KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 850 , Eladó: MsAnita
Állapot: 5 ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás
Maybelline Fit Me Korrektor 10
Ár: 1000 , Eladó: Dominika02
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

lndnmvlszl

2018. július 19.

Lentebb irta valaki, hogy zsiros boron nem mukodik es ez igaz.:(
Par ora utan szornyen darabos lesz.
Az ara jo nagyon es megfelelo mennyiseget is kapunk, igy ajanlom mindenkinek hogy probalja ki.
Rozsaszin tonusa van es keves a szinvalasztek.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Lentebb irta valaki, hogy zsiros boron nem mukodik es ez igaz.:(
Par ora utan szornyen darabos lesz.
Rozsaszin tonusa van es keves a szinvalasztek.

viviiisanta

2018. július 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Highlight (szemalatt) célból vettem meg a világosabb (05) árnyalatot. Kellemes, könnyen kezelhető állagú és fedése is megfelelő.
Hasznos tipp lehet, hogy mindenképpen le kell fedni egy púderrel. Ugyanis enélkül könnyen beülhet a szemkörnyéki ráncokba.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

fannivagyok

2018. július 16.

Catrice korrektort használtam nagyon sokáig utána áttértem erre mert nekem egy kicsit ragacsos volt az állaga ennek viszont Tokeletes és nagyon szep a szemek alatt!Csak ajánlani tudom!

fannivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

spkagota

2018. július 16.

Glamour napokon vettem 1000 Ft-ért és nagyon meg vagyok vele elégedve! Jó a fedése, a tartóssága és igazából egy rossz szavam sincs rá! 🤗

spkagota

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

A sok dicséret miatt vettem meg és szerencsére sikerült beszereznem egy világos árnyalatot a világos bőrömhöz.Lehetne tartósabb az árához képest.Annak ellenére hogy alapvetően nem rossz kis termék nem veszem újra mivel találtam ennél jobb korrektort

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

fannib1

2018. július 16.

Miután a Catrice-es nem vált be a szörnyű illata miatt kipróbáltam ezt, és azóta is használom. Jól fed, jó az állaga, ráncocskákba sem ül be, ha fixálom púderral. Nagy kedvencem!

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Lampatartokezfej

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Zsíros bőrre nem jó. El is mozdulhat, ha zsíros a bőr. Ha nap végéig rajtam volt, előfordult hogy darabos lett. Kevés időre megfelel, jó a fedese és nagyon jó krémes

Lampatartokezfej
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

niksss00

2018. július 15.

Jó kis korrektor, azonban én még mindig a tégelyes Catrice-re esküszöm. Ez a termék nekem pattanásokra annyira nem vált be, szem alatti karikákra viszont jól működik.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

jajanna

2018. július 13.

Tök jó korrektor. Végre van belőle elég világos (05-ös árnyalat) és szerencsére nem is oxidálódik. Nekem a fedése is tetszik, talán egy kisit lehetne még erősebb, de így is szép. És viszonylag tartós is. Viszont nem olcsó.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

sajka

2018. július 9.

Már a sokadikat használom,örülök h.már kapható a rossmannban is!szem alatti karikákra tökéletes,nem szárít.kedvenc!

sajka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.