KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2018. szeptember 15.

Kiszerelés:   12,5 ml

Exkluzív formulájának köszönhetően kétszer több ében pigmentet visz fel a pillákra, mint egy hagyományos szempillaspirál. Ennek következtében intenzívebben látszanak a szempilláid. A mély, csábító tekintetért. Könnyű eltávolítani.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --

evelinsz

2018. november 21.

Tartós, szép szempillákat csinál, viszont a kis kefével nehezen férek a kis szemeimhez és szempilláimhoz, ha nagyobb lenne a kefe, akkor jobban kedvelném a terméket, emiatt csak 4 csillag.

evelinsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

mariasoros

2018. november 6.

20 éve használom. Nem csomósodik, nem allergizál, tartós, mégis könnyen leszedhető micellás vízzel is. Nem csinál 3X hosszabb szempillát, de gyönyörű.

mariasoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Lilluc

2018. október 31.

Nekem ez az abszolút kedvenc.
Természetes sminket lehet vele készíteni, nem csomósodik.
Bár a kefe részével történt változásnak nem nagyon örülök, ezért a -1pont.
Nekem a kúp formával könnyebb volt dolgozni, nem kentem annyira el. :)

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Nekem ez az abszolút kedvenc.
Természetes sminket lehet vele készíteni, nem csomósodik.
Bár a kefe részével történt változásnak nem nagyon örülök, ezért a -1pont.
Nekem a kúp formával könnyebb volt dolgozni, nem kentem annyira el. :)

PinkPrint

2018. október 19.

Összességében szép hosszú pillákat csinál,erős fekete színe van és nem lesz nap közben tőle a szemem alatt fekete elkenődött folt sem,szóval tartósnak mondható. Hétköznapokra kiváló,de extrább tekintetet nem kölcsönöz.

PinkPrint
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Csobanka

2018. szeptember 5.

Nagyon jó kis spirál. Nem csinál gigantikus pillákat de hétköznapra el lehet vele ügyeskedni és félévig jól szolgálja a gazdát.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

frankiehugme

2018. augusztus 17.

Az egyik legjobb spirál, amit használtam! A kis fejével nagyon könnyen fel tudom vinni, tart egész nap (néha még nap végén is alig tudom leszedni), és szép, hosszú, természetes pilláim lettek tőle.

frankiehugme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

szarazaboromgec

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Hosszú szempillákhoz én sem ajánlom, összeragadtak, könnyen maszatolódik, a dús pilláim helyett lett körül-belül 6 szál, mire végeztem a felkenésével (és általában természetes hatásúra szeretném megcsinálni a szempilláim). Teszi a dolgát, de macerás vele dolgozni nagyon.

szarazaboromgec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

rohremma

2018. július 26.

Szeretem amiért nagyon szép hosszú pillakat lehet vele csinálni, azonban könnyen elmosodik és felkenodik a szemhejra.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

cslllzr

2018. július 25.

Többször vettem már, szép hosszú, természetes hatású pillákat csinál, nem kenődik és nem morzsolódik. Az apró keféjével szépen lehet dolgozni. Kicsit nehéz lemosni, de azért így is megérdemli az 5 csillagot :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

blanzsi

2018. július 11.

Egyik legjobb szempilla spirál! Nem drága és szep pillakat csinal

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Egyik legjobb szempilla spirál! Nem drága és szep pillakat csinal

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.