Maybelline

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Pórusösszehúzó és mattító alapozó, mely bőrhöz illeszkedő részecskéinek köszönhetően természetes, matt eredményt biztosít.

Ár: 1400 , Eladó: gretaszaboo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost
Ár: 1000 , Eladó: HarmonyBunny
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
schnau.adelle

2019. október 4.

Szeretem, eddig évekig a Catrice HD Liquid Coverage alapozót használtam. Egyetlen problémám ezzel az alapozóval, hogy gyorsabban fogy, mint s Catrice. De hatalmas piros pont, mert nagyon széles az árnyalatok választéka! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

vkata96

2019. október 4.

Egy ideje már a L’oreal Infallible mattot használtam, viszont mikor újra vettem sajnos rossz arnyalatot vettem, és már nem árulják se az Alverde se a Catrice alapozó sotetitojet szóval elegem lett a keresgelesbol és gondoltam inkább veszek új alapozot. Viszont szerettem volna valami olcsóbbat kipróbálni matt vonalon, és erről egyrészt jókat hallottam másrészt a korrektorjat már próbáltam és szerettem. Az arnyalatot sikerült elsőre eltalálni (ez nagyon ritka). Nem lesz annyira matt mint a L’Oréal, de nem bánom mert az egy kicsit túlzás is és mindig brutal módon alá kellett hidratalnom, ez alól el tudom hagyni a primert ami a reggeli rohanasban nem hátrány. Viszont ezt picit le kell fixalni puderrel, és hamarabb is fénylik át, szóval igazából nap közben is kene fixalgatni de ez inkább a bortipusombol adódik. Összességében szerintem ez egy jó alapozo. A L’Oréal azért jobb picit de nem annyival amennyire drágább. Szóval ennyi pénzért nekem ez megfelel.

Up: eleinte nagyon meg voltam vele elégedve de az utóbbi időben nagyon hamar atfenyesedett és alapjáraton is sokkal zsirosabb lett a bőröm. Megnéztem az összetevőit és össze is raktam. Alkohol van benne, ráadásul eléggé az elején, vagyis a szarito hatás miatt a bőröm extrém módon elkezdett faggyút termelni... nem tudom hogy kerülhette el a figyelmemet, mert nagyon figyelek az összetevőkre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

biankasheila

2019. szeptember 23.

Kétféle színt is kipróbáltam, a legvilágosabb nagyon világos, a sorban utána következő nagyon sötét, folyik mindenfelé, nem szeretem, nem használom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Könnyen kenhető, kevés is elég belőle a megfelelő eredményért. Baráti áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nashuaaa

2019. szeptember 18.

Kukában végezte, csúnyán ült a bőrön, lefolyt nyáron, télen túlszárított, nem mutatott szépen és még a színskála is elég rossz (sárgás bőrre nem sok minden jut)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

bvero

2019. szeptember 17.

Elég semmilyen, nem is takar, nem is marad fenn, nem is szép puderrel, nagyon folyik, semmire sem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

ClauMau

2019. szeptember 12.

Nagyon jó erősen zsírosodó bőrre, viszont kombináltra nem ajánlanám mert szárítja a bőrt.
Eddig nagyon sok alapozót kipróbáltam és ez volt a legjobb a zsírosodó bőrömre, mivel elég sokáig kitartja a matt hatását. Nekem csak 5-6 óra eltettével kezdett el "csillogni" a bőröm,(de akkor sem olyan erősen mint naturan), míg más alapozóknál ez 2-3 óra volt (a natur szint elérése). Sajnos mivel szárítja a bőrt, csak fél évig tudtam használni, de úgy, h semmilyen arckrémet nem használtam sem előtte sem utána, szóval nem okoz extrém száradást, csak még én nem találtam a bőrtípusomnak megfelelő hidratáló krémet :( Csak önmagába erős a szárító használata szerintem ilyen bőrtípusnál.
Először furcsa volt számomra az állaga mikor először használtam. Száradás után, kellemes puha púderszerűvé alakul. Én 110-es árnyalatot használtam mert nagyon világos a bőröm és ez is egy plusz a gyártótól, hogy más gyártókkal ellentétben ahol van 3 árnyalata (sárgás alapozó, rózsaszínes alapozó meg barnás alapozó) itt van bőven választék a színskálán. A fedő hatása is nagyon jó, szépen elfedi amit el kell. Ha valaha találok jó hidratáló krémet a kombinál bőrömre, nem kérdés, hogy visszatérek rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Wiwienna

2019. augusztus 23.

Azért vettem, mert nagyon jókat hallottam+ olvastam róla. Amekkora reményeket fűztem hozzá, akkora csalódás volt... Nem túlságosan fed, nem illeszkedik a bőrszínemhez és nagy(obb) melegben szó szerint folyik le az arcomról. A púder verzója jobb-lényegesen- de az illata és az ára miatt kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Sterc

2019. augusztus 18.

Körülbelül fél éve használom, és imádom. Az ára baráti, igaz hogy vannak kicsit olcsóbbak a drogériában, de a minősége miatt ezerszer jobban megéri. Rengeteg árnyalat van, szerintem nagyjából mindenki megtalálhatja a hozzá legjobban passzolót.
Normál, de időnként zsírosodó, kipattogzó bőröm van amire nekem tökéletes. Jó a fedése de nem generál maszkhatást. Tényleg olyan bababőrt csinál mint ahogy előttem írta valaki. Púderrel használva egész nap tart, pedig nem használok alá primert vagy felé még külön sprayt is. Izzadás esetén megesik hogy átfénylik de az gyorsan orvosolható egy kis púderrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

A textúrája nagyon jó, kevés is elég belőle az egész arcra és jó fedést lehet vele elérni. Az én bőrtípusom nagyon problémás, nem tudok hozzá megfelelő alapozót találni, sajnos benne sem találtam meg. Bár nagyon hamar átzsírosodik a bőröm, alatta mégis száraz az egész. A nap elején még lemattította az arcomat az alapozó, de utána átfényesedett és kiült a bőrhibák köré. A lehető legrondább hatást érte el a nap végére. Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis, de én nem ezt várom egy alapozótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.