Maybelline

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2019. május 3.

Speciális alapozókészítmény SPF 50-nel és antioxidánsokkal. Védje bőrét a városi szennyeződésektől, fedje el a tökéletlenségeket, kiegyenlíti a bőrszínt.

Ár: 4000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
tiri

2019. december 15.

BB krém szerű alapozót kerestem és ez tökéletesen megfelel annak!:) Nagyon szépen egységesít, természetes fedése van,és nap végén is jól néz ki az arcon nekem pont erre volt szükségem!

Update: páran írtak nekem, hogy honnan szereztem be, sajnos Londonból és itthon én sem találtam:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

random

2019. november 29.

Vékonyan felvive szépen egységesít, és nem emeli ki a száraz részeket, ami jó hír. De szem alatt nem valami szép... szóval azt a részt inkább korrektorral oldom meg. Illetve a homlokomon és az ajkaim felett muszáj lepúderezni, mert ha kicsit is megizzadok, akkor folyik - és keserű, meg csípi a szemem ha belemegy. Még nem próbáltam ki fényvédő fölé, de ilyenkor télen nem is kell talán annyira... de majd szerkesztem ha eljutok odáig. Az ára mondjuk húzós a teljesítményhez képest, de ha van egy kis akció, akkor belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Natalie

2019. október 19.

A Bourjois-nak használtam egy alapozóját(city radiance 04 beige),amit nem sikerült újra vennem,ez lett helyette. Kb a végénél járok,így bátran véleményezem. Szeretem és újra fogom venni. 122 creamy beige árnyalat remekül passzol. Az augusztust végig toltam vele,plusz fényvédőt csak a hozzá vásárolt Maybelline facestudio primert (LSF30)tettem és tökéletesen beváltak. Száraz és/vagy már az ilyen trottyosodó 40eseknek ajánlom,jó kis fénye van,fedése nekem elég,színbeli eltérésekhez remekül bevált. A Missha bb-nél jobban fed. Fényvédős,enyhén festékes illata van,pillanatnyi tartóssággal. Szem alatt szoktam javarészt fixálni,néha csak egész arcon...nem mattítás céljából semmiképpen. Az artdeco színtelen púderével,ami mocsok drága,de a száraz,öregedő bőrre még soha nem találtam jobbat! Egy könnyű alapozó,észrevétlen viseletű,ehhez képest sztem marha jó a fedése. Zsíros bőrűek ne vegyék és ne is véleményezzék!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag