Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2023. február 6.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Honey33

2024. február 17.

Kolléganőm ajánlotta, szerinte ez A SPIRÁL. Már majdnem elhasználtam az egész "tubussal", sajnos azt kell mondjam, még keresgélek tovább: ugyan könnyű felvinni, némileg dúsít is, nem is ragad, viszont a nap folyamán állandóan lepotyog. Apró csíkban összegyűlik a szemem alatt, így némi túlzással úgy nézek egy idő után, mint Winnetou harci festésben. Szóval köszi, de nem! A 2 csillagot a fentebb említett pozitívumok miatt kapja meg, újra venni azonban nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 17.

VariZsofia

2023. július 27.

Lepergést nem nagyon tapasztaltam, de van ennél sokkal jobbja is a Maybelline-nek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 27.

Cupcaketeam

2023. április 19.

A cuki csomagolása miatt vettem meg és mert könnyen elfér utazáskor. Viszont nem tudtam jól használni mert zavaró volt hogy túl pici és ez a forma nem csinált semmit a szempilláimmal nem tetszett a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 19.

duchess_g

2023. március 30.

A nagy hype miatt (itthoni es kulfoldi velemenyek egyarant) probaltam ki anno, aztan parszor ujravettem. Nem a standard keféktől megszokott pillákat hozza, de pont ez a jo/erdekes benne. Nem kell lehúzni emiatt, van akinek ez nem jön be, az használjon dúsabb keféjű spirált! Ez szétválasztott, vékony és hosszú pillákat ad. Amugy nyilvan Maybelline-minoseg, de a spiraljaik kozul a jobbak joze tartozik szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Emma23

2023. március 19.

Több rétegben kell felvinni hogy látszódjon valami és akkor sem mondanám hogy olyan látványos lesz az eredmény mint ahogy én azt szeretem. Amikor nincs kedvem olyan nagyon sminkelni akkor fogom ezt elhasznalni ha már megvettem de nem lett kedvenc. A keféjével sem könnyű dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 19.

jane79

2022. november 22.

Azt hiszem Glamour napokon ruháztam be rá kuponnal, mert úgy voltam vele, hogy muszáj egyszer kipróbálnom ezt a nagyon híres terméket. A csomagolás is megfogott, tetszik, hogy ilyen vidám színe van. Az ecseténél meg voltam lepődve, hogy milyen kicsi, de könnyebb volt használni. Szerencsére meg vagyok áldva pillákkal, nagyon szép hatást lehet vele elérni több rétegben, napközben kicsit pereg. Természetesen vannak jobb spirálok, amivel nagyobb hatást lehet elérni, de a mindennapokra ezért az árért tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

Niki0925

2022. március 29.

Március-április környékén használom allergia szezon kezdetekor, ez az egyetlen spiral ami nem irritál. Kicsi keféje nem csinál műszempilla hatást, de mindennapokra természetes és tökéletes. Nem csomósodik,jól építhető, szemzug szempillákat jól eléri. Ez a spirál több évtizede a piacon van nem hiába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

szamira

2022. március 11.

Próbáltam szeretni. Több rétegben sem csinál semmit a szempilláimmal, kicsit hosszabbak, de nyílegyenesek maradnak. Pár óra után pedig minden egyes alkalommal csekkolnom kell a sminkemet, mert leperegve fekete pacákat csinál a szemem alá.
Egyet becsülettel elhasználtam, de mikor visszatértem a Telescopic-ra, hát, ég és föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

mermaidsRreal

2022. március 7.

Szerintem lassan 10 éve csak ilyen szempillaspirált használok, ha ki is próbáltam másikat, azonnal visszaváltottam. Valahogy nagyon összepasszolunk :D Remélem még jó sokáig kapható lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

catherine

2021. október 26.

Nagy csalodas ez a szempillaspiral. Mintha semmit sem csinalna a szempillaimmal. Tobb retegben is probaltam de csak nagyon minimalisan hosszit es dusit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.