KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe

powderwoman

Juli28

2018. április 22.

Legjobb korrektor!!
Előtte a Catrice camouflage hasznàltam ami jól fedett, de engem szárított és a kis ráncokba is beült. Ez viszont minden szempontból tökéletes, nem szárít, gyönyörűen fed, nem ül bele a ráncokba, nap végén is tökéletes a finish persze le kell púderezni! Szemhéj alapnak is bevált. Egyszerűen a legtökéletesebb korrektor!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Legjobb korrektor!!

vica85

2018. április 19.

Nem rossz, de azért nem a legtutibb a piacon. Szerencsés vagyok, csak a szemem alatt használom, arra egész jó. Szépen fed, nekem a ráncokba sem ül be - feltéve ha használok előtte krémet is- , könnyű eldolgozni és szépen egybeolvad a bőrömmel. Ami a hátránya nálam, hogy pár óra után átfénylik, így viszont már ár-érték arányban annyira nem éri meg.

vica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Anheszenamon

2018. április 19.

Nem rossz korrektor, de mégsem a kedvencem. Szép a fedése, jó a színe, de nekem beleül a szem alatti apró kis ráncocskákba. Akkor is ha azonnal púderrel fixálom. Emiatt nem adok 5 csillagot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

2018. április 18.

G-kuponnal vettem féláron, eddig ez a termék kimaradt az életemből, Catrice korrektort illetve a márka Age Rewind korrektorát használtam, de sajnos utóbbiból a világos is sötét ahhoz hogy a szem alatti terület világosításához használjam. Ebből a 05-ös tökéletes erre. Megfelelően aláhidratált bőrre kenem és vagy ujjal vagy nedves blenderrel dolgozom el. Így abszolút nem szárítja a szem alatti bőrt, nem lesz maszkos, viszont szépen frissíti a tekintetet, eltünteti a reggeli karikákat. Nem tudok belekötni, teszi amit kell, az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Incuss

2018. április 17.

Szemhéjalapként használom, ugyanis a sötétebbiket sikerült hazahoznom, ami már egyeltalán nem jó a bőrszínemhez, még nyáron sem. Krémes, lágy textúrájú, könnyen eldolgozható a bőrön, csak enyhén ül bele a ráncokba. Szehéjalapnak szeretem és elhasználom. Nem hiszem, hogy újra veszem azonnal, de lehet, hogy egyszer visszatérek hozzá.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kremcica

2018. április 16.

Mindeddig Catrice korrektort használtam, de a pozitív vélemények hatására glamour kuponnal beszereztem ezt a fajtát is. Őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle. Az tetszik hogy nincs agyonparfümözve és végre világos színben is kapható (15) igaz picit rózsaszínesebb a tónusa mint szeretném. Az állaga krémesebb a C-nél és nem is szárad annyira gyorsan. Szem alá még csak-csak fed, de míg a C-el le tudtam fedni a piros kis átkokat is ezzel több rétegben sem sikerül. Elhasználom vhogy, nem rossz korrektor de túl van hypolva. Ráadásul nem CF, drágább és kisebb mennyiségű a másiknál. Asszem maradok a beváltnál.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nileve

2018. április 14.

Eddigi kedvenc korrektorom. Az ára nem túl pénztárcabarát, de Glamour napokon megéri belőle betárazni a 40-50%-os Maybelline kuponokkal. Jó, hogy már lett egy még világosabb, 05-ös árnyalat is, eddig a 15 volt a bevált. Lazább napokon gyakran használom alapozóként is, hiszen olyan jó a fedése. Nincs szívem lecserélni, de lehet kipróbálom hamarosan a vetélytársát is, a Catrice tubososát, hátha az is beválik.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

barbusci

2018. április 13.

Sok pozitív hozzászólás , illetve youtube videók miatt vettem meg, DE! Nekem nagyon nem vált be. Szinte semmit nem fed, szem alatt épp csak használ valamit, de piros foltokat nem fedi el. Nem veszem újra!

barbusci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

candus

2018. április 12.

Az alapozojaval ellentétben ez a termek nagyon bevalt. Az applikatora pont a tökéletes méret, elegendő korrektort vesz fel; az állaga krémes-ragadós, könnyen beleolvad a bőrbe. A szem alatti karikákat tökéletesen elfedi, és estig kitart a hatása. Nem ül bele a rancokba, nem csomosodik. Nekem a Catricenel jobban bevált.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

ancsika678

2018. április 11.

Nem rossz. Elég krémes, szépen takar, sokáig tart napi használat mellett is és így az ára is megéri nekem. Amíg egyszerre voltak itthon, inkább ehhez nyúltam, mint a Catricehez. Viszont a tartóssága... hát estére már nem az igazi.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.