Maybelline

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2023. október 19.

Kiszerelés:   6,8 ml

• elfedi az arcbőr hibáit, és élénkíti a szemkörnyéket
  • természetes hatást és hibátlan megjelenést garantál
  • könnyű textúrája nem tömíti el a pórusokat, és minden bőrszínárnyalathoz illik
  • nem terheli meg az arcbőrt, és lehetővé teszi, hogy az szabadon lélegezzen
  • illatanyagokat, viaszokat és olajokat nem tartalmaz
  • bőrgyógyászatilag és szemgyógyászatilag tesztelt
  • nem komedogén összetétel

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Barbara9119

2024. július 12.

Többször újra vettem már , szép a fedése és jól el lehet dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

Többször újra vettem már , szép a fedése és jól el lehet dolgozni.

h.fanni

2024. július 5.

Kedvenc korrektorom. Évek óta ezt veszem újra. Próbálkoztam másokkal is de mindig ehhez térek vissza. Alapozót nem is használok, közepes fedése szuperül elfed mindent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 5.

makeber

Korcsoport: < 18
2024. május 16.

Összességében szeretem, nagyon kellemes állagú és az ecsete is megfelelő nagyságú. Krémes, mégis könnyed. Én a 05 színhez hasonlót kerestem, elég nehéz olyan korrektort találni ami nem sárgás és rózsaszínes.:) Azért vontam le egy csillagot, mert a fedéssel nem vagyok megelégedve. Ha közepes, természetes hatású korrektort keresel, hajrá. Nekem viszont a pattanásokra/foltokra kevés, viszont szemalá tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. május 16.

pilango

2024. május 1.

Nekem pattanásokra nem vált be, lefolyt, viszont szem alá tökéletes, a legjobb! Természetes fedés elnehezítés nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 1.

zsofiab1104

2024. április 16.

Egy tök jó drogériás korrektor! Már többször újra vettem, tökéletesen elfedi a bőrhibákat. Viszont a szem alatti karikákra nekem azért kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 16.

almasi.livia

2024. április 11.

nagyon szeretem, tartos, mindig ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

nagyon szeretem, tartos, mindig ujraveszem

Jazmin01

2024. április 7.

Kicsit vastag a textúrája, beül a szemem alatti ráncokba. A púder nem segít, együtt ülnek bele 🙄 ha nem zsírosodna ennyire a bőröm akkor biztos működne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 7.

Evelin0404

2024. március 24.

Közepes fedés,jó állag, amennyire tudom még az összetevői sem rosszak. Én ajánlom de a catrice liquid camouflage szerintem jobb de ez is abszolút jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

kiskinga

2024. március 6.

szerintem teljesen jó a termek, sokadjara veszem ujra. ajanlom ha kozepes fedesre es termeszetessegre vagysz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 6.

varga.laura4

2024. február 28.

Ha közepes fedésű korrektort keresel szerintem tökéletes jelölt lehet a Fit Me. Nekem sajnos ennél több kell, viszont ettől függetlenül kellemes állagú, szépen eldolgozható termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.