Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --

marcha

2020. július 13.

Hát, ez nem lett szerelem, pedig általában a mások által kiutált spirálokkal is sikerül boldogulni. Tény, hogy nagyon szép, éjfekete színe van és könnyű lemosni, viszont nem dúsít, nem hosszabbít, és még össze is áll csomókba a pillám. Több réteget felkenve sem tudok az eredményen javítani. Teljesen átlagos, olyannak javaslom, akinek amúgy is szép szempillája van, és csak át akarja húzni egy kicsit, vagy annak, aki a minél natúrabb hatásra utazik. Nagyon sajnálom, mert jó árban van, és nagyon szerettem volna szeretni a Maybelline sok évtizedes sztárspirálját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Mishil96

2020. július 10.

Életem első szempillaspirálja, olcsó és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Életem első szempillaspirálja, olcsó és teszi a dolgát.

biuskam

2020. június 10.

A kis keféjével az alsó pillákat is szépen ki lehet húzni, éjfekete színű, nem morzsolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

timzs

2020. március 3.

Kedvelem eléggé, szétválasztja a szempillákat, lehet rétegezni is, úgyhogy a természetes-szerűtől a drámaiig bármit lehet vele. Alsó pillákon különösen jól működik. És tényleg könnyű eltávolítani, de nem jön le magától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

hayleygates

2020. március 3.

Kb 3 éve használom. Olcsó és teszi a dolgát. Nekem ennél több nem kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Kb 3 éve használom. Olcsó és teszi a dolgát. Nekem ennél több nem kell. :)

Ajsha920704

2020. február 9.

Nekem nagyon bevált, a pici feke miatt szépen lehet vele dolgozni, pláne az alsó pillasoron. 2 rétegben szoktam felvinni, szépen elválasztja a pillákat. Most olvastam, hogy 2 féle parabén van benne, szóval lehet másféle spirál után nézek, bár nem szívesen tenném. A 2 parabén miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

fagas

2020. január 28.

Ez egy roppant ócska valami. Első "kenésre" alig látszik, másodikra tapaszt, fog össze-vissza...áááá...kuka, szóra sem érdemes.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Fannie

2020. január 16.

Mindennapokra tökéletes. Nekem hosszú szempilláim vannak, de nem túl sötét színűek, így ha szempillaspirált használok, akkor mindig meglepően nyílt lesz a tekintetem tőle. Ezt a spirált természetes sminkekhez használom, sokszor csak egészen keveset teszek fel, így is természetes, nem csomósodik össze, de szépen meghosszabbítja, illetve kifesti a szempilláimat. Egyébként szerintem kislányként ez volt az első sminktermék, amit nagymamámtól kaptam, ő vette nekem ajándékba, és akkor a leginkább a külseje tetszett, azóta pedig már tudom, hogy a belseje is jó kis termékre vall. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

itskriszti

2020. január 4.

Tini korom óta használom. Tényleg magasan ráver a legtöbb drágább márkára. Mindennapi használatra tökéletes, szép sötét szempillákat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

szabofannika0215

2019. november 29.

Abszolút megéri az árát, annak ellenére hogy nagyon természetes hatása van, mégis olyan különlegesnek érzem tőle a szemeimet. Az elején nem szerettem, de most már igen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.