KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 1500 , Eladó: Veronika
Állapot: Parszor probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetes atutalassal vagy szemelyesen! Szallitas: posta,foxpost,szemelyesen
Ár: 1900Ft , Eladó: jaszaiheni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lilko95

2018. október 20.

Glamouron vettem, amióta megszűnt a Catrice stift korrektora, egyszerűen nem találtam semmit, aminek az állaga tetszett volna és a színe is passzolna a bőrömhöz.
Minden márka minden terméke nagyon világos volt még télen is.

Aztán láttam többeknél, hogy ez micsoda csodaszerzemény a Glamouron. A 02es Nude árnyalat valóban megfelelő színben, és a fedésével is maximálisan elégedett vagyok, megy az 5 csillag :)

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Minden márka minden terméke nagyon világos volt még télen is.

Normankaa

2018. október 19.

Én nagyon szeretem, nagyon passzol az árnyalat, könnyű vele dolgozni és nagyon tartós. Örülök, hogy rátaláltam, már rengeteg korrektorom volt előtte, ő lesz az igazi. :)

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

tinyblackpaw

2018. október 17.

Nagyon régóta kíváncsi vagyok erre termékre, rengeteg smink tutorial videóban láttam kifejezetten szem alá való korrektorként, bár a szivacsos megoldás nem tűnt elsőre sem túl higiénikusnak. Amióta bővült világosabb árnyaltokkal beszereztem belőle az '00 Ivory' árnyalatból. A szín tökéletesen passzol, picivel enyhébb fedése van mint a márka Fit Me korrektorának de jól építhető, szépen elfedi a bőrhibákat, nem oxidálódik, könnyen eldolgozható, szépen terül a bőrön, kevésbé ül bele a ráncocskákba és nem szárít (a Catrice Camouflage korrektorával ellentétben). A szivacsos applikátor tetszik is meg nem is. Szerintem egyetlen egy applikátoros korrektor sem 100%-ig higiénikus, ennek azonban nagyobb terjedelmű szivacsos a felülete, így nagyobb felületen is tapadhatnak rá a szennyeződések és a szivacs felületén megrekedt korrektor sem nem túl bizalomgerjesztő látvány. Másrészről pedig kényelmesebben lehet a terméket szétkenni az adott felületeken, például kontúrozás lépéseként, vagy a szem alá. Alapvetően egy egész jó kis termék főként szem alá, bár a teljes árát nem éri meg. Nem lett a kedvenc korrektorom (az jelenleg a Catrice ikonikus Camouflage korrektora) de szívesen használom, talán újra is veszem kupon napok alkalmával.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Mona0404

2018. október 13.

Nekem megy az 5 csillag. Nagyon nagyon szépen fed és nem gyurodik össze a szemem alatt végre. Kár hogy nem. Lehet képet csatolni ide a kék karikaimat milyen szépen elfedi :) Nem hiába ennyi az ára.

Mona0404
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Nihan

2018. október 12.

Nekem nem jött be. Semmi extrát nem nyújtott más korrektorokkal szemben. Sőt kifejezetten irritál ez a szivacsos megoldás, brutál baktérium tanya lehet, így én 1 hónap után kidobtam.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Agnes09

2018. október 12.

Évek óta használom a 02- es Nude színt. Tökéletes állaga pont annyira krémes amire szükségem van (ellentétében sok korrektorral, melyek túl hígak, folyékonyak, ezért nem fednek ) és színe is szép , . A másodikat kezdtem el. Nagyon elégedett vagyok vele. Szépen eltünteti a szemem alatti karikákat, táskákat. Reggelenként mentőöv, hamar egyenletesen felvihető, praktikus a kiszerelése, adagolása. Megfelelő mennyiség adagolható a csavaros résszel és a kis szivacsos fejjel szépen, könnyen, egyenletesen eldolgozható, Kuponnapokon féláron szoktam vásárolni, ennyiért ajándék.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Csanadivivi

2018. október 11.

Eddig a Catrice Camouflage folyékony korrektorát használtam, teljesen elégedett voltam vele, de hajtott a kíváncsiság, hogy ez milyen lehet,ha már ennyire népszerű. Hát nem vágódtam hanyatt tőle. A szivacsos feje nagyon nem praktikus, ebből a szempontból a Catrice applikátoros megoldása jobban tetszik. Teljesítményre nem érzékelek különbséget és nem igazán vettem észre olyan fő különbséget se, amiért megérné ez kétszer annyi pénzért. Így féláron nem bántam meg, de teljes áron biztosan nem fogom megvenni. Erőteljesen túl van árazva.

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Cathi

2018. október 8.

Régóta használom, teljesen elégedett vagyok vele. A 01 light szín tökéletesen passzol

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Montelino

2018. szeptember 26.

A termék nem csak 2 árnyalatban kapható, Ausztriában és Németországban is kapható Fair árnyalatban is! Nekem a legvilágosabb a megfelelő ha a sötétebb részt akarom világosítani a szemem körül, főleg a szemzugnál, a light árnyalat már sárgásabb. Drogériás viszonylatban jó termék, gyakran akciózzák, teljesen megéri. Eldolgozni, nem a szivacsos fejével szoktam, az ujjammal vagy RT szivaccsal, vagy RT ecsettel, így bevált. Sok korrektort halmoztam fel az utóbbi 1-2 évben, ez a jobbak közé tartozik.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Nem jött be :(
Rengetegen mondták, hogy drogériás viszonylatban a legjobb, és bármilyen karikát elfed, én ezt nem tapasztaltam. Sőt, 2 hét használat után mintha szárította volna a bőrömet. A fele áron lévő Catrice és Maybelline ezerszer jobb szerintem.

MRekaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nem jött be :(

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.