KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 850 , Eladó: MsAnita
Állapot: 5 ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás
Ár: 800 , Eladó: dinolips
Állapot: 70%ig tele, Helyszín: Budapest (Kálvin-Astoria-Deák), fizetés: Személyes átvétel/posta+pk/foxpost+pk előreutalással

VelvetTeddy91

2018. október 17.

A célnak megfelel, a karikáimat eltünteti, de van nála jobb. Túl sűrű az állaga, nekem ez sok. Azért egy 4-est ér, mert a dolgát teszi és az ára sem horror.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

pampika

A legjobb korrektot!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

A legjobb korrektot!

bakocsenge

2018. október 17.

Hát amennyire csalódtam a Catrice korrektorában, úgy annyira kellemesen lepett meg ez a korrektor. A legvilágosabb árnyalatot használom, tökéletes kiemelésre, szépen eldolgozható. És ami szerintem a legjobban példázza, hogy mit tud ez a kis csodaszer: egy étterembe menős randi előtt otthon felejtettem az alapozómat. Korrektor volt nálam, valamivel el kellett fedni a bőrhibákat. Abszolút vészhelyzet volt, de ahol fedni valót láttam, felvittem, mintha csak az alapozót helyettesíteném. És láss csodát... szép lett az eredmény. Nem is volt szükség alapozóra. És azóta tudom, hogy megvan a kedvenc korrektor!

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

makeupjunkie

2018. október 15.

Régóta kedvenc! Tökéletes!! Főként a fedése miatt imádom!

makeupjunkie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Régóta kedvenc! Tökéletes!! Főként a fedése miatt imádom!

LoOlita

2018. október 12.

Kiborít a csavarós kupakja. Folyton kinyomja a korrektort a száján mikor belenyomom az aplikátort. Plusz a catrice aplokátoros korrektora is tudja ugyanezt csak olcsóbb

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Leander

2018. október 12.

Hatékony, könnyen használható, tartós és jól fed, mégsem maszk hatású. Egyik kedvenc korrektorom 15-ös színben.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Odri

2018. október 12.

Legeslegjobb korrektor amit valaha próbáltam. Fél éve nem használok alapozót, mert a terhességem alatt valamelyik hormonról a bőröm önmagában is csodálatos lett, így bőven elég volt egy pici egységesítés a szemem alatti karikák miatt és néhány pötty ide oda. Láthatatlan a bőrömön, nagyon szépen fed, nem szárít, nem csomósodon, nem ráncosít, szupertartós, imádom. Egy jó 5 évvel látszom fiatalabbnak vele, úgyhogy abszolút csodaszer.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

kamcsi28

2018. október 11.

Korrektorok közül ez a legjobb amit eddig használtam. Szépen fed, nem szárít és színben is sikerült a tökéleteset megtalálnom. Már 3x vettem újra.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

petra095

2018. október 4.

A legjobb folyékony korrektor. Nekem abszolút tartós. Világosításra a 15-ös, míg a bőrhibák elrejtésére a 20-as árnyalatot használom.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

ANDREAA

2018. október 3.

Az egyik legjobb korrektor szem alá, amit valaha próbáltam. Nem gyűlik össze, tartós, szépen eldolgozható, az árnyalatok is rebdben vannsk. Glamour 50%-os kuponnal vettem hármat, és teljesen megéri. Azt sajnálom, hogy nem cf, különben vásárolnék még bőle.

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.