Maybelline

Ár:   540 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Nyuszikaaah

2019. május 16.

Nekem az Istenért sem akart megszáradni... Még hajszárítóztam is! Ráadásul a kézfertőtlenítő gél képes volt "megmarni" a felületét. A színe viszont szép🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

BLili

2018. március 4.

Az eddigi legjobb körömlakkom. Tényleg nagyon gyorsan szárad, szép egyenletesen, plusz pont a megfelelő méretben széles az ecset és két-három vonásból meg lehet lenni.
Update: az októberi Glamour napokon vettem, a fele még megvan, de már teljesen be van száradva, úgyhogy nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Lina14

2018. január 21.

nekem a 24k nudes kiadas van meg
gyonyoru arany lakk, teljesen metalos, lehet vele nyomdazni!
nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

nekem a 24k nudes kiadas van meg
gyonyoru arany lakk, teljesen metalos, lehet vele nyomdazni!
nagyon szeretem

kzsofi96

2017. július 31.

Kicsit többet kell várni egy percnél, de nagyon szép színek vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Kicsit többet kell várni egy percnél, de nagyon szép színek vannak.

Borzoska

2017. január 8.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, gyorsan szárad, nem büdös. És a legjobb, hogy tartós. Simán kitart 2 hetet anélkül, hogy lepattogna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

malnaszorp95

2016. november 30.

Eddig nagyon elégedett vagyok ezzel a körömlakkal, jó árban van, tartós és szép színekben kapható. Nálam majdnem 2 hetet bír, de ez a fedőlakkomnak köszönhető. A kedvencem a 20-as Blush Berry árnyalat önmagában, de a 77-es Nebline-t és a 232-es Rose Chic-et is gyakran használom, főként együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

AEN89

2016. november 20.

Több színben is van, péntek esténként szoktam feldobni valami feltűnő árnyalatot, amit le is szedek általában még a hétfői munkanap előtt. Ugyan nem próbáltam még 1 perc után újabb réteget felvinni, 5 percet szoktam várni. Viszont így is megvagyok 10 perc alatt és viszonylag tartós is az eredmény. Más lakkok kb lepattogtak mire kiléptem az ajtón, ez pár napot simán kibír. Imádom a 261-es árnyalatot (mélyvörös), kizrólag két rétegben. (Egy rétegben világos bordó, katasztrófa.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

missmomsen

2016. szeptember 28.

Anno ebből vettem aranyszínű árnyalatot, másnál nem találtam. Szerettem, most sem változott. A gyors száradás nálam sincs meg, más lakkok hamarabb megvannak. + kár, hogy az ecsetet még mindig nem kerekítették le..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Adrika

2016. szeptember 6.

Az őszre hangolódva elmentem egy drogériába körömlakk vadászatra. Elsőre a 20-as Blush Berry csodás színén akadt meg a szemem. Nem is nézelődtem tovább, landolt is a kosaramban.
Ez így mind szép és jó, VISZONT, amikor kipróbáltam és az ígért egy perces száradás helyett legalább fél óra kellett neki, hogy ne ragadjon, ráadásul, a nap végére le is pattogott a körmeim végéről, pedig nem csináltam velük semmit. Nem értem...pedig olyan ígéretesnek tűnt.
Egy pozitívuma, hogy az ecset része nagyon jó, mivel hihetetlenül precízen lehet vele dolgozni. Megpróbálom fedőlakkal, hátha úgy meg tudom menteni a kukától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

angel202322

2016. március 28.

Nagyon gyorsan száradnak. (26 (rózsaszín), 34 ( lilás rózsaszín) árnyalatok)
A 26-os nem olyan tartós, de 2 rétegben jól fed és gyorsan szárad.
A 34-es minden téren jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Nagyon gyorsan száradnak. (26 (rózsaszín), 34 ( lilás rózsaszín) árnyalatok)
A 26-os nem olyan tartós, de 2 rétegben jól fed és gyorsan szárad.
A 34-es minden téren jól teljesít.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide