Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Niki0925

2022. március 29.

Március-április környékén használom allergia szezon kezdetekor, ez az egyetlen spiral ami nem irritál. Kicsi keféje nem csinál műszempilla hatást, de mindennapokra természetes és tökéletes. Nem csomósodik,jól építhető, szemzug szempillákat jól eléri. Ez a spirál több évtizede a piacon van nem hiába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

szamira

2022. március 11.

Próbáltam szeretni. Több rétegben sem csinál semmit a szempilláimmal, kicsit hosszabbak, de nyílegyenesek maradnak. Pár óra után pedig minden egyes alkalommal csekkolnom kell a sminkemet, mert leperegve fekete pacákat csinál a szemem alá.
Egyet becsülettel elhasználtam, de mikor visszatértem a Telescopic-ra, hát, ég és föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

mermaidsRreal

2022. március 7.

Szerintem lassan 10 éve csak ilyen szempillaspirált használok, ha ki is próbáltam másikat, azonnal visszaváltottam. Valahogy nagyon összepasszolunk :D Remélem még jó sokáig kapható lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 7.

catherine

2021. október 26.

Nagy csalodas ez a szempillaspiral. Mintha semmit sem csinalna a szempillaimmal. Tobb retegben is probaltam de csak nagyon minimalisan hosszit es dusit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Ascyrae

2021. október 12.

Az eddigi egyik legjobb szempillaspirálom. Pont a kicsi feje miatt szuperül lehet használni, keveset tenni oda, ahol még nem elég. Nekem napközben tartós, nem pereg, lemosható, hónapokig tudom használni, nem sűrűdösik, nem csomósodik. Próbáltam más drogériásakat, L.vely, Sk.High, meg K.P, M.C spirálokat, nekem ő a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Könnyen maszatol. lefolyik, de az áráért ez nem meglepő. Szép, hosszú pillákat ad, de nekem sajnos nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Szeos

2021. szeptember 17.

Egy tubussal használtam el belőle - nem voltam elájulva tőle, viszont a legtöbb drogériás szempillaspirálom ennél sokkal-sokkal rosszabb volt. Csodát nem tett, de nem is tapasztott és ki is bírt egy napot. Összességében nem rossz, ha nem találok jobb alternatívát újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Zituska77

2021. július 2.

Teljesen random emeltem le a polcról, mert jó ára van, bár nem szeretem a hagyományos kefés spirálokat. Tény, hogy feketébb, mint a többi spirálom, viszont nem tudom szépen felvinni, összeragasztja a pilláimat, ezért úgy használom, hogy először felviszek egy másik spirált, ami szétválasztja a pillákat, és arra viszem fel ezt, csak így működik sajnos :( Nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

bunette

2021. június 28.

Több rétegben nagyon szép, hosszú pillákat varázsol. Szerintem tökéletes, nem potyog le és nem kenődik el. Sajnálom, hogy nem vízálló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Agi1988

2021. június 11.

Kedvenc, szép hosszú, dús pillákat csinál, látványosan kiemeli a tekintetem, több márkát is kipróbáltam évek alatt de mindig visszatérek hozzá, több tubussal is elhasználtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.