampamacska

2014. december 22.

Feketét vettem, de engem meglepett, hogy pár óra múlva elkezdett lepattogni rólam, pedig egy max factortól többet várnék. A gumis végét, ami szerintem a satírozáshoz kellhet, egyáltalán nem használtam, de egyébként szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

KicsiFloo

2013. november 3.

Én kb. 1 éve vettem meg a zöld árnyalatot. A színe nagyon tetszik, élénk, kicsit csillámlós világoszöld, könnyű kezelni, és nagyon tartós, egész nap a helyén maradt!
Jövő héten újra meg fogom venni, de valószínűleg kelleni fog hozzá egy szemceruzahegyező...
A gumi applikátor max. dísznek jó a végén...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

A gumi applikátor max. dísznek jó a végén...

sildicow

2013. október 10.

A sötétbarna árnyalat van meg, ami nálam majdnem feketeként mutat. Tartós, nem túl puha, a vonal vastagságával sincs gondom vele, viszont az a kis gumi a végén használhatatlan.

Update: már a második elejénél jártam, amikor hegyezésnél konkrétan kijött a ceruzabél teljesen és használhatatlanná vált.. :( Nem tudom mennyire ingadozik a minőség, de ez így pénzkidobás volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

leiriope

2013. március 26.

Gumis vége hasznavehetetlen, a ceruza pedig kenődik, nekem túl puha. Amit szeretek benne az a színe. Sötétbarnám van és tökéletesen passzol a barna szememhez, természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

linda.labik

2012. december 5.

Szintén féláron jutottam hozzá, a fekete árnyalatot vettem, nekem nagyon bejött, szép vonalat lehet vele húzni, nem kenődik, viszont a kis gumi a végén számomra is használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Lisa Simpson

2012. október 16.

Ez a legjobb szemceruza, ami használtam, nagyon szépen tudok vele dolgozni, és ami a legjobb, hogy tényleg tartós! Egyszer rajtam maradt egész éjszaka, és amikor reggel felkeltem, még csak el sem kenődött... Viszont lehetne olcsóbb, és az applikátora szerintem használhatatlan, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

norci

2012. október 2.

Nekem is a sötétbarna van meg, én nagyon elégedett vagyok vele. Őszintén szólva nem számítottam nagy durranásra, de végül teljesen levett a lábamról. Nagyon könnyen használható, a ceruza kupakját rá lehet tenni a gumiéra, ami nem egy utolsó szempont. Megfelelő vastagságú, erős vonalat lehet vele húzni. A gumival szoktam elsatírozni, egyfajta füstösebb hatást érve így el. A tartósságával sincs gondom, fél napot minimum kibír. Hmm, nem tudok rosszat mondani róla, nagyon egyben van, azért is lepődtem meg, hogy csak 3-ason áll jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Kormios

2012. május 13.

Nekem a barna és a lilás színű van- mindkettőt nagyon szeretem - könnyű felvinni és egész nap a helyén marad - viszont nem lehet vele nagyon vékony vonalat húzni-csak ezért mínusz egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.