Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Caitlin1222, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, DM

Max Factor Natural Brow Styler szemöldökfixáló segítségével formázhatja és fixálhatja szemöldökének alakját és színét. Önmagában, de szemöldökceruza és szemöldök por fölé is használható.

Axelandra

2019. október 29.

Glamour napon landolt ő is nálam, miután egyik színezett verziót se kedveltem meg
Szeretem, de semmi extra. Zselé, ami fixál :D
De az hogy átlátszó az anyag maga, melléfogás szerintem is: gusztustalan már 2 hét után, törölgetem a kefét de akkor meg kárbevész egy jó adag minden reggel.
50%-os kuponnal teljesen megérte az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Szeretem, de semmi extra. Zselé, ami fixál :D
50%-os kuponnal teljesen megérte az árát

Ginderclyde

2019. szeptember 5.

Pozitív: Nagyon jó fixál, egész nap tartós és sokáig elég. Nem lesz kemény sem pedig fénylő a szemöldököm tőle. Gyorsan szárad.
Negatív: Nekem nem volt könnyű a kefével dolgozni, pár használat után az átlátszó zselé korántsem átlátszó, koszos lesz a szemöldökformázó portól alapozótól és az egész gusztustalan. Kicsit több anyag van a kefén kihúzás után mint ami nekem kell, így mindig le kell húzgálni az oldalán. Nagyon hamar összecsomósodik a szennyeződésektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

detti23

2019. július 13.

Rakoncátlan, sűrű, sötét szemöldököm van. Ez a termék egész jól helyén tartja a szálakat. Könnyű a kefével dolgozni, pont annyi zselét vesz fel amennyi kell, nem keményedik és amit nagyon szeretik, hogy nem lesz fénylő, még sötétebb tőle a szemöldököm. Én ha jól emlékszem teljes áron vettem, szerintem megéri az árát, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Csutak

2019. április 16.

Glamour napokon csaptam le rá, az 50%-os dm kuponnal és nem bántam meg. :) Már egy ideje vágytam rá és múlt héten végre sikerült megvennem őt. Nagyon szépen fixálja a szemöldökömet, a helyén is marad egész nap és nem keményedik meg. :) Pont olyan, mint az oriflame-s zselé, amit a szempilláimra szoktam használni. Kuponnal teljesen megéri beszerezni, egyébként túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Blackxentric

2019. április 8.

Hónapok óta ezt használom és nagyon szeretem. Tökéletesen fixálja a szemöldököm, nem lesz tőle kemény, egyszerűen csak a helyén marad. Kicsit undi ahogy elszíneződik a festéktől, de engem nem zavar. Ami plusz pont, hogy látom mennyi van benne. Glamour napokon megéri lecsapni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

zfruzsi

2019. április 8.

Ez működött a legjobban az ilyen jellegű termékek közül, amit eddig használtam. Viszont rájöttem időközben, hogy nekem nincs szükségem ezekre és hogy nem is igazán szeretek dolgozni velük. Jól működött egyébként és fixált is, az egyetlen negatívum az volt számomra, hogy nekem túl nagy volt a feje. Igazából egy jó termék lehet azoknak, akik ragaszkodnak ezekhez a zselékhez, én viszont nem fogom újravenni, mert ahogy említettem nekem nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Caitlin1222

2019. március 16.

Nagyon jól fixál, de sajnos nekem csak pár órán át tart. Árához képest gazdaságos, nagy kiszerelés, más olcsóbb termékkel ellentétben nem ragacsos, nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Kitts

2019. január 28.

Kedvenc szemöldökfixálóm. Mást nem is használok se alá, se fölé, teljesen jól karbantartja az elkószált szálakat, nem lesz zselés, ragacsos réteg rajta, mégis tartja egész nap a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Fruzsi

2018. július 6.

Több hasonló terméket is használtam, de mindegyiket vizes érzés volt felkenni és keményre száradtak. Na ez nem ilyen, olyan mint ha száraz kefével mennék át a szemöldökömön és száradás után nem lesz kemény. Ennek ellenére mégsem kócolódik össze a szemöldököm. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

missouri

2018. február 23.

Bourjois-t használtam de sajnos hónapok óta nincs a dm-ben, ezért vettem. Árban ugyanannyi, nem rossz, de azért nem éri el az előbbi szintjét. Szépen fixál, láthatatlan, de nem tart olyan sokáig mint a másik, délutánra már eltűnik. A keféje szerintem brutális, de azért használható így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak