Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 20.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Dream Pure BB krém kifejezetten problémás, pattanásos bőrre lett kifejlesztve, 2%-os szalicilsav tartalommal. Azt ígéri, hogy simábbá, egyenletesebbé és hidratálttá teszi a bőrt. Olajmentes és 15-ös fényvédőt tartalmaz.

2 árnyalatban érhető el: Light és Medium.

zsucci93

2019. március 24.

Sajnos már nem kapható, de a kedvenc BB krémem volt :) Kellemes a textúrája, jól tartott a zsíros bőrömön, évekig csak ezt használtam. Ha valaki még megtalálja szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

pinkyy

2019. február 1.

Ez egy tök jó BB krém, nem is tudtam, hogy már nem gyártják.. A színe pont jó volt, könnyen lehetett vele dolgozni, egységes hatást eredményezett. A fényvédő meg a szalicilsav meg külön pozitívum volt benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

ariiratku

2017. december 7.

A legvilágosabb árnyalat remekül passzolt az arcszínemhez, végre nem sárgás és nem is volt túl sötét a világos árnyalat. Teljes áron kissé soknak találtam, de kuponokkal mindig lecsaptam rá. A fedése is elegendő volt, nem vártam sokat egy BB krémtől. Szép, egységes, matt arcbőrt eredményezett. A fényvédő plusz pont :) Rosszul érintett, mikor megtudtam, hogy nem fogják többet gyártani. Azóta se találtam ilyen jó BB krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

stefiniki

2016. április 7.

1. Tenyleg nem gyartjak mar otthon?
2. Tudtok ajanlani olyan BBt, ami NEM, de tenyleg nem tomiti el a porusokat? (esetleg szalicil savat tartalmaz)

Egyebkent evek ota serenyen hasznalom, amiert:
+ szalicil sav van benne, gondoltam jot teszek a problemas boromnek,
+ hozzam vegre a rettento vilagos szine is passzol,
+ nem kelt vakolat hatast (bar a piros foltos borhibakra persze ra kell segiteni korrektorral, hisz megis csak BB, nem alapozo, de egy szintig retegezheto, csak nekem korrektorral tartosabb a problemas terulet eltuntetese)

- erre most olvastam, hogy elvileg a ph erteke nem olyan, amiben hatni tudna a szalicil sav, amiert konkretan hasznaltam.. ez kiabranditott, raadasul ha mar nem gyartjak egyebkent is be kell szereznem az uj kedvenc Bbmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

1. Tenyleg nem gyartjak mar otthon?

Egyebkent evek ota serenyen hasznalom, amiert:
+ szalicil sav van benne, gondoltam jot teszek a problemas boromnek,
+ hozzam vegre a rettento vilagos szine is passzol,

nkmagda

2016. március 11.

Egy egèsz tubust elhasználtam, eleinte nagyon tetszett...aztán egyre csak zsirosabbá tette az egyaltalan nem zsìrosodò bőröm. Nem a bőrtìpusomhoz illett, nem tudom mièrt hùztam olyan sokáig. Talán lusta voltam ùjat keresni, biztos vagyok benne hogy sokaknak jò szolgálatot tett, de ìgy utòlag nem tudom mit csìptem benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Cappio

2016. március 4.

Londonban még mindig kapni, így kipróbáltam és nagyon tetszik. szép, nem erős a fedése, nem nehezíti el a bőröm és tényleg szebbnek érzem pár használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

bejaa6

2016. február 26.

Kedvenc BB krémem volt, tavaly beraktároztam belőle, mikor hallottam, hogy kifutó termék. Még van hálistennek, teljesen elégedett vagyok vele, a világos, szeplős bőrömhöz tökéletesen passzol, egész napra fed. Kár, hogy minden jót kivonnak a forgalomból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

bogyo28

2015. november 21.

Imádom! A legtermészetesebb alapozó / BB krémem. Na jó, alapozóhoz talán kissé gyenge a fedése, de számomra ez a legtökéletesebb a hétköznapokra. Kézzel is, ecsettel is, szivaccsal is könnyen felvihető. Matt hatású, csak a t-zónában zsírosodik ki a bőröm, amit semmilyen alapozó, pláne nem bb krém nem tud megakadályozni. Általában púderrel rásegítek egy kicsit az egész arcomra, de anélkül is megállja a helyét. Beépül a bőrömbe, szinte észre sem venni, hogy van rajtam valami. No makeup makeup hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Anna_6

2015. november 9.

Eléggé csalódnom kellett benne. Nagyon gyorsan bezsírosodik a bőröm, még jobban mint smink nélkül, így összecsomósodik, lekopik. Mintha több mitesszerem is lenne tőle. Egyébként az állaga is nagyon fura, elég folyós, és amikor kinyomom mintha 2 fázisra vált volna, elég olajosnak tűnik (pedig állítólag nincs benne). 2 csillagot kizárólag a színe miatt kap, tényleg nem narancssárga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Nyufika

2015. október 2.

A meleg nyári hónapokra kerestem BB krémet, aminek sokkal könnyebb az állaga mint az Astor BB-nek amit egyébként használnék. Rá esett a választásom, legfőképp azért mert megörültem hogy szalicilsavat tartalmaz, így reméltem hogy a pattanásaimmal tud valamit kezdeni amikor időnként kipattogok. Az állagban nem csalódtam, csak nagyon óvatosan kellett adagolni. A színével sem volt különösebb gondom (Light), amikor felkentem tejföl fejem volt tőle, de pár perc után igazodott mindig. De! A pattanásaimmal nem kezdett semmit, a T-zónában meg alig egy-két óra után annyira átzsírosodott a bőröm hogy az valami borzalom. Fedése semmi, nagyon gyorsan fogyott. Az elvárásaimból egyedül csak az állag szerepelt jól, ezért 2 csillagnál többet nem tudok rá adni. Csalódás volt sajnos, pedig nagyon akartam szeretni ezt a krémet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-9, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0