Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2013. október 20.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Ultra vékony 0.4 mm-es hegyű, precíziós filces tus, mely dörzsálló, egyenletes és intenzív pigmentekkel dúsított fantasztikus sminkeszköz.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Kremcica

2019. október 14.

Még a tavaszi kuponnapokon szereztem be, mostanra elfogyott és a héten újra is vettem. Szép színe van, rajtam tartós is. Lefelé állítva tárolom így nincs olyan problémám hogy nem fog rendesem. Azzal egyetértek hogy kezdő tusnak lehet nehéz, kell hozzá némi gyakorlat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

26timcsi

2019. október 11.

Nagyon sokáig ezt használtam,szép vonal,tartós szín...De eztán valami megváltozott...Pár óra után a szép fekete vonal halványodik,szóval a tartóssága már nem a régi. Pedig tényleg nagyon szerettem,szó szerint vadásztam a boltokban,ha találtam rögtön vettem belőle kettőt. Meglepő módon az "utódja" egy kallosos 500-600ft tus lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Nagyon szeretem. Tartós és fantasztikus a színe, nagyon jól pigmentált, de kezdőknek nem ajánlom. Kicsit hosszabb az átlagosnál és sokat kell gyakorolni, mire hozzá szokik az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

Nushi

2019. június 27.

Én igazi tus bolond vagyok van vagy 40 darab mindenféle márka és sín otthon de ez az abszolút befutó. Fél kézzel húzok vele olyan vonalat hogy csak na. Tartós sajnos nem vízálló ez az egyetlen hibája. Hétköznapokon a barna verziót használom nem maszatolódik ott van ahová húztam délután is pedig dörgölni is szoktam a szemem. Nem halványodik el. A fekete is kiemelkedik nálam a kategória többi résztvevőjétől. Nekem szép fekete tartós. Imádom hogy iszonyatosan vékony vonalat is lehet húzni, vele, persze a használatához kell némi ügyesség. De 15 éves korom óta a tusvonal adja a sminkem alapját így nekem nem ügy jól használni. Akinek bizonytalanabb a keze annak nem ajánlom. Az "ecsete " jóval hosszabb a megszokottól.Imádkozom hogy be ne vonják, mindig van nálam egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

tiinanemeth

2019. június 7.

Nekem egy picit foltos, nem az az igazi fekete. Ez főleg akkor probléma, ha vékonyabb vonalat szeretnék húzni, a vége felé elhalványul, többször át kell rajzolni, így pedig már nehéz precíz, vékony vonalat húzni.
A tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni, ha véletlenül piszkáltam a szemem, persze elkenődött, de csodát semmilyen tustól nem várnék.
Összességében jobbra számítottam, de amíg el nem fogy, azért használni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Összességében jobbra számítottam, de amíg el nem fogy, azért használni fogom.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.23.

Nem tudom, hogy lehetséges ez, de több mint egy éve megvan ez a szemhéjtusom, majdnem minden nap húzok vele tusvonalat és még mindig nem fogyott ki, nem száradt be! Már 2 hónapja beszereztem az utánpótlást, a fiókban várja sorát ennek a vízálló tesója, ami szerintek ennek az utóda. Nagyon ajánlom.

2018.08.13.
Fekete, és a nap végén is fekete marad, nem kenődik el, ugyanúgy néz ki este mintha frissen húztam volna ki a szemem. Könnyen dolgozok vele, nagyon szeretem. Ennél több nekem nem kell egy tustól. Biztosan újraveszem, mert kedvező az ára is. Egy tipp, szerintem vízszintesen jobb tárolni, mert így megbízható, egyenletes teljesítményt nyújt, mindig számíthatok rá. Azért vonok csak le egy csillagot, mert az alsó szempilláim tövét kihúzva könnyezik a szemem tőle, de a tusvonalban nincs ilyen gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.23.

2018.08.13.

MatvonMesi

2019. május 23.

Ennyi bosszúságot még nem okozott nekem egy szemhéjtus sem. Nagyon szépen indul vele a vonal, és mire végigérek vele a szemhéjamon addigra mintha kiszáradna, emiatt meg kell szakítsam a megkezdett vonalat, és nyilván tízből kilencszer nem sikerül szépen folytatni emiatt általában fültisztítóval elkezdem igazítani aminek egy nagy káosz a vége. Nem egységesen színez, foltos marad. És a legszomorúbb, hogy a munkába mire beérek már igazítanom kell... lefolyik, felragad a szemhéjra. Nagyon nagy reményeim voltak, de elTUSolta rövid időn belül, és ipari mennyiségű fültisztító pálcikám esett áldozatául :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

dorinaerdelyi

2019. április 23.

Kb. 2 éve fedeztem fel ezt a tust, azóta favorit!! Előtte is maybelline-t használtam (a görbítettet), viszont ezzel precízebb, vékonyabb vonalat tudok húzni. Minden nap húzok tusvonalat, így mondhatni volt időm kitapasztalni működik-e, és véleményem szerint perfect! Nálam minimum 1 hónapig szokott tartani 1 darab, ami az árát tekintve tökéletesen megéri nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

annroi

2019. április 20.

Majdnem 10 éve zselés szemhéjtust használok, amit ecsettel viszek fel, de gondoltam kísérletezek kicsit. Nekem még gyakorolnom kell vele, hogy igazán vékony vonalat tudjak vele húzni, de egyébként okés. Szépen lehet vele dolgozni, és nagyon tartós. Kontaktlencsém van és sokszor piszkálom a szemem, és tényleg kibírja így is a nap végéig. Nem jobb a zselés tusnál, de nagyon jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Szilviams0118

2019. április 9.

eddig nagyon béna voltam a tusokkal, de ezzel nagyon szépen lehet dolgozni, pontosan és egész nap kitart, nekem ennyi elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.