Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --
mariasoros

2019. november 13.

20 éve használom. Nem csomósodik, nem allergizál, tartós, mégis könnyen leszedhető micellás vízzel is. Nem csinál 3X hosszabb szempillát, de gyönyörű. Plusz pont: az instyle.com szerint hypoallergén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

dorottyatth

2019. október 26.

Egyik legrégebbi és legjobb spirál. Magasan veri a highbrand márkák spiráljait. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

novembermesi

2019. október 19.

Még vagy 5 éve kaptam barátnőmtől ajándékbe, azóta nem ezt használom. Valóban szép fekete pillákat csinál, kiemeli a tekintetet, nem ragad össze a pilla. Natúr sminkhez kiváló amikor csak egy kicsit ki akarod emelni a szemed. A lemosása nem problémás, viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Szép, természetes pillákat lehet vele elérni, ami nekem tökéletes, mivel kevés sminket használok. A kis feje elérhetővé teszi, hogy a belső és az alsó szempillákat is ki tudjam vele festeni. Nem ragasztja össze a pillákat. Egyetlen "hátránya" hogy a címke korán elkezdett lejönni a tubusról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

Tökéletes mindennapi használatra no makeup makeup-hoz. Egyszer viszem fel, akkor is keveset, mert sötét, hosszú szempillámim vannak, így ennyi is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

LolitaLolly

2019. május 22.

Ha great lash-t nem is kreál, azzal kárpótol hogy nagyon szép, természetes pillákat tudok vele festeni, egy “no make up” make up-hoz és a mindennapokra tökéletes, még ha nem is ez életem spirálja. (Sajnos egyelőre nem találtam meg). Eleinte nem szerettem, hátsó polcra került, aztán felfedeztem, szerelembe estem, utána újra elégedetlen voltam vele, de most ismét kedvelem és amennyit várni lehet tőle, annyit teljesít is jól.:)
És a plot twist, hogy minél kevésbé misztifikálom túl vele a festést, azaz semmiféle technikák, kéztartások, stb (:D) annál szebb lesz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Dodi95

2019. március 27.

Életem legrosszabb spirálja. Sajnos rövid és szőke pilláim vannak, de eddig valahogy minden spirálnak sikerült elérnie, hogy kicsit dúsabbnak, talán még hosszabbnak is látszódjanak; na ez nem. Már pár óra után felkenődik a szemhéjamra és kb azon kívül máshova is; ha már 2 rétegben viszem fel a festéket potyog és összetapasztja a szempilláim. Őszintén szólva nem értem a pozitív véleményeket, teljes pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Krisztina527

2019. március 25.

Azért vettem csak meg, mert rengeteg pozitív véleményt hallottam róla. Mivel az ára is teljesen baráti, ezért adtam neki egy esélyt. Mindennapos használatra tökéletes, ha az ember nem akar semmi extrát. Tényleg elképesztően sötét fekete pillákat csinál. A kefe nekem elsőre kisebbnek tűnt az átlagoshoz képest, de az első sokk után rájöttem, hogy nem rossz ez, sőt nagyon szépen elérhető vele minden szempilla. Tartós, nem potyog és lemosni sem megerőltető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

banhanna

2019. március 19.

Kiemeli a pilláim hosszát, viszont a sűrűségüket nem, de ennek ellenére a végeredmény tetszik. Sokat használom, mert hétköznapokra teljesen jó. Tetszik, hogy a keféje kicsike, könnyen használható az alsó pillákra is.
Egyébként nosztalgiából vettem meg, még tinikorom elején anyukámnak volt ilyenje, és mindig elcsentem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

CeCeDrake

2019. február 20.

Nem csinál látványos pillákat, viszont az alsó pillasorra ez a kefe no.1.
A festék minősége jó, nem potyog, nem pereg, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nem csinál látványos pillákat, viszont az alsó pillasorra ez a kefe no.1.
A festék minősége jó, nem potyog, nem pereg, tartós.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.