Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 2100Ft , Eladó: Viv03
Állapot: Vadiúj,teljesen bontatlan, Helyszín: Kecskemét/Kiskunfélegyháza, fizetés: fizetés banki utalással,postával küldöm,személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1900 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
Maria9254

2019. november 13.

Eddig a kedvenc szem alatti korrektorom. Nekem a Light árnyalata van meg, ami szépen egybeolvad a bőröm színével, és a 00-ás Ivory, ami nagyon világos és csak a legsápadtabb téli időszakban használom (de még akkor is nagyon kivilágosítja a szemem alját). Nekem az összes eddigi korrektorom közül ez ül bele legkevésbé a szemem alatti ráncocskákba, amik sajnos a szemem alakja miatt soha nem fognak eltűnni. Amúgy szépen fed, tartós és nem szárítja ki a szemem alját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

petra19970101

2019. november 12.

Ajánlásra vettem meg a Joy-napok keretein belül féláron, Ivory árnyalatban. A szemem alatti sötét karikákat szépen elfedi, bőrhibákra nem tudom, mennyire fog beválni, pattikra majd kipróbálom. Szerintem egy átlagos korrektor, csodát ez sem művel, féláron megérte, de teljes áron elgondolkoznék az újravásárláson. Nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

itsjucus

2019. november 12.

Többször újra vettem, kiválóan fed. Ajándékba is vettem a barátnőm is vett miután megmutattam neki. Ritkán sminkelek így ritkán is kerül elő, de nagyon hasznos főleg a bizonyos napokon mikor úgy nézek ki mint egy túrórudi akit szemen is vertek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Colette221

2019. november 12.

Én is féláron vettem, de nem voltam tőle elájulva. Jó pár éve, mikor még nem volt kapható Magyarországon, nagyon vágytam rá. Aztán mikor megérkezett hazánkba, nem vettem meg, mert a Catrice folyékony korrektora bevált. De most, Glamour-napokon lecsaptam rá... Kár volt!
Tényleg béna színárnyalatokban kapható, pedig úgymond egy hype-olt termék, amit egyáltalán nem értek, hozhatnának ki több színt. Az egy dolog, hogy rosszul választottam árnyalatot, ezzel nem is lenne probléma, de a fedése valami katasztrófa. A gyenge és a közepes között található valahol félúton. A Catrice korrektora sokkal jobb, főleg annak, akinek vékonyabb a szeme alatt a bőr, mint nekem. 2800 forint a teljes ára, ami vicc kategória. Bőrhibákra talán jó lehet, de aki a sötét karikáit szeretné eltüntetni, annak nem biztos, hogy be fog válni. Gondolkodtam, hogy Joy-napokon beszerzem másik árnyalatban, de elvetettem az ötletet, maradok a 4 éve használt Catrice-nél. Nem véletlen, hogy ennek a Maybelline-esnek csak 4-es az értékelése, míg a Catrice-esnek majdnem 5, több mint 1300(!) véleménnyel. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Tina84

2019. november 12.

Kezdjük azzal, hogy véleményem szerint a terméket túlreklámozzák egyesek, vagy éppen nincs viszonyítási alapjuk. Amit tapasztaltam: fedése közepes, állaga krémes, jól kenhető. Ami pozitív, hogy nem ül bele a ráncokba a pórusokat nem erősíti fel. Ugyanakkor nagyon könnyen elmozdul, hiába kenem akár fel több rétegben egy pici bórhibára, sajnos hamar lekopik. Korrektornak szerintem nagyon gyenge. A szem alatti sötétebb foltokra látványosan jó, de eléggé béna színárnyalatokat dobtak piacra és nagyon nehéz a megfelelő árnyalatot kiválasztani. Szerintem én egy picit sárgásabb árnyalatot választottam, legközelebb világosabbat fogok venni. Nagyon unhigiénikus a kis szivacs aplikátor. A szem alatti felkenéshez kell és kész, anélkül én nem tudom használni. Szerencsésebb lenne ha levehető lenne és tisztíthatnám. Gyorsan fogy, nyilván nem egy nagy mennyiség. Féláron vettem így megérte, de teljes áron nem lennék elégedett a teljesítményével. Összességében újra fogom venni világosabb árnyalatban és kizárólag szem alá fogom használni, oda kiváló. Korrektornak nem ajánlom, mert lejön. A szivacs kiábrándító....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

birdie

2019. november 9.

Nem rossz termék, de nálam nem produkált többet, mint olcsóbb árkategóriás társai (pl. Catrice) Sőt...
Szemem alá használtam, szépen világosította a szem alatti területet, és nem ült bele a ráncokba, de valahogy mégsem az igazi. Eldolgozasa kissé nehézkes volt számomra és a szivacsos megoldás sem lett a kedvencem. Nem fogom többet megvenni. Nálam erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

mercixoxo

2019. november 7.

Nem rossz termék, de amennyi jót olvastam és írtak róla, kicsit többet vártam volna tőle... Beül a szemem alá, így oda nem is szeretem használni már. De viszonylag jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Leander

2019. november 5.

Én elsősorban bőrhibák eltüntetésére és nem a szemkörnyékre használtam - lehet, ezért is éreztem olyan jó átlagosnak a hatását. Szemkörnyékre jobban szeretem az ecsetes korrektorokat. Ezzel viszont egész jól lehet célzottan kezelésbe venni kisebb bőrhibákat, így inkább arra használtam. A fedése közepes - nyilvánvalóan nem komolyabb bőrhibák eltüntetésére van, de arra se kifejezetten rossz, inkább csak jó/átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Kremcica

2019. november 5.

Update: Az első véleményem akkor írtam mikor bejött Mo-ra kemény két árnyalattal. Hatalmas csalódás volt. Viszont az éreztem mostanában a Catrice korrektorom túlzottan sűrű, matt és szárító (pedig még csak most jön a tél) így másik korrektort szerettem volna ha már amaz amúgy is kifogyott. Valamiért nem tudtam kiverni a fejemből ezt, annak ellenére hogy a szivacsos fejétől kiráz a hideg. Sikerült az új színekben megtalálnom a megfelelő árnyalatot, ráadásul Glamour napokon féláron vettem, így kb a C-el egy áron van és picit nagyobb mennyiség is van ebben. Nem ül bele a finom ráncokba, nem túl sűrű, nem túl matt, nem túl fényes, tartós és bár nem túl nagy a fedése építhető. Korábban a rossz árnyalat miatt ezt nem tudtam tesztelni. A szivacsos fejét egy hét után leszedtem, eddig sem azzal dolgoztam a bőrömbe (blender vagy ujjal) nem is hiányzik viszont így a bacitelepet megszüntettem. Mivel szeretnék fokozatosan cf és kevésbé szennyező cégek márkáira váltani ezért nem fogom újravenni, de most nagy kedvencem lett és örömmel használom el.

Amennyire vágytam rá akkora csalódás. Gondoltam még Gnapok előtt letesztelem és ha bejön leváltom a Catrice korrektorom. Két színben kapható és még a világos is sötét a bőrszínemnek (light). Pedig vannak nálam fehérebb bőrűek is... Ez konkrétan sötét és sárga. Még a Catrice korrektorból is van világos színű, nem is értem hogy gondolta a Maybelline hogy két árnyalatban hozza forgalomba. Pedig maga az elgondolás nem rossz. A szivacsos feje puha, a szín fedése elsőre eléggé kevés de rétegezhető és szépen fedhet akire passzol az árnyalat. Nekem ez egy nagy nem, de az alapötlet és a kivitelezés kap tőlem két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

TDiana

2019. november 1.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Én nem csak szem alá használom, hanem az arcomon található egyéb elszíneződésekre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.