Maybelline

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 24.

Bőrtípus:   Normál, Zsíros

• nem tömíti el a pórusokat, könnyen szétkenhető, és nem szárítja a bőrt
  • nem zsíros összetételű és mattító hatású
  • alkalmazkodik az arcbőr árnyalatához és textúrájához
  • csökkenti a pórusok láthatóságát
  • hidratálja az arcbőrt
  • mikro púder-részecskék – elnyelik a csillogást, és csökkentik a pórusok láthatóságát

20 árnyalatban kapható

Ár: 1500/ 2db + posta , Eladó: Fruzsiika
Állapot: Az új csomagolású 1x, a régebbit pedig 3x használtam, Helyszín: Szeged/Békéscsaba, fizetés: Személyesen/Foxpost/Posta
Óriás Maybelline sminkcsomag
Ár: 8000 Ft postával , Eladó: Oila
Állapot: használt/próbált, lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

purity

2022. június 15.

Nekem nem jött be sajnos. Elég jó a fedése, de nagyon olajos érzetet kelt, és hamar kifényesedik az arcom. 110 porcelain színt használtam, nekem kissé túl sárgás az árnyalata. Az állaga elég híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

powdergirl02

2022. április 18.

Csodákat tesz a bőrömmel, mintha porcelán baba lennék minden használat után. Szép a fedése, de muszáj előtte hidratálni elég vaskosan, mert a száraz részeket, főleg hűvösebb napokon képes kiemelni. Ár-érték arányban az egyik legjobb drogériás alapozó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Debbie6

2022. április 14.

Szerintem ár-érték arányban a legjobb alapozó, munkába járáshoz használom a mindennapokra, alkalmakra drágább alapozóm van, de nem olyan durva a különbség a kettő között, én nagyon szeretem. Külön plusszpont, hogy kicsit folyós, híg, így nagyon könnyű eldolgozni és nem lesz még véletlenül sem sok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Nutellabella

2022. április 13.

A 100-aa színe az eddigi legközelebbi shade match-em minden árkategórián belül, de a textúrája borzasztó. Tényleg beleül minden ráncba, kiemeli a száraz részeket, de hamar is zsírosodik a homlokom tőle. Húzódik, feszül az orcám tőle. Minimális a fedése. Poros hatást kelt, mintha púderezve lennék. A szín miatt sajnálom, nagyon világos a bőröm, és nehéz olyan neutrális-sárgás árnyalatot találnom, ami passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

kkami211203

2022. április 13.

Megvan egy ideje, de mindig a sminkespolcomon landolt valami miatt. Ma elővettem, és csinálok egy összehasonlítást egy másik alapozóval. A eddigi eredmény alapján gyorsan szárad, bár eléggé hígabb állagú, mint egy BB krém, tényleg jobban passzol a bőrömhöz. Sokat használva is kevéske a fedése, a száraz részeket azonnal mutatja kombinált bőrön, egyébként jó kis alapozó. Mindenképp kell alá hidratálás, különben úgy nézel ki, mint aki azonnal levedli a fél arcát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

vpverapapp2

2022. március 28.

ebben az árkategóriában ez az egyik legjobb alapozó! már kétszer is újravettem, örültem hogy nagyon világos árnyalatban is kapható. használat során hacsak nem izzadok nagyon fenn marad akár egész nap, ezenkívül nagyon szépen építhető, egy természetesebb finisht és egy magasabb fedést is el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 28.

kovacsanett43

2022. március 24.

Végre találtam olyan színt, ami tökéletesen megy a bőröm színéhez, nem oxidálódik, nem foltos, nem sárga stb stb. Szóval tényleg passzol, szuper. Általában a matt finishű alapozókkal az a bajom, hogy maszkszerűek és nagyon szárítják az egyébként kombinált és gyorsan zsírosodó bőrömet, amitől meg ragyás leszek. Ez nem csapta ki a fejem, nem is szárít. Sajnos könnyen kenődik és lejön, egy hosszú nap végén kicsit gyászosan néz ki, tehát nem túl tartós. Ha szárazabb a bőröm, azonnal meglátszik rajta, kidobja, ez nem túl szimpi. Akinek a természetes, gyengébb fedés elég, annak jó választás lehet, nekem egy kicsit kevés. Egyébként nem rossz, ára kedvező, de újravenni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Stella8

2022. február 23.

amikor megjelent egybol lecsaptam ra, nagyon-nagyon szerettem… de nem vettem ujra(nem ertem miert)
mostanaban nagyon ritkan sminkelek, a mostani alapozom szine inkabb a nyari szinem, bement egy rossmanba pont akcios volt (1400ft) gondolkoztam rajta,hogy kiprobalok valami ujat, de megse es milyen joool tettem ! 😍 IMADOOOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Anita77

2022. február 20.

Nekem ez nagyon nem működik. :( Ez már attól lejön, ha kicsit jobban megnéznek. Egyáltalán nem tartós rajtam, pár óra múlva már kopik, nagyon csúnyán. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

Fufmeister

2022. január 30.

A kombinált zsíros bőrömön nagyon szeretem használni. Mindennapi viseletnek szuper mert nem maszkos, szépen eldolgozható és nem szárad meg túl gyorsan, építhető is. Megmarad az egészséges bőrképem, jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.