Maybelline

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 2.

Ár:   1960 Ft
Kiszerelés:   6,8 ml

Nem komedóképző, bőrgyógyász által tesztelt, szemész által tesztelt, illatanyag-mentes

6 árnyalatban kapható

Ár: 800 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Ár: 499 Ft , Eladó: wd1102
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, MOM, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

2020. május 19.

Évekig a Catrice korrektorát használtam, de amióta kipróbáltam csak ezt veszem újra. A fedése kicsit enyhébb a megszokottól, de gyönyörű a végeredmény. Nem ül be a ráncokba, olyan hidratált látszatot nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

danna113

2020. május 9.

Szeretem, sokszor újraveszem, de nem a kedvencem. Könnyű használni, mert jól fed, eltünteti a karikákat, bőrhibákat és ha úgy vesszük még minimál alapozónak is elmegy. Nem ül bele a ráncokba, építhető emiatt sokféle felviteli technikával és réteggel el lehet játszani. Nagy a kihasználhatósági tere. Lehet vele még akár kontúrozni is (bár itthon ilyen sötét színt sajnos még nem kapni). Hajlamos átfényesedni, de száraz bőrön ez csak egészséges fényt ad, de nyáron érdemes púderezni. Nem hagy olyan könnyed érzetet, mint szeretném, de ez nem túlzottan zavaró. Reggeli, gyors sminkekhez mindig beválik. Szerintem minden bőrtípuson jól kihasználható. Ár-érték arányban tényleg az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Skincarefan

2020. május 9.

Egyetlen egyszer kentem fel annyi elég is volt. Nagyon csípte a bőrömet, napokig utána még fájt a bőröm azon része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

virumiru

2020. május 5.

imádom az állagát, nagyon könnyű felvinni és viselni, szépen belelehet építeni az alapozóba. púder mindenképp kell hozzá, mert hajlamos csúszkálni, nem kimondottan matt finisű termék. én szeretem, mert nekem nincsenek nagyon sötét karikáim, de van ennél jobb fedésű korrektor a drogériákban is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

AkInImOd

2020. május 2.

Update:
Használtam, használtam, aztán megszoktam. Egy idő után nekem is kifolyt a tubusból a termék, gondolom a nyomás következtében, és azt nagyon nem szerettem... így egy ideig nem használtam korrektort nyár elején. Aztán nem találtam árban és elérhetőségben jobbat, így maradtam a kettő keverékénél, de az sem volt az igazi. Amin meglepődtem, hogy az újravettek sokkal jobban szuperáltak, és hamarabb el is fogytak (nem is tudom, mi történt). Végül még januárban vásárolnom kellett újat, és akkor megláttam, hogy kijött egy 12-es árnyalat, ami a legjobban passzol hozzám! Abból vettem egyet, most azt használom. A célt megszolgálja, szem alá és apró bőrhibákra a video callokhoz tökéletes. Rólam egyébként könnyen lejön, és nem is tud mindent lefedni, de amíg tényleg nem találok egy jobbat és ez sem okoz pattanást, addig ez is megteszi. Kap plusz egy csillagot emiatt.

2019. január 17.
Nem tudtam eldönteni, hogy melyik árnyalatot vegyem, így jött velem a 05 és a 10 árnyalat is. Előbbi még rajtam is túl fehér, utóbbi meg sárgás tónusú, én ennél semlegesebb vagyok, ha barnulnék valamennyit, talán elmenne. Összekeverve nem rossz, de akkor nagyon ki kell mérnem, hogy ne menjen feleslegbe, mert legalább nem kell belőle egyszerre sokat használni. Ahhoz képest, hogy drágább, nem tartósabb a Catrice-nél, és emiatt nem is fed olyan erősen. BB krém alá, vagy alapozó fölé eldolgozva tudom használni, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Update:

2019. január 17.

kittiszimonetta

2020. április 17.

Eleinte nagyon jól bevált, aztán szépen fokozatosan kezdett el romlani a történet, nem tudom miért. A pattanásokat jól elfedi, a szem alatti karikákra is közepesen jó, de sajnos kopik és nem tartós. Nagyon durván beleül a szem alatti kisebb vonalakba is, és valamiért olajosodik és így az egész elmozdul. 3*-ot tudok rá adni, picit többet vártam, igaz az ára még így is nagyon kedvező és az árnyalatok is jól vannak belőve, szerintem jól lehet válogatni közülük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Sisszy

2020. április 14.

Egyáltalán nem jött be nekem. Beleült a szem alatti ráncokba és az árnyalatok se tökéletesek. Kár, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Az aplikátoros megoldás sem túl higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem de nekem alig fed de legalább nem pattogok ki tőle de nekem az összes árnyalat sötét vagy rossz tónusú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Dodo33

2020. április 10.

Kedvenc! Jol fed es nem emeli ki a szaraz reszeket a boron, nem ul bele a rancokba! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Ingi

2020. április 9.

Nagyon jó korrektor! Alapozó szintű a fedése. A Catrice Liquid Camouflage helyett vettem, és bizony jobban bejön. Az állaga icipicit krémesebb, és azzal ellentétben nem szárad meg azonnal, könnyű eldolgozni. És remélem nem fog olyan gyorsan fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.