Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 2.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   6,8 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft , Eladó: viki200001
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budakalász, fizetés: Személyes átvétel 3.kerületben vagy Budakalászon
Ár: 800 Ft , Eladó: Amizone
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel (Jászai Mari tér, Nyugati)
szelenyidora

2019. október 19.

Nagyon jó kis korrektor, szuper fedéssel. Egyetlen hibája, hogy rácsavarásnál néha az üvegcse széléről néha egy kicsit kibuggyan, de ettől még jár az 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

nangien

2019. október 8.

A szemem alá kerestem korrektort, reggelre hajlamos felpuffadni, és közepesen sötét karikáim vannak, látszanak, de azért nem úgy nézek ki, mint akit szemen vertek. A nagyon brutál fedést nem szeretem semmilyen arcra való cuccban, ennek szerintem vállalható, ha iszom elég vizet ,és eleget alszom előző este, ha meg ezek nincsenek meg, akkor inkább magamat hibáztathatom, ugye. Pozitívum még, hogy vannak nagyon világos ányalat is, ez nekem erősen szűkíti a lehetőségeimet, mert hideg tónusú, elég fehér bőröm van, ebből a legvilágosabbat használom. Kb 3 hónapja van meg, sajnos nem fogom tudni megszeretni, mert nagyon nehezen tudok vele dolgozni, próbáltam ecsettel, szivaccsal, még ujjal volt a legjobb a végeredmény. Többféle primerrel és púderezve sem tartós, kb 3 óra után valahova eltűnik, még nem találtam meg hova. A Catrice folyékony camouflage rajtam tartósabb, ami kár, mert ezt ha sikerül szépen felapplikálnom, akkor ad valami ragyogó hatást, amit az nem. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

MissKenedy

2019. szeptember 25.

Szeretem, mert az olcsóbb lehetőségek közül szerintem jól teljesít. Főleg akkor szeretek utána nyúlni, ha "sminkmentes" napokat élek, mert akkor a 15-ös árnyalat mehet a szemem alá, a 20-as meg pöttyökbe oda ahova muszáj és kész is.
Viszont nem bocsátom meg hogy a csomagolása olyan ramaty, hogy képtelenség táskába dobni, mert az applikátor visszanyomásánál egy adag cucc mindig kifolyik a résen. Már vagy 2 neszeszeremet tette tönkre így marad otthon a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 27.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem. Nem szeretem, hogy csillog és a fedése sem a legjobb, beleül a ráncokba. Amikor visszacsavarom az applikátort, kifolyik a korrektor a résnél. Szerintem vannak olcsóbb korrektorok, amik jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

KovTekla

2019. augusztus 17.

Nagy kedvenc! Rengetegszer vettem ujra, most valtanek majd, de ez egy orok B terv lesz! 1evig kitart altalaban, glamour napoknal szoktam osszel ujra venni :) sajnos drogeriaban keves az arnyalat pedig annyi van..05os arnyalatot hasznalok, az elejen gyorsan fogyott mert tul sokat hasznaltam, de magad fedesu igy keves is eleg belole :) alapozo nelkul is eldolgozhato, ha csak elszaladok valahova feldobom a szemem ala illetve az allamra es szep friss es termeszetes hatast ad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Cdorcci

2019. augusztus 12.

Nagyon nagyon szeretem, szépen fed, nem szárít, nem ül bele a ráncokba. Abszolút favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

g.i.g.i89

2019. augusztus 7.

Nekem az abszolút kedvencem a 15-ős árnyalat. Egész nap tart, nem ül be a ráncokba és nem szárít. Már a sokadikat használom belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

bubun

Korcsoport: < 18
2019. július 30.

Apróbb hibákat tökéletesen eltünteti, naponta csak egyszer kell korrigálnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 30.

Apróbb hibákat tökéletesen eltünteti, naponta csak egyszer kell korrigálnom.

jvivi

2019. július 25.

Dicséretes, hogy illatanyag-mentes és valóban nem okozott irritációt. Szépen mutat a bőrön száradás után, de a fedése nem világmegváltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

talisman

2019. július 22.

Új kedvenc a Catrice camouflage mellett. Elég tartós még zsíros bőrön is. A fedése kisebb bőrhibákra és szem alatti karikákra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.