Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: dinolips
Állapot: 70%ig tele, Helyszín: Budapest (Kálvin-Astoria-Deák), fizetés: Személyes átvétel/posta+pk/foxpost+pk előreutalással
Ár: 1200 ft , Eladó: viki200001
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budakalász, fizetés: Személyes átvétel 3.kerületben vagy Budakalászon
schnau.adelle

2019. április 23.

Szeretem, ugyanazt tudja mint a Catrice féle Camouflage.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Szeretem, ugyanazt tudja mint a Catrice féle Camouflage.

Fuloplaura

2019. április 22.

A fedése annyira nem jó de egyépként minden téren megfelel nekem. Nem ezt használom minden nap de elhasználom. Újra nem veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

manitia

2019. április 16.

A legvilágosabb árnyalat túl világos. Nem gondoltam volna, hogy ez lehetséges, de a szemem alá pont jó. Úgyis kevernem kell egy könnyebb korrektorral. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Pumpkinpie

2019. április 13.

Enyhén ráncba ülős, cserébe nagyon jó (nem teljes) fedésű, krémes korrektor. Nekem + hogy sárgás. Erős középkategória 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

lucanagy018

2019. április 11.

Fél éve kezdtem el használni, azóta is kedvenc. Ecsettel viszem fel mindenképpen, mivel nekem úgy jobb a fedése. Púdert mindig használok mellé mert anélkül sajnos elcsúszkál, sőt néha még púderrel is. Ezért a mínusz egy csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Bambusz92

2019. április 11.

Én nagyon szeretem, most fogyott el az első darab. Használtam a Catricet is de az tény és való hogy kiszárítja a szemed alatti részt. Ez nem. Pont elég amit fed. Szépen el lehet dolgozni. Kár hogy az alapozóját nem tudták ilyen jóra csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

SzofiaEliott

2019. április 10.

Jó a fedése. Hasonló mint a catrice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Jó a fedése. Hasonló mint a catrice.

labanczlaura0502

2019. április 10.

Szem alatti sötét karikákra vettem, egy 2-3 árnyalattal sötétebb színt, mint amilyen a bőröm. Sajnos nekem nem volt meg az a wow- effektus, amiről sokan beszélnek. Nem rossz, az árához mérten, de aki tényleg jó fedést szeretne az talál jobbat is nála :)

evetish

2019. április 8.

Minőségben vetekszik a catrice folyékony korrektorával, amivel a problémám az volt, hogy a legsötétebb árnyalat is túl világos, fehéres volt a szemem alá.
Ennek sárgásabb a színe, így jobban illeszkedik, és fedésben is ott van, így most ő a kedvenc. Ha nagyon erős fedésre van szükség, akkor a kettő kombinációja a tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

NEra09

2019. április 8.

Teljesen rendben van, jól fed, tartós, nap végére sem ül be a szemkörnyéki ráncokba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.