Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

highlightislife

2017. szeptember 9.

Ajandekba kaptam, szemely szerint ilyet eletben nem vettem volna. Egy stickes szemhejfestekkel hogyan lehetne elerni a tokeletes smokey eyes hatast... na ha mondjuk pigmentalt lenne ecsettel szepen el lehetne oszlatni, satirozni. Nem csak, hogy nem pigmentalt, de oriasi csillamokkal van tele (mindket reszben, fekete-feher). Felvittem a szememre, gondoltam a satirozas csodakat er, hatha jobb lesz belole... hiaba blendingeltem, semmi atmenet nem volt a ket szin kozott, halvany volt, brutal csillogos es foltos. Bar ezt alap nelkul tettem fel, de teszem hozza szerintem barmit is tennek ala vagy ha lefujnam utana fixing spray-vel, nem sokat javitana a helyzeten. Eletem legocsmanyabb szemsminkjet keszithettem el vele ugyhogy boldog vagyok hogy nem gyartjak es megkimelik az embereket ettol a termektol.
Mellesleg a feher csillogos oldala jobban mukodik highlighternek mint szemfesteknek (bar nekem meg igy is nagyon csillamos), a fekete resze pedig bevallalosabbaknak ruzskent
Szemre semmikeppen nem hasznalnam, katasztrofa

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Szemre semmikeppen nem hasznalnam, katasztrofa

Eratia

2017. március 17.

A fiókban hever hónapok óta, használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

A fiókban hever hónapok óta, használhatatlan.

NovakneViki

2016. augusztus 10.

Valami botrányos formulája van ennek a festéknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Valami botrányos formulája van ennek a festéknek.

nobosz

2016. augusztus 3.

Húgomtól kaptam ajándékba (nevét mos nem tudom) zöldes-rezes verziót.
Kalap trutyi ez a termék, egyszer próbálva azóta is csak foglalja a helyet. Állaga, ergonómiája, tartóssága, színkombinációja... semmire nincs egy jó szavam se.
Persze még az is hozzájárul az utálathoz, hogy fáj, hogy Húgom ennyi pénzt dobott ki, márkásabb meglepit tervezett nekem erre mindketten csalódhatunk. Amúgy ez lassan két éve volt, szóval le vagyok döbbenve, hogy még mindig forgalomban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Húgomtól kaptam ajándékba (nevét mos nem tudom) zöldes-rezes verziót.

D.Bianka

2014. november 17.

nem hiszem el hogy ezt még gyártják!! nekem a kukába landolt pedig megóbálok minden lehetőséget és praktikát kihasználni nehogy kidobjak egy terméket, főleg ha olyan drága volt mint ez....mindent elmondtak előttem, nincs mit ragozni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Csirip74

2014. október 11.

Nagyon gáz.....pláne egy ilyen márkától, mint a max factor, hatalmas baki. Felkenem, fél óra múlva bitang nagy csomókban áll össze még alappal is. Még nem dobtam ki a kukába, csak foglalja a helyet a sminkcuccaim között. Naaaaaaaaaaaaaagy egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

nagyheni92

2014. július 27.

Nekem a fekete-fehér van meg. Mivelhogy szinte mindig füstös szemeket készítek magamnak, így nagyon megörültem egy ilyennek, a reggeli rohanás miatt. Háth..ez egy brutális termék, főleg a Max Factortól. és ezt negatívként értem. Nekem a fekete része letört!!!!!!!!!!!! Ráadásul semmi nem látszik a feketéből. Ha a fehéret tettem fel a szemzugba alapként és el akartam volna vele kenni a feketét, akkor a feketéből is fehér lett és kezdhettem előröl az egész sminkelést. Hatalmas csalódás. Nagyobb a füstje mint a lángja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

melike_0817

2014. február 5.

Sajnos én sem vagyok túl jó véleménnyel erről a termékről. Ajándékba kaptam karácsonyra még két évvel ezelőtt. Eddig úgy gondoltam, pár próba után, hogy használhatatlan a termék, satírozni nem sikerült rendesen felvitel után, simán felvíve borzasztó, könnyen elkenődik és a színe sem az igazi szerintem (a lila és zöldes árnyalat van meg). Mindenesetre tegnap a kezembe akadt és holnap kap még egy esélyt.

Update: ma reggel kipróbáltam még egyszer, a Step 1, azaz nálam a lila szín egész szépen használható, de a sötétebb, Step 2 valami borzasztó színre, nem lehet vele szépen dolgozni, elmaszatolódik, felkenésnél foltokban lehet csak felvinni, használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Greenheart

2014. január 21.

Ez a legrosszabb szemfesték, amivel eddig találkoztam! Sajnos mikor még vettem, nem olvastam Krémmániát, de tetszett a színe a boltban (arany-barna), és örültem az 50% kedvezménynek. Az otthoni próbálkozásoknak már kevésbé... Próbáltam sminkalappal, anélkül, ilyen-olyan ecsettel, vizes ecsettel, de egyszerűen egyre rosszabb lett az eredmény. Nagyjából 3-4 használat után elveszti ezt a formáját, és lehetetlen dolgozni vele. Becsomósodik, összeül a ráncokban, nem lehet szépen összedolgozni... (Külön-külön is próbálkoztam vele, de úgy se működött...) Ráadásul még a sötétbarna oldalának sincs semmi pigmentáltsága... Teljes pénzkidobás,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

marcipanfelho

2013. október 18.

Nekem a Citrus Thunder van meg (zöld és rezes rozsdás szín) és nekem sem tetszik :( Egyrészt semmi színe nincs... a zöld az majdnem nulla, a rezes oldalában jobban bíztam mert az elég erőteljesnek tűnt de az is ugyan olyan halovány... Ma kb 11-12 óra fele csinálhattam meg a sminkem. Most fél 4-kor néztem bele a tükörbe és látom hogy összegyűlt a ráncokba az egész... Pedig még alapot is használtam alá és tettem rá szemhéjpúdert de így sem tartós. Ennyi pénzért elvárnám azt, hogy legalább fél napig fent maradjon és ne csak 2-3 óráig... SENKINEK SEM AJÁNLOM! Tényleg ne vegyétek meg... :/ Legszívesebben 0 csillagot adnék neki, mert semmi pozitívat nem tudok mondani róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.