Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 2.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   6,8 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom

zita98

2021. február 25.

2-3 éve használtam, akkori nagy kedvencem volt, többször is újravettem.
Viszont egy idő után nagyon durván elkezdte kiszárítani a szemkörnyékem, úgyhogy abba is hagytam a használatát.
Kár érte, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

2-3 éve használtam, akkori nagy kedvencem volt, többször is újravettem.
Kár érte, szerettem.

nellik

2021. február 21.

Ez az a korrektor, amit a legtöbbször újravettem. Próbáltam már mindenfélét, drágábbat, olcsóbbat, de mindig visszatérek ehhez. Szem alá is elég a legtöbb nap, a bőrhibákat is szépen fedi, lepúderezve tartós. Csak jót tudok róla mondani, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

LiiL

2021. február 16.

Basic korrektor, én még keresem az igazit. A fedése átlagos, de cserébe nagyon sokáig elég, a színeivel is ki vagyok békülve. Mégsem az a wow hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

matehelga

2021. február 6.

Szuper kis korrektor, de még keresem az igazit. Közepes fedése van nem szárít, könnyen eldolgozható. Púder nélkül hajlamos elcsúszkálni az arcon, tartósság szempontjából nálam nem bír ki egy egész napot (8 órát). Sajnos nem találtam meg a tökéletes színt, ezért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

szemi.ibolya

2021. február 3.

Nagyon jó, többször újra vettem már a fedése közepes szerintem. Van hogy újra kell építeni. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

nikiii.*

2021. január 28.

Update: három év kísérletezés után visszatértem hozzá. Fedésben hasonló a Catrice Camouflage-hoz, ami nekem szétszárítja a bőrömet, így leszoktam róla. Drogériás viszonylatban szerintem a legjobb korrektor, közepes fedése van, nincs maszkos hatás, mindig találok magamnak megfelelő színt, nem szárít, nem mászkál, nem oxidálódik,és mind szem alatti karikákra, mind piros foltokra szuper. Szerintem sokáig maradok ennél.

Elég fehér bőröm van, nyáron viszont magamra szedtem egy kis szép színt, így le kellett cserélnem a szokásos fakó korrektorokat. (Bár mindig azt mondják, sápadt bőrre nehéz korrektort találni, én hónapokig jártam a drogériákat, hogy találjak magamnak egyet, ami nem túl világos a nyári bőrszínemhez.) Megtaláltam végül ennek a korrektornak a 10-es árnyalatát, ami tökéletesen illik a bőrömhöz. Szerintem nem fogok olyan korrektort találni, ami telesen eltünteti a karikáimat, de ez elég szép munkát végez, természetes az összkép. Ki kellett tapasztalnom, hogy ne üljön bele a kis ráncocskába (púderrel fixálnom kell mindig), azóta elégedett vagyok erre. Eddig az Essence Stay All Day-t használtam huzamosabb ideig, váltogatva a Catrice Camouflage-zsal, de ez mindkettőt veri színben, és jobban hidratál (előző kettőtől mindig kiszáradt a szemkörnyékem).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

annacska99

2021. január 23.

Az évek alatt kissé felment az ára, de simán kitart Glamour naptól- Glamour napig, és évközben is lehet akciókra lelni. Nekem teljesen bevált, jól elrejti a bőrhibákat. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Dicci

2021. január 15.

Nekem nagyon szárítja a szemem alatti részt, ráadásul egy idő után darabokban pattogzik le , ami nem túl esztétikus...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

krisztiii77

2020. december 15.

Egesz jo korrektor,joy napokon vettem 1100 forintert amit szerintem meger
Kozepes fedese van,elfedi a pattikat es szem ala is tokeletes,egesznap tartos
Lehet,hogy ujra fogom venni,mivel ezt jobban szeretem mint a catrice camouflage korrektort,de viszont kicsit sokallom az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Egesz jo korrektor,joy napokon vettem 1100 forintert amit szerintem meger
Kozepes fedese van,elfedi a pattikat es szem ala is tokeletes,egesznap tartos

kisbobitas

2020. december 7.

Közepes fedésű korrektor, hétköznapra tökéletes. Szépen el lehet dolgozni, nap végére nem lesz kukacos. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.