Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Kattal

2021. április 30.

Nem vált be, nem láttam szebbnek a pilláimat tőle, pedig nekem elég hosszúak, de semmi hatása....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

AncsiXoXo

2021. április 8.

Nem választja el olyan szépen a pilláimat, nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Nem választja el olyan szépen a pilláimat, nem a kedvencem.

Barbara2021

2021. április 7.

500 Ft-ért vettem kiárusításban. Na ennyit is ér. Borzasztó Basic. Bena a kefe, osszeragasztja a pillaim. Persze mindent meg lehet oldani, de ez egy nagyon alap szempillaspiral. Ha olcsón veszed jó, ha megteheted vegyél jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Fannie

2021. március 25.

Mindennapokra tökéletes. Nekem hosszú szempilláim vannak, de nem túl sötét színűek, így ha szempillaspirált használok, akkor mindig meglepően nyílt lesz a tekintetem tőle. Ezt a spirált természetes sminkekhez használom, sokszor csak egészen keveset teszek fel, így is természetes, nem csomósodik össze, de szépen meghosszabbítja, illetve kifesti a szempilláimat, ráadásul azt is nagyon szeretem benne, hogy nem ragasztja össze a pillákat, szépen különválasztja őket, ettől is dúsabbnak tűnnek. Egyébként szerintem kislányként ez volt az első sminktermék, amit nagymamámtól kaptam, ő vette nekem ajándékba, és akkor a leginkább a külseje tetszett, azóta pedig már tudom, hogy a belseje is jó kis termékre vall. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

4everYoung

2021. február 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Elkenődik , macerás a felvitele a kicsi kefe miatt, illetve az állagával sem vagyok megelégedve. Egyetlen pozitívum a színe,valóban szép fekete.Az eredmény eléggé visszafogott, mint egy szempilla festés után. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

FashionMindset7

2021. január 30.

Nekem nagy csalódás volt ez a szempillaspirál. A festék folyton elkenődik, a szemhéjamat összekeni, illetve mire beérek a munkába, már a szemöldököm alatti rész is csupa festék. Ilyet még egy szempillaspirálnál sem tapasztaltam korábban. A kefe része se megfelelő, én egy régebbi Essence szempillaspirál keféjét használom hozzá, mivel az eredeti keféje csak összetapasztotta a pilláimat. Pénzkidobás abszolút ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Macska27

2021. január 23.

Gimis éveim szempillaspirálja!
Most újra meg vásároltam a nosztalgia kedvéért.😊
Nem pereg le, nem kenődik el napközben és nagyon szép, mély fekete színt kölcsönöz, amivel ki emeli a pillákat.
Natúr sminkhez tökéletes, de nekem ennél több kell, ezért 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Gimis éveim szempillaspirálja!
Most újra meg vásároltam a nosztalgia kedvéért.😊
Natúr sminkhez tökéletes, de nekem ennél több kell, ezért 3*.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Régebben használtam, de nem nagy szám.
Viszonylag kicsi a kefe, és elég természetes lesz a végeredmény. (ez miatt cseréltem le)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Régebben használtam, de nem nagy szám.

lillad2000

2020. december 14.

eddigi legokésabb szempillaspirál. egy rétegben nem drámai, többrétegben sem csomósít, nem potyog, nem kenődik, és tényleg fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

kamillaanemeth

2020. szeptember 28.

a jó öreg..:) még mindig szívesebben választom, mint az újfajta 8irányba csavart fiszemf.szom kefés spirálokat. feketének fekete, nem pereg, nem csombékos, többet meg nem várok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.