Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2012. március 8.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó 24h alapozó, microflex technológiával. SPF 19, olajmentes.

ildikeb

2019. május 29.

Ameddig tini voltam többször is vettem, de mostmár nem vennék soha. A színei nem túl szépek, mind egy kicsit sötét/sárgás, nem túl jó a fedese és rettenetesen folyik, pár óra után pedig úgy fenylett a fejem, mint a diszkógömb. Sosem szerettem igazan.
❗️Aztán ami végleg eltántorított!
Egyszer rácsöppent a pamut szoknyámra és MEGMARTA a színét. Nem, nem befogta, hanem MEGMARTA! Megmarta a szürke színű szoknyamat! Rögtön dobtam ki (sajnos mindkettőt). Mit tehet a bőrömmel, ha a szoknyámmal ezt csinalta? Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

❗️Aztán ami végleg eltántorított!

Vizinora

2018. augusztus 18.

Nem egy rossz alapozó, viszont az én bőröm nagyon kiszárítja. Akinek nagyon zsíros a bőre annak valószínűleg jól működik. A szín amit vásároltam az nagyon az én színem volt, viszont nagyon beleül a száraz részekbe az arcomon és kiemeli azokat így számomra használhatatlan bármennyire is hidratálok előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Pocok96

2018. február 24.

Sokáig ezt használtam, többször újra vettem, de mára már kiábrándultam belőle. Egyik árnyalata sem illet igazán az én világos bőrömhöz, vagy úgy néztem ki, mint egy vizihulla, vagy csibesárga lettem tőle. Nem is igazán fedte el az elfeddni valót, és sose tartott ki még 8 órát se, nemhogy 24-et! Lehet olyannak, akinek nincsen bőhibái annak beválik, de ha neked is problémás a bőröd, akkor ez nem a Te alapozód!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Krisztinaia

2017. április 17.

Tinikorom megváltója volt.
Egyszerűen lehetett kezelni, nem folt foltos. Ami nagy szó, mert akkoriban nagyon kis béna voltam még alapozó terén. Mindig az ujjaimmal használtam, hidratálás, fixálás nélkül.. és gyönyörűen mutatott.
Külön szerettem, mert a legvilágosabb árnyalat nagyon passzolt a hófehér bőrömhöz.
Tudtommal ebben a formában már nem lehet kapni, de az utódját is imádom, talán annyi különbség (bár ezt már régen használtam, lehet csak a múlt szépíti meg..) van köztük, hogy az új kiadása kicsit sárgásabb, icipicit észrevehetőbb azzal, hogy van rajtam alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tinikorom megváltója volt.

LauraTribute

2016. december 4.

Sötét a börömhöz, nem fed sokat, nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Sötét a börömhöz, nem fed sokat, nem vált be.

Saci89

2016. szeptember 29.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, de ez a termék örökké a repertoáromban lesz. Ez az állandó hétköznapi alapozóm, kb. szeptembertől tavaszig. A light beige árnyalat tökéletesnek bizonyult a bőrszínemhez (de van belőle kicsit sötétebb árnylatúm is, ha tavasszal picit megfogna a nap, akkor vagy keverem a világossal, vagy önmagában használom). Fedése sztem nagyon jó, ami nálam alapkövetelmény. Ezt idáig még sehol nem olvastam, de nekem hidratáltan tartja a bőrömet, ami nagyon nagy szó, mert általában minden alapozóból ezt hiányolom, szinte mindegyik kiszárítja az arcomat. Nem maszkszerű, hanem egy egészséges bőrfelszínt eredményez, ezt a hatást nekem még egy alapozó sem tudta nyújtani. Nekem száraz bőröm van, ősszel és télen nem is szoktam rápúderezni erre az alapozóra, mert a hidegben még szárazabb az arcom és így pont jó. Ha ebben az időjárásban rápúdereznék, szárítana, s ezáltal maszkszerű lenne a hatás is. Tavasszal azért már púdert is teszek rá. Nekem ez így bevált. Tartóssága jó, de persze azért 24 órán keresztül biztos nem tart tökéletesen, estefelé már néha érzem, hogy nehéz a bőrömnek és kopott le belőle. Ár-érték arányban nekem eddig ez az egyik legjobb alapozóm. Mindig újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

orik

2016. szeptember 6.

Tartós alapozó, nem beszélve arról, hogy néhány óra múlva sem változtat a színén (például nem lesz sötétebb vagy sárgás az árnyalat). Szép, természetes hatást kelt, olajmentessége miatt pedig nem válik fényessé az arcom, ugyanakkor teljesen matt hatást sem érek el vele, hanem éppen egészséges és egységes felületet ad. Szépen is fed, az állaga és az illata is kellemes. Az ára sem magas - ár-minőség arányban az egyik legjobb. Évek óta használom, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

DianaS

2016. április 12.

Jó kis tartós alapozó, nagyon megszerettem, újra is akartam venni, de aztán az összetevők megállítottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

freyadeluna

2016. február 8.

Elfogyott a kedvencem, és gondoltam kipróbálom, hát, szószó, az állaga a kenése szerintem nagyon jó, de ami a problémám hogy felkenés után egy 5-10 p múlva bebarnul, és a legvilágosabbat vettem meg. Nem tudom hogy más tapasztalt e ilyet. Mindenesetre ez is csak abban erősített meg hogy maradjak a jól bevált dolgoknál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

pkitti93

2016. február 5.

Imádom! Eddig gondom volt másfajta affinitone alapozóval a Maybellinetől, de ez nem szárítja ki az arcomat. En mondjuk nem egyfajta alapozot használok. Ez nekem tejesen jo arra ha elmegyek vásárolni mondjuk es nem akarok hű de nagyon tartós sminket. A fedése, állaga is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.