Maybelline

Ár:   3221 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: maci84, Módosítva: 2012. július 12.

4 mm-es hosszabbító rostszálakkal varázsolja szempillákat ellenállhatatlanul hosszúvá. Rostfixáló formula: Láthatóan megnyújtja a pillákat és (biztonságosan) rögzíti a rostszálakat a pillákhoz. Rostfixáló kefe: 6 ponton érintkezik minden egyes szempillával.

RBoroka96

2020. március 1.

Szuper kis spirál! Nekem kellett türelem hozzá, mert az elején nagyon nem működött a kémia. :D Sok festéket vett fel a kefe és nagyon összeragasztotta a pilláimat, félre is tettem. Majd pár hónap múlva rátaláltam és azóta szerelem. Kiemeli a szemem, nem kenődik, tartós, gyönyörű színe van. A keféje egyébként nagy, nem szokványos szerintem, szóval barátkozni kell vele. Ha elfogy nem veszem újra, mert imádok kísérletezni, és sok szuper spirál van még rejtve előttem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

danikin

2017. május 7.

utáltam :( csak összeragasztotta a pilláim, hamar lejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

utáltam :( csak összeragasztotta a pilláim, hamar lejött

laracroft

2017. január 25.

Erős közepes. Nem rossz spirál, könnyű használni. Nem tapaszt, nem visz fel túl sok festéket. Szép összképet eredményez, dúsít is, hosszabbít is kicsit, de azért elmarad az a beígért illegális hossz... :) Lemosni is könnyű, szóval hétköznapra alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

cintialaura

2017. január 9.

Vegyesek az érzelmeim. Az elején még imádtam, nagyon szép pillákat varázsolt, nem tapasztott. Ahogy a tubus kb. felét elhagytam, elfogytak belőle a rostok, és a kefe mindig szúrt. Nem veszem újra. Erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

vikitaliana

2016. október 18.

Évek óta ez a kedvenc spirálom, egyszerű alkalmazni és gyorsan szép eredményt ad. Nem kenődik fel, nem kell arra várni percekig, hogy megszáradjon. Számomra a high end-es spirálokat is veri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Juuice

2016. május 1.

Ez a legrosszabb spirál, amit valaha használtam.Megvettem, mert tetszett a keféje, de amikor kinyitottam, olyan volt, mintha már több éves lenne és használt, alig volt benne festék.Szinte semmit nem csinált a szempilláimmal, totális pénzkidobás volt, nagyon nem voltam vele megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

bfuzsikaa

2015. október 26.

csak Maybelline spirálokat használok már évek óta, mindegyikkel elégedett vagyok, de nekem ez jött be a legjobban, szépen megnöveli a pillákat és szét is választja őket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

VVioletta

2015. október 10.

Önmagában nem nagy szám, de egy dúsító spirállal együtt használva nagyon szép végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Kodi

2015. augusztus 21.

Rakétasebességgel repült a kukába. Elég nagy tapasztalatom van a sminkelésben, de ez a spirál használhatatlan, a keféje nem jó, folyton belekaptam vele a szemembe. A benne lévő rostszálak pedig a nap végére leperegnek és allergizálják a szememet. Hulladék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Regigii122

2015. június 11.

Én imádom, szép szempillákat tényleg hosszabbakat csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

Én imádom, szép szempillákat tényleg hosszabbakat csinál :)

Vitaminok: Panthenol

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.