Maybelline

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. április 13.

Ár:   $11
Lelőhely:   külföld

Egyedi, gél formulás alapozó, mely tökéletessé teszi az arcszínt, puha és matt finish-t ad, miközben 12 órás hidratálást nyújt a bőr számára.
Ideális normál és kombinált bőrre.

Miposhka

2017. június 9.

Meglepett a fedése, nekem nagyon tetszett! Bár nem vagyok egy nagy alapozózseni, de párat kipróbáltam már, és fedés szempontjából ez tetszik a legjobban eddig. Bár a matt hatás miatt nekem kicsit maszkosnak tűnik, amikor felkenem, még így is kellemes meglepetés volt. Kézzel vittem fel és dolgoztam el, így is teljesen jó. Már pár órája rajtam van, tesztelem, hogy milyen a kopása, meddig bírja, akkor fogom update-elni a véleményem, ha nagyon nem leszek vele elégedett, de eddig szerintem tök jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

sunbeam

2017. március 22.

Alapozó mániám (is) van, mindig keresem a hasonló textúrájú termékeket. Adtam neki sok esélyt, hogy javítson, de nem ment neki. Gyönyörűen fel lehet vinni, szépen illeszkedik a bőröm színéhez. Aztan eltelik egy kis idő es annyira leírhatatlanul ocsmányul kopik, hogy elmondani nem tudom. Az államon az orcámon, az orromon foltokban kopik, mint aki hamlik naaagy naaagy részeken, úgy nézek ki. Beleul a porusaimba. Nem vagyok kritikus az alaopozokkal, mert el tudom mindet használni, de ez.... Kuka. :( Sajnálom, mert olyan jól indult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Missglamorazzi

2017. január 10.

Nálam épp az elmegy kategória. Általában szeretem a Maybelline alapozókat, amikor épp kifogyok alapozóból, és nincs jobb ötletem vagy nincs sok időm válogatni, keresek egyet a márkától. A színválasztékkal én sem vagyok megelégedve, nehéz kifogni a megfelelőt. Egyébként hab-gél textúrája van, átlagos fedést ad, de rettenetesen gyorsan kopik - nem csúnyán, de szinte nap végére eltűnik. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

vasklaudia

2016. december 21.

nem tudnek rola kulonosebb rosszat sem jot mondani...a szinvalasztek pocsek..nincs olan hude fehe boro megis a legvilagosabb arnalat olyan volt mintha eg barna maszkot huztam volna

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

kgretti

2016. november 15.

Nekem első használat után tetszik, az állaga miatt nem kell sok, és a fedése sem rossz, de kell felé a púder, és alá a primer.
A nap végére az orromról sajnos eltűnt, de a többi részeken láthatóan fentmaradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

BarbB

2016. május 13.

Egy német divat laphoz adtak mintát belőle, amit rögtön ki is próbáltam és nagyon bejött. Gyönyörűen fedett, bár az árnyalat nekem nagyon világos volt. Ezen felbuzdulva beszereztem magát az alapozót is, bár hozzá kell tennem, hogy ezt is Németországból, mert itthon én még nem találkoztam vele (lehet, hogy még nagyon új??). Az ára elég borsos volt, 10 eurót kóstált. Az árnyalatot határozottan nehéz volt kiválasztani, mert összességében szerintem nagyon világos a skála, végül a legsötétebb árnyalatot vettem meg (40-fawn), pedig egyáltalán nem sötét a bőröm, kifejezetten átlagos.
Annyi bizonyos, hogy továbbra is jól fed és szépen el lehet kenni, viszont sajnos nekem nagyon hamar kifényesedik alatta a bőröm, nemhogy 12 órát, de még 2-3-at sem bír ki kicsit melegebb időben. Bár azt is hozzá kell tennem, hogy a bőröm kombinált típusú, zsírosodásra erősen hajlamos.
Összességében úgy gondolom, hogy az árát nem éri meg, nagyon hasonló alapozó pl. a Rimmel stay matte liquid mousse, ami csak 1800Ft. Nekem talán az árnyalatot a Maybelline esetében jobban el sikerült találnom, de ezen kívül nincs nagy különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.