Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 12.

Intenzív fehér árnyalatának és a matt végeredménynek köszönhetően szofisztikált, egyedi megjelenéskölcsönöz mindenkinek.

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

pankajanosi

2018. július 22.

Ez is az a termék, ami sokáig porosodott a fiókban, mert hiába van szép színe , nem tudtam hova használni, és most már gyanítom, hogy le is járt , mert furcsa szaga van :/ Amire emlékszem abból a pár alkalomból , amikor használtam, tartós termék, kétszer kell átmenni a vonalon, viszont utána csak lemosóval lehet lerobbantani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Ppet

2018. április 20.

Nem hittem, hogy egyszerű lesz fehér tust szerezni, de belebotlottam egy újságban es le is csaptam ra legközelebb a dmben.
En gel állagú tust használok, ismerkednem kellett vele. De jo az ecset, nem rossz vele dolgozni, nyilvan át kellett állni a megszokottól.
Eloszor nem raztam fel használat elott, megijedtem, hogy nincs szine. De ha felrazom, kétszer átmegyek a vonalon, szep, nyitott tekintet a végeredmény.
Az en szememen elkezd toredezni, es ragaszkodik is kicsit, nehezebb lemosni mint mast a szememrol. Igy is megeri egy kis extrém megjelenesert :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Enc

2018. január 22.

Kedvezményes áron vettem kb. 2 hónapja Dm-ben és nagyon szeretem. Féltem, hogy nem lesz jó, de nagyon pigmentált, csak előtte egy picit össze kell rázni. Szerintem elég tartós, nem kopik és nem potyog. Könnyű az ecsettel dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Kimi

2017. november 18.

Teljes áron nem vettem volna meg, de szerencsémre ráakadtam még egy utolsó kiárusított darabra a dmben. A feketéje a leges legkedvencebb tusom így reméltem hogy ebben se fogok csalódni.
Hát nem csalódtam. Főleg világos/színes tusoknál megszokott hogy egy rétegben nem elég felvinni, ennél is kettő fed igazán. Egész nap a helyén marad, nem repedezik be, nem pereg. Könnyű lemosni. Tökéletes párja a feketének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Beckyanna

2017. november 2.

Már régóta kerestem fehér szemhéjtust, és nagyon megörültem mikor megláttam, hogy a Maybelline-nek van. Nekem nagyon bejött, szép tusvonalat lehet vele húzni, jó az ecsete, és elég élénk fehér színe van.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.