Maybelline

Ár:   3760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• azonnal eltünteti a szem alatti sötét karikákat
  • elrejti a szemkörnyéki duzzanatokat, és elfedi a finom vonalakat
  • szivacsos applikátorának köszönhetően egyszerűen alkalmazható
  • könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • goji és Haloxyl™ – élénkítik és üdítik a finom szemkörnyéket

6 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Korrektor 00 Ivory
Ár: 1500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
Ár: 1000 , Eladó: SPetra99
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: --

BTLaura

2022. július 30.

A 01-es Light árnyalat eleinte jónak tűnt, de most vagy sötétebbek lettek a karikáim, vagy nem tudom, mert már a fedését is gyengének találtam egy kis idő után és folyton szürkének látom a területet, ahova felvittem. Fixálással és fixálás nélkül is beleül a ráncaimba, kb múmiát csinál belőlem, ahogy leszárad. A szivacsos fej nagynak bizonyult ahhoz, hogy precízen tudjak vele dolgozni a szemzugban. Keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 30.

Rami0707

2022. július 27.

Régen kedvenc volt nagyon sokszor újravettem , tökéletesen fed, nem szárít. Lehet még vissza térek hozzá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

ildico97

2022. július 19.

Jól fed, engem kicsit szárít, de ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

Jól fed, engem kicsit szárít, de ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok.

Irudi

2022. június 17.

Update:
A Brightener árnyalat végül a kukában végezte, sajnos sehogy sem tudtam vele megbarátkozni.

V i s z o n t !

Esküvőre sminkeltek, amikor is a sminkes ajánlotta, hogy lila karikás napokra használjam ennek a terméknek a 02-es, azt hiszem Neutral fantázianevű árnyalatát első rétegként, majd második rétegként mehet rá a 15-ös Maybelline Fit Me Corrector - és WOW!

Párszor már próbáltam ezzel a módszerrel, és teljesen lenyűgözött. A lényeg, hogy valamilyen barackos színnel el kell fedni a lila színt a szemek alatt, utána jöhet a korrektor.

Nekem nagyon bevált így, de a szivacsával továbbra sem lettünk jóban, úgyhogy a szivacs az első használat előtt ment a kukába.

A termék viszon így használva szuper!

2020. augusztus 16.:Brightener árnyalatban vettem meg. Sajnos túl világos, mint kiderült.
A sötét karikáimat szerettem volna eltüntetni vele, de valahogy nem az igazi. Hiába van rajta annyi réteg, hogy szinte már fehérnek tűnik, akkor is átsejlik alatta a karikám.
Szemöldök alá talán elhasználom. És megpróbálkozom egy kicsit enyhébb színnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Update:

V i s z o n t !

A termék viszon így használva szuper!

Szemöldök alá talán elhasználom. És megpróbálkozom egy kicsit enyhébb színnel.

kleeyr

2022. május 22.

Nagyon ritkán sminkelek, de akkor ez az egyik korrektor amihez nyúlok.
Színben nem biztos, hogy a számomra legmegfelelőbbet vettem, de ezt ha újra veszem majd korrigálom.
Kicsit be ül nekem a ráncokba, de lehet a bőrtípusom miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Nagyon ritkán sminkelek, de akkor ez az egyik korrektor amihez nyúlok.
Kicsit be ül nekem a ráncokba, de lehet a bőrtípusom miatt.

Csokiskeksz

2022. április 28.

Notino-n sok pozitív vélemény volt erről a termékről, ezért amikor akciósan hozzájutottam, nagyon kíváncsian vártam a hatást. Szerintem könnyen beül a korrektor a szem környéki ráncokba, nekem sokszor "kukacosodik" is, még ha nem kenek alá szemkörnyékápolót, akkor is. A szivacsos applikátort nehéz higiénikusan tartani, nekem már a kupakot is teljesen összekente. Az egyetlen pozitívum, hogy valóban kisimítja és világosabbá teszi a szemeim alatti területet, de erre olcsóbb és jobb állagú termékek is képesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Hannahsmgy

2022. április 17.

Eddig szerettem, egy két hónapja vettem megint és mint ha más lenne mint volt. Most nem veszem újra ki probálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

kremmanias24

2022. április 16.

Hát én leszek minden jónak elrontója, de ez a korrektor borzalom… Nagyon gyorsan szárad, ahogy felkenem utána egyből blenderrel eldolgoznám de már nem megy onnan semerre, csak felragad a blenderre… nem fed le semmit…beleül a ráncokba, pórusokba.. nagyon gyorsan fogy pedig nem használom sokat… túl van árazva. Ja és hosszútávon nem túl higiénikus ez a szivacsos megoldás…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

ruby88

2022. április 5.

A Light árnyalatot használom már évek óta, és nagyon szeretem.
Egyedüli hátránya, hogy nem túl tartós, de a fedése jó, és könnyű felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

A Light árnyalatot használom már évek óta, és nagyon szeretem.
Egyedüli hátránya, hogy nem túl tartós, de a fedése jó, és könnyű felvinni.

becu

2022. április 5.

Abszolut a kedvencem!: ) Szépen fed, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Abszolut a kedvencem!: ) Szépen fed, nem szárít.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.