Maybelline

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Pórusösszehúzó és mattító alapozó, mely bőrhöz illeszkedő részecskéinek köszönhetően természetes, matt eredményt biztosít.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Karinaaa9
Állapot: 1-szer próbált, 1 hete vásárolt, Helyszín: Budapest vagy postázom, fizetés: Fizetés személyesen, vagy banki átutalással
AKCIÓ!!! 400Ft Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
Ár: 400Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 2x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a termékeket.

Sarlottha

2020. július 9.

A legjobb alapozó amit valaha használtam, a fedese gyenge/közepes, nekem tökéletes.
Használtam rengeteg felét, olcsó, drága, mindent, de ennek az állaga és hatása volt az ami még nem porcelános de teszi amit kell neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

Nikike20

2020. július 6.

Engem sajnos nem vett meg, eleve zsíros bőrömet mégzsírosabbá tette.. 1-1 pont azért, mert megfizethető és könnyen felvihető, oszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

elizabethcarter

2020. július 3.

Ebben az árkategóriában a LEGJOBB alapozó. A textúra -szerintem- kifejezetten kellemes, nem az a nagyon folyós kategória de nem is túl sűrű. Nekem több alapozómnál az illat kifejezetten kellemetlen volt, de ennél szerencsére nem volt ilyen jellegű problémám. Hatalmas pozitívum, hogy nagyon sok árnyalatban lehet kapni, így még az olyan vámpírbőrűek is, mint én találnak megfelelő színt:D Nyilván a Dioros alapozómmal nem vetekszik, de a kategóriájában kifejezetten korrekt. Ajánlom fiatalabbaknak/tinédzsereknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 3.

csiges

2020. július 1.

100-as árnyalat
Szerintem az egyetlen pozitív dolog benne annyi, hogy lehet kapni nagyon világos színben is, így alkalmas arra, hogy más alapozómat tudjam világosítani, illetve magában is matchel az arcom színével.
De ezen kívül? Nem értem miért imádja ennyire mindenki a youtuberekkel együttvéve... Nem jó a fedése, csíkos marad, és olajos. Már felkenéskor beleül a pattanások utáni hegekbe illetve pórusokba és ott még világosabb pontokat is hagy maga után. A ráncokba ugynígy beleül, és világosabb csíkba gyűlik össze. Borzalmas. Egyedül semmiképpen nem használnám, csak az említett világosítás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

100-as árnyalat

ildi95

2020. június 21.

Még az őszi Glamour napokon vettem meg, nagy elvárásaim voltak. Kicsit vegyesek az érzéseim, de inkább a pozitív felé gördül. A szín felkenésnél tökéletes, de pár óra múlva mintha minimálisan besárgulna. Minden alapozóból kevés mennyiséget használok, itt is, így elég sokáig tart. Vékony rétegben szépen kiegyenlíti a bőrt, a pirosságot is viszonylag elfedi. Hiába rakok rá púdert, nagyon hamar átfényesedik. Végeredményben természetes a hatás, de a fényesedéssel vannak gondok. De szeretem ennek ellenére használni, mert messze jobb a legtöbb alapozónál, amiket eddig használtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

fatime

2020. június 19.

Már kb. két éve ezt az alapozót használom több tubust elhasznàltam már. Meg vagyok elégedve, van nagyon világos árnyalat, könnyű eloszlatni, és nincs maszk hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

rekaaamolnar

2020. június 8.

Nagyon jó alapozó. Jól fed, nincs maszkos hatása. Újravevős💗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 8.

Nagyon jó alapozó. Jól fed, nincs maszkos hatása. Újravevős💗

Mayaaap

2020. június 5.

Imádom! Nagyon könnyű termék, ami az én arcbőrömnek pont megfelel. Jól lehet dolgozni vele, a fedésével is elégedett vagyok, az áráról ne is beszéljünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Queen16

2020. június 3.

Az egyik legjobb drogériás alapozo, sokat használtam belőle, bár még mindig van benne termék, könnyen eloszlatható, primer kell alá, természetes matt finishu így hétköznapra teljesen jó, fedése közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

eeniko

2020. május 28.

Körülbelül 2 hete vásároltam, de sajnos nem használom túl sokszor. Nekem az a bajom vele, hogy beleül a pórusaimba. Radírozás/arctisztítás, és hidratálás után viszem fel az aracomra, mégis nagyon látszik.. Szép nagy pórusaim vannak, valószínűleg az a baj. Viszont olyan területeken ahol kicsik a pórusok, ott tudom használni. Szemem alá, vagy kisebb bőrhibákra, pattanások fedésére valószínűleg még elhasználom. Kicsit folyósabb állagú alapozó, mivel víz alapú, nem pedig olaj. Annak ellenére, hogy nálam nem vált be, nem szeretném lepontozni.
Azt hiszem, nekem jobb ha a színezett hidratálóknál maradok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Azt hiszem, nekem jobb ha a színezett hidratálóknál maradok. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.