Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Természetes hatást nyújtó alapozó, mely láthatatlanul simul a bőrbe és tökéletesen természetes fedést ad.

Hdanett

2018. február 12.

Tartós és jól elfedi a bőrhibákat! Egyik kedvenc alapozóm volt, igaz nem rendszeresen használtam, mert hétköznap nem használok alapozót, nincs sok bőrhibám, de alkalomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Ella

2015. május 16.

Önmagában ez az alapozó igazi katasztrófa! Akcióban beszereztem 2 árnyalatot (55-ös és 70-es, télre és nyárra). Mikor májusban kipróbáltam a Naturalt, majdnem agyvérzést kaptam! Természetes (natural), ez?! SZÜRKE volt. Avonnak volt ilyen bőrszínhez igazodó, színtelen, szemcsés alapozója és az is kb. hasonló volt, csak töredék áron (1000 körül). Borzalom. Ráadásul nem elég, hogy szürke, még sötét is. Felkentem az arcomra, totál maszkhatás, fedése ennek ellenére nagy 0, zsíros, fullasztó viselet. Oké, talán a Blushing Beige. Kevésbé szürke, de nagyon-nagyon sötét (általában 75-ös Goldent használok, de ez komoly?!). Foltosan kopik és néhány óra alatt még sötétebbek lesznek az arcról le nem olvadt/kopott "alapozó szigetecskék". Sajnos más alapozóval keverni a minőségjavítás érdekében - szemcsés állaga miatt - teljesen alkalmatlan, viszont az imádott olajos bőrre való Garnier BB krém vagy az utált Avon MagiX bőrtónusjavító sminkalap fölé alkalmazva kevésbé fénylik, nincs durva maszk hatása és a színe is természetesebb, jó alapja lesz a pirosítónak, bronzosítónak, világosabb az összhatás is. De nem jó, hogy ilyen macerás és hogy önmagában ilyen botrányosan sz**.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

moonstar

2015. március 10.

Ahogy látom többnyire a világos bőrűeknek nem jött be az alapozó. Nekem kreolos bőröm van, télen mondjuk a natural árnyalat is sötét, de ha jön a nyár, akkor még a goldent is szoktam használni. Nekem semmi bajom nincs vele, épp ellenkezőleg. Én azt szeretem, ha nem látszódik az alapozó az arcomon, éppen ezért kis mennyiségben szoktam felvinni. Én meg vagyok elégedve a fedő képességével. Már vagy háromszor vettem újra pedig nekem is problémás bőröm van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

Barbi 27

2014. december 10.

Hát nekem nagyon maszk hatását kelti és a bőröm se szerette túlzottan úgyhogy sajnos számomra pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Twyla

2014. augusztus 28.

Régebben próbáltam. Megvettem a 2. legvilágosabb árnyalatot, felkentem, ami nem volt könnyű. Valahogy sikerült eldolgoznom. Kicsit sötétnek tűnt, de nem volt annyira vészes. Órák múlva, mikor tükörbe néztem, ledöbbentem, hogy sötétedhetett be ennyire, és miért foltos? Szerencsére másnap már sikerült is túladnom rajta. Gondoltam, meg kéne próbálnom a legvilágossabb árnyalatot. Megvettem, "adok neki még esélyt" alapon. Nagyon meg se lepett, hogy ez is ugyanolyan borzasztóan sötét volt, és ugyanolyan foltos. Viszont a csaj, aki megvette az előzőt, megvette ezt is, neki valahogy nagyon bejött (pedig rajta is pont olyan hülyén nézett ki)... Ez az alapozó botrány. És az ára is az. Ha lehetne, nullát (se!) adnék neki, így viszont 1es...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Lindi

2014. június 20.

Nekem most ez van,mert mivel igazából csak a Max Factor alapozók jöttek be,most ezt próbáltam ki.Jó,szép a színe is,de nem olyan,mint,mint a Colour Adapt vagy az Age Renew,úgyhogy ezt nem veszem meg újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

H.Kitti

2014. május 25.

Még régebben vásároltam meg ezt az alapozót, amikor még csak kerestem a legmegfelelőbbet magamnak.A legtöbb gondom mindig a szín választással volt, de mivel nagyon világos a bőröm, ezért mindig a legvilágosabbat szoktam venni mindegyik termékből, vagy annál egyel sötétebbet.Nos ezen termék esetében a legvilágosabbat vásároltam.Nagyon lelkes voltam, hazaérve egyből kipróbáltam.Nagy meglepetés ért!Az arcom barna-narancssárga lett.Ráadásul fényes volt, pedig nem kentem fel túl sokat.A színe tehát az én arcomhoz borzalmas, még nyáron sem tudok annyira lebarnulni, hogy néha használhassam.Menteni akartam a helyzetet egy világos púderrel.Gondoltam ezzel valamennyire tudom majd kompenzálni az egyébként sötét színt.Már tudom, hogy nagyon rossz ötlet volt, csak sajnáltam kidobni a 4-5 ezres terméket.Egyik nap így mentem el suliba, és mire hazaértem az egész foltos volt..Keveset használtam belőle, púderrel, és nem csináltam semmi olyat amiben megizzadtam volna, és le kellett volna folynia az arcomról.Hatalmas csalódás ez az alapozó, minden szempontból.Az alapozó azóta is megvan.Sajnálom kidobni, de egyébként teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

Dius24

2014. március 21.

Akciósan vettem amúgy nem rossz elég jó fedd de valahogy lehetne jobb is a minősége!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

simikitty

2014. február 27.

Senkinek nem ajánlom! Felkentem az alapozót és foltos lett a végeredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Senkinek nem ajánlom! Felkentem az alapozót és foltos lett a végeredmény!

Thirteen

2014. január 17.

Nem. Nehezen kenhető, hamar megszárad, így foltos maradt tőle a fejem, el is ajándékoztam. Pedig nem olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Squalane eo 1 0