Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laanna, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Azonnal telíti és kisimtja a bőrt, sima réteget képez a hidratáló és az alapozó között.

Klau16

2019. július 4.

Nekem akciósan sikerült hozzájutnom 2700 Ft-ért, de még ezt is soknak gondolom érte. Semmi extrát nem csinál a bőrömmel. Sem pozitív sem negatív irányba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Orchideadin

2019. február 14.

Tényleg simafelületet ad és telíti felvitel után a bőrt, de ez nagyon rövid ideg tart és az alapozófelvitele után már ez nem ad döntő különbséget, a száraz részeken a bőrömön jól működik, de az a gondom vele, hogy mivel zsirosodásra hajlamos a bőröm mintha előbb elkezdene átfényesedni a sminkem. Összességében egy jó primer, inkább szárazabb bőrre ajánlanám, de nem tud sokkal többet mint a többi primer fele annyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

csicsi86

2018. december 11.

Nekem a fényvédős verzió van meg. Ad esgy sima felületet, jó rá sminkelni. Nekem sajna ez se tudja kitölteni a hajszálvékony tedőcskéket a szemem alatt. A szaga nem jó, de felkenés után nem érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Brami

2018. október 13.

Nincs olyan rengeteg összehasonlítási alapom primerek terén, viszont ami egyértelműen pozitívum, hogy nem okoz pattanásokat a maybelinne babyskin primerével ellentétben. Selymes és puha lesz tőle a bőröm, viszont nem gondolom, hogy olyan rengeteget hozzáadna a sminkem tartósságához. Akciósan jutottam hozzá féláron, a teljes árat ezért valószínűleg nem fizetném ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

CocoBellemare

2018. október 12.

Max Factor alapozó alá használom. Nagyon puha, egységes bőrfelszínt eredményez. Jobban beszívódik, mint egy krém, ezért szeretem. (És hidratál, mint egy krém) Tartóssá teszi az alapozót, nagyon jól lehet rajta dolgozni az alapozóval, bronzosítóval. Önmagában használva is széppé teszi az arcom. Az ára kicsit borsos, de sokáig elég, így nekem nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

petrucyka1

2018. május 26.

ez előtt a primer előtt a rimmel fix & protect primerét használtam ami egyszóval nem vált be nekem nem éreztem semmi külömbséget ha használtam vagy ha nem. Nem rég beszereztem a MAx factor primerét és hát itt már észrevettem hogy jobb rá dolgozni simább lesz tőle a bőröm . NAgyon megvagyok elégedve vele, de azért még fogok tesztelgetni más primereket :) Én csak ajánlani tudom ezt a terméket az ára egy kicsit borsos ha azt nézzük hogy csak egy krém . Ez a termék nekem olyan 4 CSillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

BriBerecz

2018. május 10.

Szerintem ez egy nagyon szuper kis cucc, évek óta küzdök a cicaszemem életben maradásáért nap végére, használtam már korrektort, ecsetes primert, por alapozót, de eddig nem sok sikerrel jártam, fesztivál szezonban, pedig igencsak elkél. De ezzel a kis finomsággal tök szépen kibír napi 8 órát, felkenődés nélkül. :) Én befogtam neki egy külön alapozó ecsetet, amivel csak ezt használom, illetve leszoktam még pluszban fixálni az avonos sminkfixálóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

rekacska24

2018. január 20.

Ingyen jutottam hozzá akció keretén belül Angliában, magamtól nem vettem volna meg. Szeretem mert puha és egységes lesz a bőröm tőle, sokkal jobb erre felvinni az alapozót, mellesleg tovább is tart vele a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kovexti

2017. október 16.

Glamour napokon vettem, így teljesen megérte. Tartósabbá teszi az alapozómat, de a szagát sajnos ki nem állhatom, ezért (+az eredeti áráért, ami kicsit sok, főleg hogy műanyag a tégely...) csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

rasenrengan95

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt a primert. Ha rendesen előkészítem az arcom és úgy viszem fel akkor olyan sima és puha lesz mint egy babának. Nem emeli ki a miteszereimet. Eddig a Rimmel primerét használtam de az rettenetesen szárított. Az ára viszonyt az nagyon sok szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.