Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 1200ft , Eladó: lauraaaa
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, megbeszélt helyen
Ár: 2100Ft , Eladó: Viv03
Állapot: Vadiúj,teljesen bontatlan, Helyszín: Kecskemét/Kiskunfélegyháza, fizetés: fizetés banki utalással,postával küldöm,személyes átvétel is lehetséges
90210

2019. április 18.

Már értem a körülötte lévő őrületet, tényleg nagyon jó korrektor, a szín is tökéletes. Friss, üde a tekintetem használat után, nem ül be a ráncokba, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Sok keresgélés után ez lett a kedvencem szem alatti karikákra; praktikus kis szivacsos applikátor és az utolsó cseppig kitekerhető. Szivaccsal el szoktam finoman dolgozni, szépen tart, a light árnyalat is fed rendesen. Mindig kuponnal veszem és alapdarab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

krisztina0012

2019. április 14.

A szem alatti sötét karikák eltüntetésére és a bőrhibák elfedésére nagyon jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

amygdala0131

2019. április 10.

A szemem alatt nagyon száraz a bőröm, ezért nagyon nehéz volt olyan korrektort találni, ami nem szárítja tovább, és nem ül bele a ráncokba. Ebből a szempontból szuper termék, nem túl sűrű, szépen el lehet oszlatni, nem szárad csúnyán a bőrre. Viszont a fedése közepes, és az ára sem a legolcsóbb drogériás kategóriába. Egyelőre ő a befutó, amíg nem találok jobbat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Reni666

2019. április 10.

Tetszett ,mert Tartós , szépen fed ,nem ül meg a ráncokban ,.
Mostani kupon napokon újra veszem .
Nem irritál , ami nekem nem jött be az a szivacs rajta .
Szerintem nagyon sok korrektort vesz fel.
Én le vettem rola a szivacsot úgy használtam ,igy viszont nagyon sokaig elég volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Tetszett ,mert Tartós , szépen fed ,nem ül meg a ráncokban ,.
Mostani kupon napokon újra veszem .
Nem irritál , ami nekem nem jött be az a szivacs rajta .
Szerintem nagyon sok korrektort vesz fel.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Nem emlékszem, hogy véleményeztem-e korábban ezt a korrektort, de az biztos, régebben nagyon kedveltem, még mielőtt bejött volna a nagyobb színpaletta, viszont azóta rájöttem, hogy nekem túl sűrű és nehéz az állaga, kiemeli a száraz részeimet, akármennyire hidratálhatok és primerezhetek előtte. Az fedését nagyon szeretnél, a most kapható legvilágosabb árnyalat végre jó lenne, de teljesen kiábrándultam ebből a termékből.

zfruzsi

2019. április 9.

Szeretem ezt a korrektort és a második tubus elhasználása után tudom ezt így igazán kijelenteni. Az első után úgy voltam vele, hogy hm, egynek jó volt, de nem lett a kedvencem, de aztán hozzám került egy új tubus és az ébresztett rá arra, hogy igazából én ezt nagyon is szeretem! A Fit me!-t nálam még így sem üti ki, de utána közvetlenül ott van a kedvenceim között. Mára már értékelem és szeretem és remélem a harmadik tubus végre valami igazán világos színt lesz, mert az első kettő ideje alatt még csak 2 árnyalat volt elérhető Mo.-n, de hallottam, hogy azóta már elvileg jobb a helyzet. A -1 csillag azért, mert nálam csak a Fit me! 5/5 és mivel ez icipicivel, de mögötte áll, így nem érezném fairnek neki is az ötöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Csak az ara miatt adok 4 csillagot.Tulsagosan draga,azonban nagyon jo a szem alatti reszre.Nem oxidalodik es nem ul bele a rancokba.Imadom!!!! Erdemes kiprobalni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

tiri

2019. április 6.

Árához képest nagyon csalódott voltam.Egyszerűen túl krémes vagy nem is tudom,lényeg,hogy nem szárad meg rendesen,olyan szinten beleül a ráncokba,hogy én még ilyen nem láttam.
Nem nagyon ajánlanám másnak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Nem nagyon ajánlanám másnak...

katalinmester13

2019. március 30.

Teljes áron vettem kb. másfél évvel ezelőtt a light árnyalatot. Igen, jó régen. De nekem ilyen sokáig kitartott. Heti 2-3 használattal eddig bírta. Csak akkor tekertem rajta, amikor már nem fogott a szivacsa. Szeretem ezt a szivacsos megoldást. Semmivel sem lehet rosszabb az állandóan a termékben lógó applikátoros megoldásnál. Az is érintkezik a bőrrel, majd visszakerül mosás meg minden nélkül a helyére. Nem hiszem, hogy az higiénikusabb lenne. Nem romlott meg a felbontás utáni 6 hónapos lejárati idő ellenére. Eddig nem használtam szem alá külön krémes vagy folyékony korrektort. Nekem ez az első. Sokat vártam tőle: drága is, jókat hallani róla. Talán épp ezért volt csalódás. Karikás is vagyok (olyan fekete), ezenkívül ráncaim is vannak már. Mivel fedése nem túl nagy, ezért sok termékre van szükség. Akkor meg a ráncok erősödnek fel. Beléjük csúszik. Púderrel fixálni? Száraz ráncok. Ezért nem vihettem fel vastagon. Inkább vagyok középkorú zombinő, mint öregedő, de még mindig karikás szemű asszonyság. A light árnyalat tökéletes felvitelkor, de durván oxidálódik, nem egy-két árnyalatot. Elhasználtam egy barackos színkorrekciós izével. Azt hittem nem veszem meg többé. De fél áron megtettem. Mert a pórusokon meg nagyon szépen mutat. Pontosabban nem mutatkozik semmi, mintha a T-zona teljesen pórusmentes lenne. Erre tökéletes, de nagyon sötét karikák eltűntetésére nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.