Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 2000 , Eladó: dori98
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, Budapesten
Ár: 1500 Ft , Eladó: claudia.nyilas
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik csak, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

afrocitt

2021. június 10.

Régóta használom szem alatti karikák eltüntetésére. Tetszik, hogy egyáltalán nem szárít, viszonylag erősnek mondható a fedése, hidratáló formula. A ráncökba nem ül bele, könnyű eldolgozni. Én a szivacsot letéptem a tetejéről, és ujjal dolgozom el, apró ütögető mozdulatokkal. Mostanában eléggé felvitték az árát, valahol már 4000 Ft sajnos. Viszont az plusz pont, hogy már több színben is elérhető.Nálam nem okozott irritációt, pedig elég érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Lanjah8

2021. június 7.

Könnyű eldolgozni, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Könnyű eldolgozni, nem ül bele a ráncokba.

Queeeen

2021. május 14.

Imádom! Éveken át kerestem a tökéletes korrektort a rendszeresen kiújuló gyulladt vörös pattanásaimra és ez tökéletes fedi őket. Nagyon gyorsan és egyszerűen használható bárhol. pl suliban csak előkapom a táskámból, nyomok párat a pattanásra és kész is. Nem kell beauty blender se fixáló. Nekem nem fénylik, szép matt fedést lehet vele elérni, ami akár egész nap tart, ha különösebb dörzsölés nem éri a területet.
Szem alá én csak régen használtam, akkor is csak egyszer egyszer ha pl. kocsiban kellett sminkelni, nem fixaltam és nem gyűlt össze a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Sammael

2021. május 12.

Nem igazán értem ezt a sok negatív véleményt, bár lehet, hogy egyénfüggő, hogy kinek mit bír el az arca. Kipróbáltam már a Cattice és az Essence korrektorát is, de ez valami irtó jó! A kontúrozás egy álom vele, nem kenődik, szépen lehet fixálni. A fedésről annyira nem tudok nyilatkozni, mert a szemeim alatt nincs karika, viszont pattanásaim azok vannak egy-kettő. Végülis szépen fedi, nem volt azzal sem probléma. Nem szeretem amúgy a Meyballine-t, de ezt most kivételesen nem szúrták el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

DeTi

2021. május 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert könnyen és gyorsan használható, nekem elég a fedése és engem egyáltalán nem szárít. A legutóbbi rendelésnél túl sötét árnyalatot választottam sajnos (ebből a termékből nem először), de alapozónak így is elhasználom. Kicsit drágának találom, mert viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

f_fancsu

2021. április 24.

Amikor bejött az országba, nagyon sok jót olvastam, hallottam róla. Vártam egy leárazást, mert azért borsos ára van. Valószínűleg sikerült nem jó árnyalatot megvennem, mert az amúgy világos bőrömtől nagyon elütött a korrektor. Fedni nem nagyon fedett, illetve egy idő után elmozdult a smink. Az applikátora engem nagyon zavart. Próbáltam tisztítani, sikertelenül. Volt, hogy nem jött a termék belőle. Aztán egy idő után már csak állt, és nem is használtam. Kevés fogyott belőle, de mivel már jó ideje bontott volt, és a szivacsban csak állt a termék, így sajnos a kukában végezte, mert másnak se mertem adni. Ennél olcsóbban szerintem lehet jobb korrektort találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Elvadrieng

2021. április 22.

Nekem nagy csalódás volt ez a termék. Ahhoz képest amennyibe kerül egyáltalán nem teljesít úgy, és az állaga miatt szemem alatt is össze szokott sűrösödni, nem fed jól és a szivacs miatt kicsit igénytelen érzést is ad. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

vanessza16

2021. április 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá leginkább a hype miatt. És elsőre tetszett is, de ahogy a szivacs megtelt a termékkel már nem volt szép a végeredmény. A ráncokba is beült és kicsit szárított is. Ujjal eldolgozva lett a legszebb a végeredmény, de ezért az árért szerintem túl sok bosszúságot okozott. Elfogom használni, de nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

fagas

2021. április 2.

A "Brightener"-t használom, csak a szem alatti terület világosítására. Eddig elég jól teljesít, - alá kell ugyan alaposan hidratálni, mert hajlamos szárítani! - egész jól fed, nap végéig tartós, nem csúszkál el. Erre szoktam még a megfelelő korrektor színemet feldobni, így lesz teljes a szemsminkem. Én leszedtem a szivacskát a tetejéről, számomra ez a legpraktikusabb használati mód, ujjbeggyel, óvatosan, ütögetve viszem fel a festéket. Egyelőre közepes, aztán majd meglátjuk...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

annasara

2021. március 18.

A light árnyalatot használom, már a harmadik tubust. Szépen korrigálja a szem alatti karikákat, de alkalom adtán az arcom más részén megjelenő apró piros foltokat is jól fedi. Nekem ez az első olyan korrektorom, ami nem ragad bele a szem alatti mimikai ráncokba sem. Lehetne kicsit tartósabb, de megfelelő fixálás után, viszonylag sokáig a helyén marad. A szivacsos applikátor is bevált, de csak a felvitelhez használom, utána pedig vagy kézzel vagy pedig alapozó ecsettel dolgozom el. Sajnos nagyon érzékeny szemem van, így kiemelt figyelmet kell fordítanom arra, hogy mit használok a szemkörnyéken, de ez a termék semmiféle irritációt nem okoz, ami nálam további plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.