Maybelline

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Pórusösszehúzó és mattító alapozó, mely bőrhöz illeszkedő részecskéinek köszönhetően természetes, matt eredményt biztosít.

Maybelline Fit Me/FitMe! Matte & Poreless Foundation - 120 Classic Ivory 1 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation- 800 Ft
Ár: 800 Ft , Eladó: hdia
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hzs

2021. június 11.

Azért próbáltam ki, mert a drogériás alapozók közül soha nem találtam olyan világos árnyalatot, ami illik az arcszínemhez (drágább kategóriában sem), ebből pedig három NAGYON VILÁGOS árnyalat is van (neten több változat van, de a drogériákban azt hiszem csak a 090, 100, 110, ami a nagyon világos verzió). 2000 forintért nem bíztam benne, de végül tök pozitívan csalódtam. Nagyon enyhe fedése van, inkább egységesíti a bőrt, bőrproblémákra fog kelleni a korrektor. Tényleg nem csillog, még egész napos viselet után sem fénylek úgy, mint egy diszkógömb, hanem normális emberi fénye van az arcbőrömnek. Mondjuk ez lehet azért van, mert tényleg annyira enyhe, hogy lehet kopik? Ezt nem tudom, nyilván a maszk jobban koptatja.

Kerékpárral közlekedem és így a majdnem 30 fokban is nagyon pozitívan éltem meg a viselését. Nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanásokat (ettől féltem az olcsósága miatt).

Szóval a maga árkategóriájában csúcs, legfőképp azért, mert sok, tényleg világos színű verzió van belőle. Ráadásul sárgás árnyalatok, ami isteni, mert a legtöbb alapozó rózsaszínes, amitől úgy néz ki egy világos bőrű ember, mintha egy órát futott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

noricza

2021. május 30.

Tettem egy próbát vele a vegyes vélemények ellenére. A színt kb tök blindre választottam ugyanis a drogériában volt 5 féle szín a legvilágosabból úgyhogy inkább rendeltem. Az állaga kicsit folyós (semmi esetre sem krémes inkább vizes) de szépen eldolgozható, nincs teljes fedése ami nekem kifejezetten tetszik. Nem ül bele a ráncaimba és a pórusaimba sem (alap nélkül sem). Kicsit mintha szárítana de engem kb minden, úgyhogy ennek nem is tulajdonítok jelentőséget (elég alkoholos valószínűleg ennek köszönheti a pórus összehúzást). Nekem annyira nem oxidálódott mint ahogy említették páran bár a 100 féle színskála beosztását sem igazán értem... :S A tubust nem érzem praktikusnak a folyóssága miatt (álladóan a kupakban ül). Nekem ez inkább egy folyékony púder, érdekes a finishe nem is tudom mivel kéne fixálni, ha teszek rá egy transzparentet akkor is olyan mintha csak jó vastagon lepúdereztem volna az arcom. Hétköznapi sminknek szerintem teljesen rendben van, cc krém helyett is jó (mármint fedésben). Ár-érték arányban ez teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

G.Bernadett

2021. május 25.

Ebben az árkategóriában a legjobb alapozó, amit eddig valaha használtam. Az állaga kicsit olajos, krémes — szépen el lehet dolgozni egy beauty blenderrel. Közepes fedése van, kicsit fénylik még a púder után is, de szép, egészséges fénye van a bőrömnek tőle. Valóban nem olyan tartós, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

szabadkap

2021. május 25.

számomra az egyetlen hátránya, hogy nem annyira tartós. rétegezni nem lehet, ha többet kene egymásra akkor elkezd beráncosodni.
de amúgy jó, nem csodaszer, de egy hétköznapi gyors fedésű alapzónak elmegy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

de amúgy jó, nem csodaszer, de egy hétköznapi gyors fedésű alapzónak elmegy

csakegynev

2021. május 24.

Egyszerűen imádom! Csak jòt tudok elmondani róla.Árban nagyon jó. Jó kiszerelés, október òta használom,de még mindig nem fogyott ki. Kevés is elég belőle, és jò a fedése is(se nem sok,se nem kevés). Zsíros arcbőrűeknek csak ajánlani tudom! Bár én még használok hozzá mattìtò púdert is. Illetve nem okoz irritáciòt se! Esetleg annyi a hátránya,hogy meleg időszakban nem a legjobb választás, illetve az arc pirosságát nem mindenhol fedi, de korrektorral ezen lehet javítani(;

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

silamira

2021. május 15.

Nagyon jó kis alapozó az olcsóbb kategóriában. Annyira nem mondanám tartósnak, de egy kezdő sminkesnek, vagy egy egyszerűbb sminknek ami csak pár órára kell elég. Nem kell belőle sok, bár csak közepensen fed. Ezáltal nem kelt maszk hatást. Ajánlom azoknak akiknek jó a bőrtípusához és akik egy olcsóbb alapozóval is beérik. Én nem bántam meg, hogy többször vásároltam meg, bár azóta váltottam MAC-re.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

szata1

2021. május 8.

Érdekes az árnyalatok számozása. Nem rossz, viszont ha picit is száraz a bőröm akkor megtelepszik a kis száraz foltokon. Elhasználtam két tubussal belőle (csak a rossz színválasztás miatt volt kettő), de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

flohar

2021. május 6.

Ár-érték arányban számomra a legjobb alapozó. Ebből találtam meg eddig egyedül azt az árnyalatot, ami igazán passzol a bőrömhöz. Nem a legmagasabb fedésű, de a korrektorával együtt szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

cattitude

2021. április 25.

nem akartam ezt venni, de szó szerint nem találtam más olyan alapozót a drogériákban, ami nem nagyon sárga és elég világos, úgyhogy megvettem az Alabaster 090 árnyalatot, ami végre illik a bőrszínemhez és a tónusa se üt el bántóan. kevés is elég, könnyű felvinni, rétegezni nem nagyon lehet. szerintem eléggé vékonyka a fedése, komolyabb bőrhibákat, pattanásokat nem fed el, a Missha bb krémem szerintem jobban fed ennél az alapozónál. nem oxidálódik, kicsit túl matt az én arcbőrömre, aláhidratálás után is kicsit megül a bőrömön beleolvadás helyett. egész tartós, a maszk se nagyon mozgatta el, nem tapasztaltam kukacosodást vagy hámlást. pattanást, irritációt eddig nem okozott. eléggé kevés van egy tubusban. ha lenne másféle alapozóból ilyen világos szín, szerintem ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

makeuplover28

2021. március 23.

Hétköznapokra egy könnyed, nem is igazán építhető alapozó. Kombinált bőröm van, az olajos részek pár óra alatt átfénylenek és púderrel kell fixálni, nyáron viszont nem ajánlott a használata, mert percek alatt átfénylik. Nekem nem matt, de nem is maszkos a hatás legalább. Összességében korrekt alapozó ennyiért, de nem ezt használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.