Maybelline

Ár:   540 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

balankaa01

2020. július 5.

749 Electric yellow.
Egyszer leárazva vettem ezt a lakkot, nem túl sok reményt fűztem hozzá, mert a Maybelline szerintem csak a szempillaspiráljaival szuperál, azok verhetetlenek, nagy meglepetésemre viszont ez is teljesen rendben van. Több mint egy éve megvan, nem száradt be, igaz, kicsit besűrűsödött, de gond nélkül használható még. Két rétegben kibír egy hetet, +/- 1-2 nap, alá az Eveline 8in1-es körömerősítőjét szoktam kenni, fölé semmit.
Zárójeles megjegyzés, hogy egy rétegben nem fed a legszebben, meg a 60 másodperces száradási idő csak parasztvakítás, de nem érdekes. Én szeretem.

Update: Azóta megvettem a 262 Pink Boom árnyalatút is. :D Ez egy ilyen Barbie-rózsaszín, másmilyennek tűnt az üvegből, de annyi baj legyen, ez is tetszik. Továbbra is kiállok az mellett, hogy parasztvakítás ez a gyorsan száradó dolog, de ha sikerül nem belenyúlni, míg meg nem szárad, akkor egész tartós, nálam 5 napot bírt lepattogás nélkül (alaplakkal, fedőlakk nélkül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

749 Electric yellow.

Stenico

2019. november 14.

Adventi naptarbol szereztem a 31 Peach Pie nevezetu "szint". Mondjuk szine nincs, megszaradva teljesen atlatszo. Gyorsan szarad, tartos, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Nyuszikaaah

2019. május 16.

Nekem az Istenért sem akart megszáradni... Még hajszárítóztam is! Ráadásul a kézfertőtlenítő gél képes volt "megmarni" a felületét. A színe viszont szép🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

BLili

2018. március 4.

Az eddigi legjobb körömlakkom. Tényleg nagyon gyorsan szárad, szép egyenletesen, plusz pont a megfelelő méretben széles az ecset és két-három vonásból meg lehet lenni.
Update: az októberi Glamour napokon vettem, a fele még megvan, de már teljesen be van száradva, úgyhogy nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Lina14

2018. január 21.

nekem a 24k nudes kiadas van meg
gyonyoru arany lakk, teljesen metalos, lehet vele nyomdazni!
nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nekem a 24k nudes kiadas van meg
gyonyoru arany lakk, teljesen metalos, lehet vele nyomdazni!
nagyon szeretem

kzsofi96

2017. július 31.

Kicsit többet kell várni egy percnél, de nagyon szép színek vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Kicsit többet kell várni egy percnél, de nagyon szép színek vannak.

Borzoska

2017. január 8.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, gyorsan szárad, nem büdös. És a legjobb, hogy tartós. Simán kitart 2 hetet anélkül, hogy lepattogna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

malnaszorp95

2016. november 30.

Eddig nagyon elégedett vagyok ezzel a körömlakkal, jó árban van, tartós és szép színekben kapható. Nálam majdnem 2 hetet bír, de ez a fedőlakkomnak köszönhető. A kedvencem a 20-as Blush Berry árnyalat önmagában, de a 77-es Nebline-t és a 232-es Rose Chic-et is gyakran használom, főként együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

AEN89

2016. november 20.

Több színben is van, péntek esténként szoktam feldobni valami feltűnő árnyalatot, amit le is szedek általában még a hétfői munkanap előtt. Ugyan nem próbáltam még 1 perc után újabb réteget felvinni, 5 percet szoktam várni. Viszont így is megvagyok 10 perc alatt és viszonylag tartós is az eredmény. Más lakkok kb lepattogtak mire kiléptem az ajtón, ez pár napot simán kibír. Imádom a 261-es árnyalatot (mélyvörös), kizrólag két rétegben. (Egy rétegben világos bordó, katasztrófa.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

missmomsen

2016. szeptember 28.

Anno ebből vettem aranyszínű árnyalatot, másnál nem találtam. Szerettem, most sem változott. A gyors száradás nálam sincs meg, más lakkok hamarabb megvannak. + kár, hogy az ecsetet még mindig nem kerekítették le..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide