KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. október 20.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

2 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1500 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1800 , Eladó: Amiel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (webox, foxpost, dpd, stb)

svivko

2018. január 15.

Több, mint egy éve használom, illetve használtam a Shape Tape megérkezése előtt.
Bár középbarna, meleg tónusú a bőröm, a light árnyalat így télen nagyon sárgás, így most nem tudom használni.
A szivacsot levágtam róla, így tudom higiénikusan adagolni a festéket.
Fedése "toppos", talán kiscsit sok is amindennapokra, de akinek van mit elfednie, annak áldás.
Tartóssága, finishe hibátlan, ám színválasztéka nem elég, ezért 4 csillag.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

A szivacsot levágtam róla, így tudom higiénikusan adagolni a festéket.
Tartóssága, finishe hibátlan, ám színválasztéka nem elég, ezért 4 csillag.

Rivendell

2018. január 15.

Napok óta nézegettem, hogy mostanában miért szebb a sminkem még este is, aztán rájöttem, hogy azért, mert beújítottam ezt. :D Nekem kellően fed, és tartós is, színe is megfelelő, épp kicsit világosabb az alapozómnál. Viszont nem tartom higiénikusnak, olyan szívesen kenegetném az orrtövembe is, de hát nem merem. :) Érdekes amúgy, hogy nekem nem a tetejéből jön a cucc, hanem az oldalából, ilyen ferdén kell kennem. Ha jobb napja van a bőrömnek, nem is használok alapozót, csak ebből a szem alá, meg egy-két piros foltra, és jó is.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

bmesi

2018. január 12.

Nagyon vágytam erre a korrektorra az óriási hype miatt, minden youtube guru ódákat zengett róla, így mikor Amerikában sikerült lecsapni rá (akkor még itthon nem volt kapható), nagyjából sokkot kaptam az örömtől. El is kezdtem egyből használni, szerettem, szépen fedett, tartós volt, de 2-3 hónap után mintha beleszáradt volt a festék a kis szivacsba, csúnyán összegyűlik a szemem alatt, nagyon látszik, hogy ott van. Olyan, mintha egy sivatag lenne a szemem alatti bőr ha használom, pedig amúgy nincsen ilyen problémám. Előtte is a Catrice folyékony korrektorát használtam, ahhoz tértem vissza most is, és arra egy rossz szavam sincs. És még olcsóbb is.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

dorcii001

2018. január 6.

Nem is tudom... 2x újravettem, de egyre jobban megy el a kedvem tőle. Iszonyat sárga a bőrömön a Light árnyalat is, pedig jó termék lenne, jól fed. Most a fit me-t próbáltam abból van világosabb szin az sokkal jobb! Ez sem rossz , csak a színnel van gond, ha csak ezt használok alapozot nem akkor kb a szemem alatti rész sárga a többi rozsaszines ... elég hülyén mutat. A szivacs sem túl higiénikus és nekem pl szet is szakadt elég hamar le kellett venni róla+sok termeket magaba sziv a szivacs így pazarol, nagyon gyorsan elfogy a termek.

dorcii001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

susanszkipetra

2018. január 6.

A youtuberek nagy része agyba-főbe dicséri, de szerintem kiemeli a szem alatti ráncokat és a szivacsos fej nem túl higénikus, én nem vagyok vele elégedett, nem veszem újra.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

katabaksay

2018. január 6.

Alapjáraton jó a fedése, nekem egész nap bírja anélkül, hogy nagyon beleülne a ráncokba. De a világosabb árnyalat is kicsit sötét nekem és nagyon sárgás is a színe. A szivacsos applikátor ötletes, viszont nem túl higénikus.

katabaksay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

sarria

2018. január 2.

Olyan sok jó véleményt hallottam erről a termékről, hogy ki szerettem volna próbálni. A Bourjois Healthy Mix-ét (amit imádok) akartam erre cserélni. De nagyon nem jött be. A színe csúnya, sárgás, túl híg és maga a fej használhatatlan. Nem tudom kinek kell ekkora bumfordi szivacs a szem alatti, pici részre, de ráadásul a szivacs is durva, húzza a bőrt (helló ráncok!) de úgy rossz ahogy van. Nem ajánlom.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

originalthea

2018. január 2.

Lányok, én ere esküdök! Nagyon ronda sötét karikáim vannak a szemem alatt, aludjak bármennyit is éjszaka folyamán. Ez a korrektor tényleg eltünteti teljesen a karikáimat, még a narancssárga színkorrektor nélkül is!
Viszont, ha szeretnéd hogy sokkal tovább tartson, akkor tényleg le kell zárnod. Azaz egy kisebb baking csodát tesz neki ;)

originalthea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

RarityRose

2018. január 1.

Nem vált be. Bele ül az apró kis rancokba és kihangsúlyozza őket. :(

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nem vált be. Bele ül az apró kis rancokba és kihangsúlyozza őket. :(

marokaciroka

2017. december 31.

Nagyon jo korrektor. Jol fed, egyszeru a hasznalata, beleolvad a borbe, tart egesz nap. Nem a legeslegjobb a piacon, de drogerias termekkent allati jo. Neha a high end termekek helyett nyulok hozza, utobbi fel evben szinte csak ezt hasznalom. Estere ujra kell kenni, de megeri az arat.

marokaciroka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.