Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 17.

Szivacsos végével elsatírozhatunk a vonalat füstösre.

Hencida

2017. december 18.

Feketében van meg, nagyon szeretem. Puha, krémes, jól dolgozható vele. Nekem tartós, reggel felrakom a vízvonalra, este is ott van. Biztos hogy újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

tillisilli

2017. április 9.

A barna szín van meg, évek óta használom, mostanában napi szinten sokszor csak ezzel csinálom az egész szemsminkemet, mert gyors és tartósabb ill. nem potyog le ugy mint egy por szemhéjfesték.

Én általában a felső szemhéjra huzok vastag vonalat, amit ecsettel dolgozok el, a mélyítővonalba pöttyöket teszek, amit szintén ecsettel árnyékká satírozok. Az alsó szemhéjra csak egy relative vékony vonalat húzok, és azt a szivacsos végével maszatolom el. Ez nagyon gyors és ilyen kicsit füstös diszkrét mindennapi smink lesz. Nap folyamán kopik, node még semmit nem találtam ami ne kopna egyáltalán. Ez legalább szépen kopik, azaz kevéssé ül a ráncokba vagy ha igen, ujjal le tudom szedni.

Szóval nekem nagyon hasznos ilyen egy cuccal gyors szemsminket termék, és sokáig elég ill. az én sminkemhez nem kell tiszta vékony vonal, mert sztem az nem maradna meg rendesen, ennek a festéknek a lényege a maszatolódás, nem a határozott tartós vonalak.

Ha sötétebb sminket akarok, van hogy maybelline ecsetes matt tussal rádolgozom, vagy fekete szemceruzával a szempillatőnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Turmalin85

2016. november 17.

Én elégedett vagyok vele, a szürke árnyalatot vettem meg tegnap. Korrektort és egy alapszínt is teszek alá, mondjuk ezek nélkül nem is kezdek neki...Nekem nem lett"pandás" több óra után sem :-) Egy Avonosat használtam előtte, de ez fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

bednem

2016. október 18.

Nem vesze újra. Nem tartós, nem lehet vele vékony vonalat húzni, satírnál maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

nrss

2016. október 16.

Szinte eltűnik a szemhéjamról pár óra után. Törölgetni kell hogy ne úgy nézzek ki mint egy panda. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

-Agi-

2016. augusztus 26.

Barna és fekete színben is megvettem, önmagában tényleg nem tartós, de én szemhéjalapként szoktam használni, ha igazán füstös szemsminket szeretnék. Felviszem az egész szemhéjra, a széleit elsatírozom, és fixálom szemhéjpúderrel (akár hasonló színűvel, világosabbal, sötétebbel...) Sokszor kék csillámosat teszek a fekete ceruzára, így a csillámos festék is sokkal izgalmasabb, és egész estéket, bulikat kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

belaura

2016. augusztus 26.

Jó az állaga, könnyen lehet maszatolni; tényleg nem lehet vele vékony precíz vonalat húzni, de hát nem is erre találták ki. Viszont nekem egyáltalán nem tartós, alá alapozva sem. Konkrétan eltűnik a szemhéjamról. Ennyiért ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

orsi80

2016. május 23.

a barna van meg, a szinét szeretem, jó sötét csokibarna. Puha, jó vele vonalat húzni, és ha ki van hegyezve, akkor preciz, viszont nem túl tartós, le kell alapozni valami porral, és emiatt a dörzsis résszel hiába is próbálom füstösiteni, csak leszedem a szememről a gumival a festéket :-)
A technikám az, hogy felrakom picit vastagabban, és aztán barna szemfestékkel füstösitem/alapozom. Igy már ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Mindy

2016. május 13.

A szürkét vettem meg, joy napokon, 1/2 áron. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

A szürkét vettem meg, joy napokon, 1/2 áron. Szeretem.

danyadi77

2016. március 12.

Nekem a barna színű van meg
Nem rossz, de nem veszem újra. A tartósságával nincs gondom, talán kicsit maszatolódik az alsó szemhéjon. A színe tetszik, egész sötétbarna, a satírgumija egész jó, jobb, mint némelyik másik terméké. De annyira azért nem jó, hogy ezen az áron mégegyszer megvegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

Nekem a barna színű van meg

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.