KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1959-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1959

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1959, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: caribe
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

Kimi

2018. január 17.

Nem értem miért istenítik olyan sokan. A fedése nagyon gyenge, állagra túl folyékony ráadásul nem is tartós az eredmény. Elhasználom, de nem szeretem.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

kdorci

2018. január 15.

Nem indult jól a kapcsolatunk. Nagyon nem szerettem az elején. Nem éreztem úgy, hogy elegendő lenne a fedése és hamar beült a szemalatti ráncaima. Csak a kis s.o.s neszeszeremben tartottam. Aztán egy jó pár hónap után csak ez volt kéznél és nem volt mit tenni, használnom kellett :D Azóta én sokkos állapotba kerültem. Egyszerűen beleszerettem ebbe a korrektorba. Lehet, így hogy nem használtam egy ideig jobban besűrűsödött vagy, vagy nem is tudom mi történt, de úgy érzem, hogy újra kell vegyem, ha elfogy :D

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Burya

2018. január 13.

Eddig Catrice korrektort használtam, de a sötét árnyalatok is fehéren világítottak rajtam (pedig meglehetősen világos bőröm van), ráadásul nagyon beleült a szem alatti kis ráncokba, úgyhogy az itteni vélemények alapján rá esett a választásom. A fedése nem olyan jó, mint a Catrice-é, de minden másban kenterbe verte, és még ez is orvosolható, ha két rétegben viszem fel, mert nem tűnik soknak vagy természetellenesnek akkor sem, ráadásul a 10-es árnyalata tökéletesen azonos a természetes bőrszínemmel, így végre nem fehér karikákkal a szemem alatt rohangálok. A szem alatti ráncokba ez is hajlamos beleülni, de bőven nem annyira, mint a Catrice, nem is feltűnő, egyébként pedig tartós és nem szárít (ami a Catrice-nek szintén nagy hibája volt), aláhidratálva pedig tökéletesen használható. Elégedett vagyok, szerintem újra is fogom venni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Manhattanlove

2018. január 9.

Alapvetoen nincsenek nagy borhibaim. Szinte semmi. A szem alatti minimalis faradtsagomra vettem ez a korrektort. Semmi.. a pici alvashianyos karikaimat sem tunteti el, nagyon gyorsan fogy es valami benne csipi is a boromet. Nem o az igazi.. :(

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

jadegirl

2018. január 8.

Az Eraser eye-t hasznaltam eddig de nincs olyan nagy kulonbseg a ketto kozott ezert lehet,hogy levaltom. Surubb de a szine es fedese kozel azonos. Egyedul az nem tetszik benne,hogy nagyon sok termeket vesz fel az applikator ezert inkabb csak az ujjammal kenem fel. Vilagositasra tokeletes,pattanasokra nem tudom milyen.
Update: Oxidalodik sajnos!, kisse beleul a finom szem alatti vonalakba, maradok az Eraser eye-nal.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Deny979

2018. január 7.

Csak ennyit: a legjobb korrektor amit valaha használtam

Deny979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Csak ennyit: a legjobb korrektor amit valaha használtam

thenanosnail

2018. január 6.

A Catrice folyékony korrektorát használtam eddig, de a legsötétebb is világos volt egy picit, ezért kísérletezésképpen hazajött velem ő, és nem bántam meg. A fedése kicsit talán gyengébb mint a Catrice-é, de még így is szuper. Egy kis építgetéssel a nagy pattikat is eltünteti, emellett nem szárít annyira, így természetesebben is néz ki a bőrömön. Egy munkanapot simán kibír a helyén, extrémebb körülmények között nem teszteltem. Újravevős, imádom, ajánlom!

thenanosnail
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Flanna

2018. január 4.

Szerintem nem kell, hogy mondjam, de ez egy CSODA! Nagyon sok korrektort próbáltam már, de ez viszi a pálmát. Kifejezetten tetszik, hogy az extra világos bőrömhöz is tudtam megfelelő színt választani, szép, tartós a fedése, az applikátorát is imádom. Csak ajánlani tudom annak, aki egy erős fedésű korrektort! keres ;)

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 29.

Imádom, több, mint 2 hónapja használom és nem csalódtam. Nagyon szuper szem alá illetve a bőrhibákra is. Hihetetlen jó a fedése az állaga kellemes, könnyen eldolgozható, a tartósságát sem kifogásolom. Egyértelműen a legjobb korrektor, amit valaha használtam. Biztosan újra fogom venni.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 29.

Amadea

2017. december 27.

Én is a Catrice Camouflage után használtam. Emlékszem, először lefitymáltam magamban, hogy nem sokkal tud többet, és fedésben tényleg nem látok különbséget... borzasztó lilás-barnás karikáim vannak, már annak örülök, ha közepesen elhalványítják őket a korrektorok, és erre a Fit Me is képes volt. Ami nagy előnye a Catrice-szel szemben, az az, hogy nincs olyan brutál illata - nem vagyok érzékeny az illatanyagokra, de na.
Viszont a csomagolása borzasztó, már a használat kezdetén nem zárt rendesen a tokja, mindent összekent maga körül, emiatt nem is tudtam utaztatni, kénytelen voltam egy Catrice-t beszerezni külön erre a célra.
Összességében az érezhető illatnélküliség miatt nyert nálam a Fit Me, de még keresem a tökéletes korrektort.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.