Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 5.

Természetes, matt, egyenletes fedés. Légkönnyű érzés. Börgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Nyuszikaaah

2020. április 6.

Egészen jó púder! Tőlem csak azért kap 4-est, mert a L'Oréal True match a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

lidocain

2017. április 20.

Életem első és egyben legjobb púdere volt, nagyon sokáig kitartott. Alapozó nélkül használtam, és úgy is nagyon szépen fedett egy púderhez képest. A csomagolása szuper, praktikus, én a pamacsát is nagyon szerettem, bár a tisztítástól nekem is megadta magát. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Dree

2016. február 1.

Egy éve vehettem az Ázsia Centerben, a 03 Golden Beige árnyalatot. Akkor még nem is tudtam, hogy a kedvencem lesz. Most olvasom, hogy mint annyi minden amit az Ázsiába Centerben veszek, és megszeretek, az már épp meg is szűnik.
Nem tudom hogyan, de a kicsit barnább nyári arcszínemhez, és a téli fehérebbhez is ugyanúgy használnom. Nem viszketek tőle, nem félek, hogyha valaki közel hajol akkor púderszagot fog érezni, és az egész napot bírja, fénylő arc nélkül. Én a szivaccsal viszem fel, és nincs vele semmi baj, bár hetekig nem jöttem rá, hogy kell kinyitni az alját, féltem, hogy eltöröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Démonka91

2016. január 20.

Praktikus, jól használható. Jól fed és tartós, bár nem ez a legjobb amit idáig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

spari193

2014. november 12.

A csomagolás nagyon praktikus, nagyon jól fed, mindennek megfelel amit ígér:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

A csomagolás nagyon praktikus, nagyon jól fed, mindennek megfelel amit ígér:)

eveartstar

2014. augusztus 11.

Még egy utolsó darabot szereztem az Ázsiából olcsóbban. Szuperül fed, és nincs ilyen szokásos púder illata, amit kifejezetten utálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

jetroh

2013. december 12.

Az eddigi legtökéletesebb púder.Imádom,annyira könnyed,gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Az eddigi legtökéletesebb púder.Imádom,annyira könnyed,gyönyörű!

czakovaleria

2013. november 2.

A csomagolás nagyon praktikus, jól záródik, nagy tükör van benne és egy kiváló szivacs. A színe tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, a mattító hatása és tartóssága rendben van.
Viszont! Nagyon kiemeli a száraz részeket, látszik, hogy van valami az arcomon, kicsit maszkos. Beleül a ráncokba, olyan furcsa...nem mutat jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

szepjulia

2013. szeptember 18.

Jelenleg ez a kedvenc mattító púderem, már nagyon sokat kipróbáltam több-kevesebb sikerrel. Örülök, hogy felfedeztem, viszont azt sajnálni fogom, hogy az itthoni boltokban nem lehet kapni. Praktikus a csomagolása, nem törik hamar össze. Maga a púder is viszonylag sokáig kitart, pedig naponta használom. Az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

kbeata87

2013. április 11.

A kedvenc púderem volt, de hosszú ideje SEHOL nem találok, aztán olvastam, hogy megszűnt...szomorú vagyok!!! Nagyon jó kis púder volt, egyenletesen fedett, ecsettel szépen vékonyan fel lehetett vinni (amit hozzá adtak, a kis pamacs, azzal nem..) matt, egyenletes arcbőrt eredményezett, nekem egész nap kitartott. Rimmel stay mattra váltottam helyette, az sem rossz, de ennek a nyomában sincs...meg használom még a Max Factor népszerű púderjét, de az sem az igazi... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.