Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. március 20.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• mattítja a bőrt
  • finomítja a pórusokat

Black Fairy

2019. május 27.

Mintám volt...a termék minősége fantasztikus.
Nagyon szép, erős fedése van, eltakarja a tágabb pórusokat is (de nem tömíti el), egyenletes összképet ad. Nem mondanám kimondottan mattnak, inkább természetes a finishe. A tartóssága egész jó, nagyjából 7 óta után kezdett nagyon természetellenesen összeállni a fejemen, de addig nem kopott, nem folyt le, nagyon szép volt.

Az egyetlen probléma, hogy a 120-as (classic ivory?) árnyalat borzasztóan erős, sötét, narancsszínű...ami véletlenül sem illett a bőrömhöz...Persze csak boltba szaladgáltam a környéken, meg az egész nyakam bekentem, hogy ne úgy nézzek ki, mintha a fejem helyén egy narancs lenne, és így kimondottan természetes volt az eredmény - amíg nem nézett senki a kezemre....xD
Sok sokkal jobb alapozót próbálnám, és sose adnék pénzt rá (más árnyalatban sem, mások az igényeim), de teljesen jó minőségű termék. :)

Szerk.: elfelejtettem írni, hogy LÁTOM, hogy ezt a terméket már nem gyártják, de a kis minta tasakján, amit egyébként két hónapja szereztem ez a kép volt a termékről, azért ide írtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Mintám volt...a termék minősége fantasztikus.

Lyne

2019. március 31.

Igazából én már megtaláltam azt az alapozót, ami nekem nagyon bevált, de mostanában bárhonnan rendeltem online dekorkozmetikai cuccokat, állandóan ennek a Maybelline alapozónak a mintáit kaptam ajándékba és mivel már tobzódott a polcomon egy csomó, gondoltam kipróbálom.. szerintem rendkívül könnyű textúrája van, gyerekjáték vele dolgozni, tehát ilyen szempontból kiváló. Azt is pozitívumként tudom felhozni, hogy a nap végére nem vándorolt semerre..;) Az első problémám viszont az volt vele, hogy a fedése számomra csak közepes.. de erre még mindig azt mondom, hogyha nem kell hatalmas pattanásokat elfedni vele vagy csúnya bőrhibákat, akkor ez nem is akkora negatívum.. ami viszont tényleg zavart, hogy felkenés után 2-3 órával totál kifényesedett a T vonalam..! Tehát nálam pont azt a matt hatást nem hozta, amit ígért..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Stenico

2017. január 22.

Update: újra elővettem, de sajnos 2 használat után megint tele lett az arcom eltömődött pórusokkal és pár bőr alatti mitesszerrel.

Első használat után azt hittem, hogy most végre megtaláltam a tutit: tényleg matt, kellemesen bársonyos-púderes tapintásúvá szárad, szépen elfedi a foltokat... De sajnos pár hét alatt sok alattomos, bőr alatti mitesszerrel "gazdagodtam" és a száraz részeken egyenesen csípi a bőrömet. :( Plusz hátránya, hogy púderes fixálás nélkül maszatolódik, beül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

elliehrt

2017. január 3.

Kettős érzésem van ezzel az alapozóval kapcsolatban... Amikor felviszem (Real Techniques szivaccsal) akkor gyönyörű lesz, viszont pár óra után kiemeli a száraz részeket az arcomon (orrom környéke). Vizes állagú, leginkább a MAC face and body alopozóhoz hasonlítanam, viszont sokkal jobb a fedése. Próbálgatni fogom továbbra is, mert nagyon jó visszajelzéseket olvastam róla külföldi blogokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Powderpuff Girl

2016. december 15.

Az első számú kedvenc alapozóm lett, sokkal jobban bevált, mint a L'oreal Infallible 24-H Matte alapozója. Kevés fedéssel rendelkezik, viszont nagyon természetes, bársonyos a végeredmény. Pórus minimalizálást nem éreztem. Nap végéig simán kibírja, minimálisan fényesedik ki és nagyon szépen mutat a bőröm, könnyen eldolgozható és kellemes viselet. Love is in the air....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

beatriz

2016. november 30.

Én teljesen elégedett vagyok vele! Real techniques szivaccsal dolgozom el, építhető, nagyon természetes finisht ad és egész jól bírja a zsírosodó bőrömet pedig eddig az összes eddig próbált alapozónál fénylett a fejem! Nap közben nem árt egy kicsit átmenni rajta púderrel és bírja estig! A legvilágosabb színt vettem meg és nekem teljesen passzolt az arcszínemhez!
Kipróbálok még más termékeket is, de ez újra vevős kategóriában van!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 30.

Kipróbálok még más termékeket is, de ez újra vevős kategóriában van!:)

Niki03

2016. július 27.

Nagyon vágytam rá, megkaptam külföldről... nem estem hasra, egyáltalán nem. Ennyit /sőt, szebbet/ az Oriflame mattító alapozója is produkál. Fedése tényleg jó, azonban nagyon púderes a végeredmény, amitől az egész maszk hatású lesz. Mattnak matt, ez tény. A szárazabb részeket viszont nagyon kiemeli. 3*

Update: kaptam belőle egy sötétebb színt és eldöntöttem, hogy megszeretem őket. Nem is nagy erőfeszítés kell hozzá, csak a megfelelő hidratálás alá. így már 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Cathi

2016. július 6.

Nemrég vettem meg, igaz tubusos, és nem olyan, mint itt a képen. Kicsit tényleg nehezebb vele dolgozni vele, mint a sima Fit me-vel, és több is kell belöle, DE! reggel fél 7-kor kenem fel, es kb 10-12 óràig nem fényesedik àt, a màsikkal ez 3 óra utàn megtörtént....

Update: a színei nagyon rosszak, túl rózsaszínesek ( a sima fit me inkább sárgás volt), és ha felkenem, olyan mintha lángolna a fejem.
emiatt le kell vonnom 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

emiatt le kell vonnom 2 csillagot.

Regi84

2016. június 25.

Nekem is az új csomagolású van meg, nemrég vettem Bécsben. Szerintem ez egy jó alapozó, jól fed, építhető, nem túl púderes és a pórusokkal is kezd azért valamit. A színt is sikerült eltalálnom, bár nem volt nagy választék. Nyárra kerestem alapozót az Estée Double wear helyett, mert ahhoz túl száraz lett a bőröm. Ezzel teljesen normális most.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

annperkins

2016. június 8.

Amit már régóta használok (Rimmel) épp nem volt akciós sehol, amikor kifogyott, így ezt vettem meg helyette. Nagyon folyós, és tényleg sokat kell belőle használni. Nincs hibátlan arcbőröm, de nem is patis, mégse fedett olyan jól. Olyan tapintást adott az arcomnak, mintha poros lenne. Ráadásul foltokban kezdett lejönni az arcomról, mintha megdörzsöltem volna. Tartalék alapozónak jó lesz, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.