Maybelline

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 15.

Krémes, folyékony highlighter mikro-gyöngy formulával, mely extra ragyogást ad és kiemeli az arc legelőnyösebb részeit.

Ár: 2500 Ft +posta , Eladó: Kheni
Állapot: Szinte új, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, ajánlott postai levél, postán maradó, foxpost, személyes átvétel Debrecenben
rizspufi

2019. július 24.

Sokkal jobban szeretem a folyékony highlightereket, mint a por állagúakat. Nagyon szép a színe, viszont néha elég nehéz eloszlatni rendesen. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

rohremma

2018. július 26.

Nagyon szeretem! Néha kicsit furán szárad meg, de a NYX-eshez képest egy megváltás volt. Pont jo a szine, el lehet oszlatni szepen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

viviiisanta

2018. július 17.

Tapasztalataim alapján tartósabb, mint a porállagú termékek. Applikálni én az ujjammal szoktam, így érhetőel természetes hatás. Csodás az árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

req

2018. június 21.

Nagyon kevés kell belőle, világos bőrömnek nagyon szép finom, lágy fényt ad. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

encsike96

2018. május 18.

A Light árnyalatot vettem meg. A világos bőrömön iszonyatosan jól mutat. Nagyon kevés elég belőle, úgyhogy nagyon sokáig elég lesz. Egész nap jól látszik,a helyén marad.Én az ujjaimmal tudom a legszebben eldolgozni. Nekem ez egyetlen hátránya, hogy gyorsan szárad, de ez sem akkora baj, hogy levonjak érte egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Adrienna

2018. május 11.

Update: Nem rossz, de váltottam por alapú highlighterre. Nekem jobban bejön, könnyebben és szebben el tudom dolgozni, mint a folyékonyat.

Elégedett vagyok vele, minimális mennyiség is elég belőle, már attól is sokkal szebb lesz a végeredmény, Valóban gyorsan szárad, így igyekezni kell a felvitellel, azonban ennek köszönhetően építhető is a drámai hatás érdekében. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Enc

2018. május 7.

Féláron vásároltam kuponnal dm-ben, de akár teljes áron is újra fogom venni, mert nagyon pigmentált, kevés is elég belőle ahhoz a hatáshoz amit el szeretnék érni vele, könnyű szépen felvinni/eldolgozni, tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

clover12

2018. április 14.

Végre egy highlighter, amiből van elég világos nekem is.
És igen, lehet, hogy csillámos, de tudni kell vele bánni, és akkor nincs belőle baj.
Engem eddig csak dicsértek érte, és soha nem volt túl tolakodó.
Bár arra figyelni kell nála, hogy gyorsan szárad, szóval gyorsan kell eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Végre egy highlighter, amiből van elég világos nekem is.
Engem eddig csak dicsértek érte, és soha nem volt túl tolakodó.

csill87

2018. április 14.

Valamiért nagyon tetszett a koncepció, az, hogy folyékony, a csomagolás, ráadsul a márkát is szeretem, de nagyon nem bejövős, szerintem ez a termék brutálisan csillámos. Egyértelműen bulismink .... talán... a bevállalósoknak. De napközben ez?? Nevetséges lenne. :( Sajnálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

andreab97

2018. február 21.

A kezemen próbáltam ki először és el voltam ájulva tőle, ezért glamour kuponnal meg is vettem, de azóta kb 2x ha használtam. Az arcomon borzalmasan néz ki, csak egy fehér pacát lehet látni. Nekem ez óriási csalódás volt, még jó, hogy nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.