Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 1400+ foxpost , Eladó: mSzandika
Állapot: Párszor használt, majdnem tele van., Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxposttal tudom küldeni, esetleg postán maradó ha nincs más.
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer 06 natural
Ár: 2500 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó, vagy házhoz kézbesítés

gyngyvrs

2020. augusztus 6.

A körülötte lengő hype miatt vettem meg, de sajnos nekem nem igazán vált be. Az applikátora fura, túl bumszli, én nem igazán tudom használni. Nem fed valami jól, ezelőtt a Catrice Camouflage korrektort használtam, az számomra sokkal erősebb fedést nyújtott. Ragacsos érzetet hagy a szemem alatt, ha az államra használom, ott kiszárít, ha a homlokomra, akkor bezsírosodik, de ez ugye egyénfüggő. Nem szárad “púderesre”, amit én inkább jobban preferálok a reggeli sietségben, hogy nem kell még pluszban lefixálni, na meg beül a redőkbe. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Anemone01

2020. augusztus 2.

Nagyon sok jó vélemény van róla.
Hát megvettem.
Először nekem is bejött, aztán idővel elkezdte szárítani a bőrt a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nagyon sok jó vélemény van róla.
Hát megvettem.
Először nekem is bejött, aztán idővel elkezdte szárítani a bőrt a szemem alatt.

Bocse

2020. július 29.

Szeretem ezt a korrektort. Jó az állaga, fedése se rossz. Viszont én leginkább a pattanásokra használom és pont emiatt nem jó nekem a kivitelezés. Ez a pufi szivacska a tetején mosásra szorul, szóval leszedtem szegénykét és inkább ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

DNM

2020. július 28.

Update: Mégis inkább a Catrice Comouflage vagy Nars... Rájöttem, hogy sokkal többet tökölök ezzel, hogy a csíkosságát eltüntessem, és kicsit sárgába is hajlik.

Imádom! Legvilágosabb árnyalat van meg, pont tökéletes. Jó a fedése, állaga, tartóssága, szimpatikus az ára. 1 tubus kb fél évig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

TheNancy07

2020. július 14.

Őőő... 00 Ivoryt vettem meg a sápadt bőrömre. Egy 15 percet biztos nézegettem a kis üveget, hogy hogy a fenébe kell használni, de végül rájöttem x) Első korrektorom, ami fed. De azt hiszem most nem a legjobb választás volt ez a legvilágosabb szín, mert túlsápítottam magam. Bár, ha rakok rá alapozót is, akkor annyira nem vészes. Még próbálgatom a használatát, mert beült a ráncokba. Tetszik a kis pom-pomos aplikátor :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

nonex00

2020. július 6.

Ő a legjobb barátom. Ha nem használom megkérdezik, hogy mi a baj? :D Tényleg nagyon sokat tud dobni az arcon és ha semmi mást nem használok csak ezt, az is sokat alakít az arcomon. A régi megfelelő árnyalatomat már nem találom a boltokban, de kitartóan keresem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

captainbarbie

2020. július 1.

Maga a krém szuper, szépen fed, de könnyű érzésű, a szín tökéletes (nekem), viszont az applikator nekem annyira lehúzza, hogy ha elfogy inkább keresek egy másikat. Alapvetően nem szokott érdekelni, de itt nagyon zavaró számomra a szivacsos vég, nem látom mennyi jön ki belőle, meddig kéne meg csavarni, és az egésznek van egy fura maszatoló jellege.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

vikkike

2020. június 23.

Gyönyörűen halványítja a szem alatti sötét foltokat és az apróbb bőrhibákkal is csodát tesz. Először kicsit fura volt az applikátor, de szokható, ha ráérzel, utána már nagyon szépen fel lehet vele vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

tara95

2020. június 20.

A brightener van meg nekem, egy nagyon világos, rózsaszínes árnyalat. Sajnos a jelenlegi brutális karikáimat ez sem üti ki teljesen, de azért szépen muzsikál. Meglepő módon a hegek, pirosság eltüntetése is az erősségei közé tartozik, szinte jobb is mint a zöld korrekció. Kellemesen hidratál, nem ül be a ráncokba ha blenderrel+púderrel fixálom, tart egész nap. Ha elfogy, lehet, hogy inkább hagyományos árnyalatot fogok választani, de tényleg remek minőség ezen az áron. A szivacs amúgy nem zavar, semmilyen plusz irritációt, kiütést, pattanást nem okoz, de nagyon megkönnyíti a felvitelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Biancah

2020. június 16.

A nagybetűs drogériás korrektor. Nude árnyalatban van meg, jól fed, tartós, plusz nekem tetszik ez a szivacsos megoldás. Kicsit sokat kell tekergetni az első használatnál, mire előbukkan az anyag, de utána már könnyen jön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.