Maybelline

Ár:   3760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• azonnal eltünteti a szem alatti sötét karikákat
  • elrejti a szemkörnyéki duzzanatokat, és elfedi a finom vonalakat
  • szivacsos applikátorának köszönhetően egyszerűen alkalmazható
  • könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • goji és Haloxyl™ – élénkítik és üdítik a finom szemkörnyéket

6 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Korrektor 00 Ivory
Ár: 1500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
Ár: 1000 , Eladó: SPetra99
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nikolettmolnar

2021. március 11.

Nos, nagyon sokat olvastam ròla, nèztem videòkat...ès csak, azèrt vettem meg, mert èppen egy nagyobb akciò volt rà. Mèg szerencse! Szàrìt, beleül az apròbb szàrazabb bőr redőkbe, pedig a szìnèvel nem lenne gondom. Ami koràbban meg sem fordult a fejemben...hogy fogom tisztìtani a szivacs rèszet? - ez a 2. alkalom utan fogalmazòdott meg bennem. Hàt nem igaza lehet ùgy tisztìtani, hogy egy csomò a termèkből ne vesszen kàrba- legalabbis èn nem tudtam! Drogèriàs szinten szerintem több tàrsa van, ami magasan veri. El fogom hasznàlni, de ùgy gondolom, nem fogom többet ùjra megvenni! Mivel a szìne passzol...adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Timi15

2021. március 11.

Megbántam hogy megvettem.. Nem fed! ami a legnagyobb csalódás. Nem értem a hype-t körülötte. Nem tartós, szárít. A kivitelezés ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

lookingforperfectfoundation

2021. március 1.

Sokszor úgy vagyok vele, hogy ha nincs kedvem magasabb fedéshez, akkor jó lesz... De nem, sosem jó, ha egész napos tartósság kell. :D akkor nyúlok néha ehhez, ha csak pár órára kell a smink, vagy esetleg nyáron, de akkor sem szívesen. Lefolyik, nem tartós, és picit szárít is, pedig nagyon enyhe a fedése. Ráncokba is beleül. Sajnálom kidobni mert 1x 1x oké, illetve ez a tipikus glamour napos megőrülés volt, hogy húú fél áron van, de már leszoktam erről hálisten. Többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Birgi04

2021. február 28.

Egyszer megvettem, van ettől jobb is.
Nem találtam meg a nekem megfelelő árnyalatot, hamar kifogy és az adagolása is hagy kívánni valót maga után.
Erős közepes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Egyszer megvettem, van ettől jobb is.
Erős közepes..

cicafun

2021. február 26.

Csodaterméknek nem nevezném, de szerintem teszi a dolgát. A fedőképessége enyha-közepes, az ujjaimmal dolgozom el, szépen beleépül a bőrképbe. Nekem nem szárít, nem ül bele vészesen a ráncokba, legalább is egy jó púderrel fixálva. Nem tudom, hogy létezik e olyan korrektor, ami bizonyos életkor után is tökéletesen mutat... Szép természetes fénye van, nekem a fair árnyalat picit világosabb a bőrömnél, nagyon természetesnek hat. A szivacsos megoldás katasztrófa, én leszedtem a fején lévő szivacsot, így mostmár higénikusabb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

candices

2021. február 26.

Nagyon szárítja a szemem alatti részt, a puha szivacs részében megmaradt korrektor darabossá válik, nem lehet vele szépen dolgozni. Nagyon bánom, hogy megvettem, korábban annyi jót lehetett hallani erről a termékről. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Agnes91P

2021. február 26.

Nagyon nem jött be, kár, hogy nem olvastam el a véleményeket, mielőtt megvettem. A kitekerős, szivacsos megoldás szerintem jópofa, bár nem tudom, a vége felé mennyire lenne könnyű kinyerni az utolsó cseppeket. De ezt nem fogom megtudni, mivel nem használom el. Először fura, ragacsos érzés felkenéskor, aztán ahogy megszárad, belül a ráncokba, szárít... Konkrétan összeaszok tőle. Vannak sajnos szarkalábaim, főleg a bőrszárazság miatt, de ezzel a korrektorral önmagam 10 évvel öregített verziójának nézek ki (látom a jövőt :S). A Fit me sokkal jobb, vagy ha a szemkörnyékápolómba keverek egy pici alapozót. Vagy egyáltalán korrektor nélkül is jobban nézek ki :P Nem, néha nem érdemes felülni a hype vonatra. Két csillag a csomagolásért, illetve hogy az árnyalat passzolt hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

zsofi12

2021. február 17.

Valamiért nekem nagyon nem jött be ez a termék, pedig azért vettem meg, mert nagyon sokan ajánlották. A tekergetős része nekem szinte alig működött, ütögetnem kellett az alját, hogy kijöjjön belőle valamennyi termék. A bőrömet pedig eléggé kiszárította, nem mutatott szépen rajta. Kár, mert a fedése jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

matyasflora

2021. február 16.

Megmondom őszintén én nem ájultam el tőle.Szerintem semmi extra nekem túlságosan sötét is volt a legvilágosabb is illetve a fedésével sem voltam teljesen megelégedve emellett nem is túl olcsó,nekem nem ér annyit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Illa

2021. február 15.

Használgattam, próbálgattam, de nem tökéletes. Elképzelhető, hogy így 40 felett már nem ebben az árkategóriában kellene keresgélnem. Borzalmasnak nem nevezném, de jó ideje mellőzöm. A szivacsos applikátor szerintem használhatatlan, a pici ráncokba hajlamos beleülni, lepúderezés után is ragad kicsit (azaz előszeretettel gyűjti össze az esetlegesen lepergő sminkdarabkákat a szememről), és nem láthatatlan. Nincs szükségem nagy fedésre, a kipihentebb, kisimultabb szemkörnyék a cél, de be kell látnom, ez a termék erre alkalmatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.