Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 5.

anonimia

2014. április 2.

Imádtam ezt a korrektort!
De sajnos itthon már sehol sem találni...nem tudom, h itt már nem forgalmazzák, v már nem gyártják v mi történt, de egy biztos... nagyon sajnálom.
Remek textúrája van, iszonyú krémes , jól fedő, nem maszkszerű a hatása bár a száraz részekkel éppen nem művelt csodát.. sőőt :P
Szerettem, bár kétségtelenül nem a legek legje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Imádtam ezt a korrektort!
Szerettem, bár kétségtelenül nem a legek legje.

tsix03

2013. december 17.

Én is csak 2 árnyalatban láttam, a világosabb light beige árnyalatot vettem meg 5 €-ért. Közepes fedése van, tartós. Nekem a bőrhibákra jobban bevált, a szem alatti karikákra nem ezt használom. Highlighternek nem elég világos nekem, lehetne nagyobb színválasztéka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.