Maybelline

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   6,8 ml

• elfedi az arcbőr hibáit, és élénkíti a szemkörnyéket
  • természetes hatást és hibátlan megjelenést garantál
  • könnyű textúrája nem tömíti el a pórusokat, és minden bőrszínárnyalathoz illik
  • nem terheli meg az arcbőrt, és lehetővé teszi, hogy az szabadon lélegezzen
  • illatanyagokat, viaszokat és olajokat nem tartalmaz
  • bőrgyógyászatilag és szemgyógyászatilag tesztelt
  • nem komedogén összetétel

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sz_Réka

2022. június 24.

Használatával nagyon szép, friss a szem alatti rész. Nem túl erős a fedése, nekem nem ült bele a ráncokban. DE nap végére sajnos nagyon szárítja a bőrt, ezért nem fogom újra megvenni. Nagyon durván aláhidratálva is borzasztóan látványosan szárítja és összehúzza a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 24.

Zsofi1212

2022. május 3.

A legvilagossbbat használom, összességében nem rossz, de van ennél jobb is. Nem fed annyira jól, átlátszanak a szem alatti sötét karikák és bőrhibák is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

szilvia.bano

2022. március 9.

Sajnos nem jött be. Megfelelő árnyalatot választottam ki, de ezzel véget is érnek a pozitívumok. Az egyik probléma, hogy nem brutálisan, de határozottan szárít. Finise púderes (a Maybelline instant age rewind eraser korrektort, aminek szivacsos feje van azért is nem választottam, mert az még púderesebb finisű volt). Emiatt nem kellemes viselni. Sajnos a legtöbb korrektor (és az alapozóknál is megfigyelhető ez a tendencia) zsíros-kombinált bőrre van gyártva, mattító fimnisűek, de mit csináljon az, akinek száraz a bőre? Emellett beleül a szem alatti ránckezdeményekbe, és hamar kopik is,nem tartós. A bőrhibákra némileg jobb, mint szem alá. Csak bőrhibám nincs túl sok. Maradok az Essence 16 órás, krémes korrektorjánál, az ennél sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Timi0102

2022. február 5.

Úgy emlékszem régen próbáltam már ezt a korrektort, akkor nem győzött meg de nemrég újra a birtokomba került, gondoltam adok neki még egy esélyt, annyian áradoznak róla. Engem továbbra sem nyűgözött le. A fedése elég gyenge számomra, és nagyon könnyen beleül a ráncokba, illetve a szem alatti száraz részeket nagyon kiemeli, van, hogy meg sem marad rajta a termék. Szintén ezeket a száraz részeket képes csípni is. A színét sikerült tökéletesen eltalálni, ez pozitívum. A tartóssága közepes. Biztosan nem veszem már újra többé, vannak nála milliószor jobb termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 5.

NettiKadar

2022. február 1.

Szerettem, de hajlamos bele ülni a kis ráncocskákba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Szerettem, de hajlamos bele ülni a kis ráncocskákba

TokyoGirl

2022. január 21.

A fedése kicsit gyenge és nem túl tartós, de a színe nagyon el lett találva (legvilágosabb). Az állaga, az illata jó. Nálam az elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Noja123

2021. december 31.

Nagyon sokaig eleg,de a fedese es a tartossaga nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Nagyon sokaig eleg,de a fedese es a tartossaga nem a legjobb.

Reni666

2021. december 26.

Szemem alatti részre nem igazán használható.
Fedés nagyon gyenge, nem tudtam igazán használni .
Nem tartós ,s nagyon kopik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Szemem alatti részre nem igazán használható.
Fedés nagyon gyenge, nem tudtam igazán használni .
Nem tartós ,s nagyon kopik le.

Kaktusz19

2021. december 12.

Nekem a 10-es árnyalat van meg. Nagyon könnyű viselet, könnyen eldolgozható. A fedése nem tökéletes, de szépen rétegezhető ha szükséges. Én pont a természetesebb fedése miatt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

doragondor

2021. november 17.

Szem alatti karikákat eltünteti , de csak közepes fedés , nyílván ennyi pénzért nem is várnék tőle többet. Viszont más bőrhibára használhatatlan , nagyon csúnyán kiemeli a száraz részeket. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.