Maybelline

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2022. március 25.

• mutatós drámai megjelenést hoz létre
  • vastag és vékony vonal is készíthető vele
  • kopásálló szemkihúzó
  • telt és intenzív szín

2 árnyalatban kapható

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Csak szálas tust használtam, gondoltam váltok filcesre, de bárcsak ne tettem volna! Nagyon nehéz vele dolgoznom, a szemem ráncai/formája nagyon különbözik, így felettébb nehéz ezzel a véggel ugyanolyan tusokat húzni. Tartósnak tartós és szép a színe, de nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

kozmaedina

2021. június 19.

Legjobb! Legfeketébb! Tartós! Nem hiányozhat a sminkes felszerelésemből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

Legjobb! Legfeketébb! Tartós! Nem hiányozhat a sminkes felszerelésemből :)

attakk

2020. október 27.

Tényleg nagyon precízen használható, tartós, nem maszatol, szuper! Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Tényleg nagyon precízen használható, tartós, nem maszatol, szuper! Újravevős!

BartaLili

2020. július 8.

Évek óta ezt használom,már kozmetikusom is kérdezte mit használok,hogy ennyire tartós. Abszolút megvagyok elégedve,könnyű használni (bár saját hibámból kifolyólag el szoktam macerálni ezzel is) de kezdőknek is ajánlom. Nyáron ha sokat vagyok vele napon hajlamos minimálisan kenődni de egyébként egyáltalán nem. Az árát mindenképp megéri.:) Hátránya/tanács mindenképp lefele tárolandó ,illetve pár használat után a "csúcsával" annyira mélyfeketén nem lehet dolgozni de nem fogy ki egyhamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Kremcica

2019. október 14.

Még a tavaszi kuponnapokon szereztem be, mostanra elfogyott és a héten újra is vettem. Szép színe van, rajtam tartós is. Lefelé állítva tárolom így nincs olyan problémám hogy nem fog rendesem. Azzal egyetértek hogy kezdő tusnak lehet nehéz, kell hozzá némi gyakorlat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

26timcsi

2019. október 11.

Nagyon sokáig ezt használtam,szép vonal,tartós szín...De eztán valami megváltozott...Pár óra után a szép fekete vonal halványodik,szóval a tartóssága már nem a régi. Pedig tényleg nagyon szerettem,szó szerint vadásztam a boltokban,ha találtam rögtön vettem belőle kettőt. Meglepő módon az "utódja" egy kallosos 500-600ft tus lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

annasara82

2019. október 4.

Nagyon szeretem. Tartós és fantasztikus a színe, nagyon jól pigmentált, de kezdőknek nem ajánlom. Kicsit hosszabb az átlagosnál és sokat kell gyakorolni, mire hozzá szokik az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Nushi

2019. június 27.

Én igazi tus bolond vagyok van vagy 40 darab mindenféle márka és sín otthon de ez az abszolút befutó. Fél kézzel húzok vele olyan vonalat hogy csak na. Tartós sajnos nem vízálló ez az egyetlen hibája. Hétköznapokon a barna verziót használom nem maszatolódik ott van ahová húztam délután is pedig dörgölni is szoktam a szemem. Nem halványodik el. A fekete is kiemelkedik nálam a kategória többi résztvevőjétől. Nekem szép fekete tartós. Imádom hogy iszonyatosan vékony vonalat is lehet húzni, vele, persze a használatához kell némi ügyesség. De 15 éves korom óta a tusvonal adja a sminkem alapját így nekem nem ügy jól használni. Akinek bizonytalanabb a keze annak nem ajánlom. Az "ecsete " jóval hosszabb a megszokottól.Imádkozom hogy be ne vonják, mindig van nálam egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

tiinanemeth

2019. június 7.

Nekem egy picit foltos, nem az az igazi fekete. Ez főleg akkor probléma, ha vékonyabb vonalat szeretnék húzni, a vége felé elhalványul, többször át kell rajzolni, így pedig már nehéz precíz, vékony vonalat húzni.
A tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni, ha véletlenül piszkáltam a szemem, persze elkenődött, de csodát semmilyen tustól nem várnék.
Összességében jobbra számítottam, de amíg el nem fogy, azért használni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Összességében jobbra számítottam, de amíg el nem fogy, azért használni fogom.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.23.

Nem tudom, hogy lehetséges ez, de több mint egy éve megvan ez a szemhéjtusom, majdnem minden nap húzok vele tusvonalat és még mindig nem fogyott ki, nem száradt be! Már 2 hónapja beszereztem az utánpótlást, a fiókban várja sorát ennek a vízálló tesója, ami szerintek ennek az utóda. Nagyon ajánlom.

2018.08.13.
Fekete, és a nap végén is fekete marad, nem kenődik el, ugyanúgy néz ki este mintha frissen húztam volna ki a szemem. Könnyen dolgozok vele, nagyon szeretem. Ennél több nekem nem kell egy tustól. Biztosan újraveszem, mert kedvező az ára is. Egy tipp, szerintem vízszintesen jobb tárolni, mert így megbízható, egyenletes teljesítményt nyújt, mindig számíthatok rá. Azért vonok csak le egy csillagot, mert az alsó szempilláim tövét kihúzva könnyezik a szemem tőle, de a tusvonalban nincs ilyen gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.23.

2018.08.13.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0