Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Max Colour Effect Dip-in szemhéjpúder finom, szivacsos végű applikátorral rendelkezik, amellyel könnyen felvihetjük a porállagú púdert a szemhéjra, mely összetevőinek köszönhetően a felvitel után ragyogó, élénk színű sminket varázsol.

ladri

2015. augusztus 23.

Tegnapelőtt vettem 349 Ft-ért darabonként a DM-ben 3 darabot: egy rózsaszín, egy sötétebb aranybarna és egy szürkésfekete színűt. Először én is azt hittem, folyékony, de tényleg port visz fel. Gyönyörű színei vannak, én ecsettel eldolgoztam, szemhéjalappal 8 óra viselés után is olyan, mintha most tettem volna fel. Tegnap a rózsaszín volt rajtam, ma a szürkésfekete, mindkettő gyönyörűséges. Holnap a barnát próbálom ki. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

katacita

2014. július 2.

Rózsaszínt vettem, legutóbb féláron árulták a dm-ben. Először azt hittem, hogy krémes, aztán rá kellett jönnöm, hogy por, de egyáltalán nem porol, ez az applikátor meg praktikus is meg nem is, könnyen fel lehet vele vinni a színt, viszont ecset azért kell az eldolgozáshoz, mert nem lehet vele pontosan festeni. A rózsaszín kellően pigmentált, pont ilyen színt kerestem egy ideje, úgyhogy én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

vivitrius

2014. február 15.

A "party lime" árnyalatot vásároltam meg kb 2 hete, a színe miatt. Tetszett benne, hogy saját applikátora van és nem kell majd külön szenvednem a felvitellel. A színe is eléggé világosnak tűnt a világos szememhez. Na, ehhez képest nagy csalódásom volt. Szerintem nehezebb felvinni, mint ecsettel vagy más applikátorral. Arról nem is beszélek, hogy felkenve nekem annyira nem áll jól, mint számítottam, de így sem rossz. A "hűha" érzésem a várthoz képest is elmaradt. Árban gondoltam, hogy kuponnal nem lesz sok, de a fentieket nézve nem vagyok biztos, hogy jó vásárt csináltam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

arybaba2

2013. október 12.

A rózsaszínt szerettem volna,de anyukám meglátta a szürkét és beleszeretett.Régen volt egy hasonló szürkéje és nagyon szerette.2000 Ft az ára,de Glamour-napos kuponnal csak egy 1000-es volt.Nagyon tartós.Több kézmosás és dörzsölés után még mindig bírja.Nem porzott és mikor kihúztam nem szóródott szanaszét a por.Eddig 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

tuzgyujto

2013. április 13.

Sajnos szerintem nem ér semmit. Fekete van meg belőle, de sose szerettem. Iszonyatosan porzik és pár óra alatt mintha fel se tettem volna.. Nem marad belőle semmi, pedig ArtDeco alapot használok mindenhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 13.

AlmásiKriszta

2013. március 2.

A lányomnak a posh pink (03) van, ő azt mondja, hogy kicsit sem hullik, könnyű felvinni de mindenképpen el kell satírozni, mert sokat visz fel egyszerre az applikátor. Azt mondja, hogy ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

ancsablogja8

2013. február 5.

Sajnos nagyon porzik. Nekem fekete van és nem túl szép látvány amikor ezzel festem magam (nagyon ritkán). Mivel nyeremény volt nem bánom, de meg nem venném, esetleg valami halvány árnyalatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

ananasz1

2013. február 2.

A Party Lime-ot használom. Feltűnő, de nem hivalkodó szín. A használata nem túl kényelmes, de a szín kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

anelim

2012. október 15.

Az Ultra Violet van meg nekem, ami ugye elvileg lila, viszont az én nagyon világos bőrömön világos rózsaszínné változik. Csak nagyon-nagyon vékonyan szoktam közvetlenül a pillák fölé felvinni, különben még bulisminknek is túl erős. Viszont így jól használható, könnyen felvihető, és nekem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

norci

2012. október 2.

Nekem az Ultra Violet (05) van a polcomon. Lehet, hogy a nyár folyamán tökéletesítették a formulát, mert nekem abszolút nem potyog. A szemem formájának köszönhetően leginkább a szemzugba fekszik a szivacsa, de így is szép eredménye lesz. A túloldalon pufiecsettel szoktam egyenletesebbé tenni. Közepesen tartós, szép színű, viszont nem értem, miért a kupakban zörögnek a golyók :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Hidratálók: Dimethiconol

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.