KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

PinkPrint

2018. október 19.

Összességében szép hosszú pillákat csinál,erős fekete színe van és nem lesz nap közben tőle a szemem alatt fekete elkenődött folt sem,szóval tartósnak mondható. Hétköznapokra kiváló,de extrább tekintetet nem kölcsönöz.

PinkPrint
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Csobanka

2018. szeptember 5.

Nagyon jó kis spirál. Nem csinál gigantikus pillákat de hétköznapra el lehet vele ügyeskedni és félévig jól szolgálja a gazdát.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

frankiehugme

2018. augusztus 17.

Az egyik legjobb spirál, amit használtam! A kis fejével nagyon könnyen fel tudom vinni, tart egész nap (néha még nap végén is alig tudom leszedni), és szép, hosszú, természetes pilláim lettek tőle.

frankiehugme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

szarazaboromgec

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Hosszú szempillákhoz én sem ajánlom, összeragadtak, könnyen maszatolódik, a dús pilláim helyett lett körül-belül 6 szál, mire végeztem a felkenésével (és általában természetes hatásúra szeretném megcsinálni a szempilláim). Teszi a dolgát, de macerás vele dolgozni nagyon.

szarazaboromgec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

rohremma

2018. július 26.

Szeretem amiért nagyon szép hosszú pillakat lehet vele csinálni, azonban könnyen elmosodik és felkenodik a szemhejra.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

cslllzr

2018. július 25.

Többször vettem már, szép hosszú, természetes hatású pillákat csinál, nem kenődik és nem morzsolódik. Az apró keféjével szépen lehet dolgozni. Kicsit nehéz lemosni, de azért így is megérdemli az 5 csillagot :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

blanzsi

2018. július 11.

Egyik legjobb szempilla spirál! Nem drága és szep pillakat csinal

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Egyik legjobb szempilla spirál! Nem drága és szep pillakat csinal

Rebeka020

2018. július 11.

Akármit is veszek, hogy kipróbáljak valami újat, mindig visszatérek erre, mert rá kell jönnöm nekem ez vált be a legjobban.

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Candy21

2018. május 12.

Update: Sajnos nem ő az igazi nagyon megútáltam kezdetben szép pillákat tudtam vele festeni de egy idő után már nem. Ami a legrosszabb benne az a tartósság kb 1ó bír ki nagyon csúnya panda szemeket varázsol. Soha többet nem akarom látni nagy örömmel dobtam ki a kukába.

Én őt most fedeztem fel nekem kimaradt a tini koromból nagyon kellemes csalódás sztem a világ legegyszerűbb szempillaspirálja szépen hosszítja és szétválasztja a pillálat picit dúsít is gyönyörű fekte a színe én nagyon szép végeredményt tudok vele elérni és elég tartós is teljesen bevált. Sztem ha elfogy újraveszem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

thewildone

2018. április 16.

Most dobta fel a weboldal, es elojottek a regi nem tul kellemes emlekek. Nekem ezzel keserves volt dolgozni, nagyon nem valt be, a pillak ragadtak es nem mutattak jol.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.