Maybelline

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 24.

Krémes, folyékony highlighter mikro-gyöngy formulával, mely extra ragyogást ad és kiemeli az arc legelőnyösebb részeit.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Debbie6

2022. április 14.

Kétfélét is használok, az ezüstös és a nude verzióját. Az ezüst bulizósabb, a nude inkább munkába megy. Szerintem nem olyan intenzív, de cserébe szupertartós, ami az előző, intenzív highlightereimről nem volt elmondható, és nagyon szeretem az állagát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Petalodirosa

2022. február 4.

Nekem szemhéjra vált be, mint highlighter. A fehér, kissé csillogó szemhéjfesték alá, sokkal tartósabb a szemfesték így rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 4.

MissSejla

2021. július 3.

Tesomnak van az ezustos szinu, nagyon nagyon jo. Tobbszor probaltam elkerni tole... Meglepoen jo minosegu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

DeTi

2021. május 10.

Tartós, alapnak jó egy por állagú highlighter alá, de számomra nem az igazi, talán a színét nem találtam el jól (medium/nude kicsit sötét nekem).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

KissKitti

2021. április 5.

Egy ideje használom már hol ezt hol por jellegű highlighter-t, kifejezetten ez a kedvez folyékonyom de valószínűleg át fogok szokni a stick-es verzióra mert hiába ad gyönyörű highlight-ot az arcomnak, hiába jó dolgozni vele már púderes arcon is, de egyszerűen ha nem dolgozol elég gyorsan vele nincs az az isten ami azt rendbe rakja hogy egy csík van az arcodon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

kitti701

2020. október 17.

1-2 hete vettem féláron a dm-ben, azóta minden alkalommal ezt használtam. Magában is nagyon szép, poros highlighternek alapnak is jó, sokkal tartósabb tőle, egész nap bírja. Volt, hogy elfelejtettem alapozás után, így púderes arcra vittem fel, nem csomósodott, nem okozott problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

lenochka

2020. október 9.

Imádom a színét, amit még rajtam is látványos (hófehér bőrre meglepően nehéz igazán jó highlightert találni, ami tényleg brutálisan mutat), a fénye pedig elképesztő. Külön imádom, hogy púder fölé sem körülményes a felvitele, tartós is és árban sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

almakrem

2020. április 23.

Nekem a medium/nude árnyalata van meg (ha nem ez az egyetlen), szépen működik, bár szerintem kell hozzá egy megfelelő ecset, anélkül nehéz egyenletesen eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

anetta.filip

2020. január 4.

May contain Mica, CI 77891/Titanium dioxide, CI 77491/Iron oxides.
Nekem ez a verzió van meg, csak hosszúkásabb tubusban. Medium/Nude árnyalatban. Ez egy bronzos árnyalat. Egyelőre nagyon szeretem, szèp természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

May contain Mica, CI 77891/Titanium dioxide, CI 77491/Iron oxides.

Jayf

2019. december 10.

Egyrészt a világos bőrömmel egyáltalán nem működik, ha egy litert rakok magamra, az is teljesen elvész a fehér bőrömön. Másrészt rettenetes vele dolgozni, másodpercek alatt megszárad, és akármivel próbálom eloszlatni, legyen az az ujjam, beuty blender vagy ecset, mesterségesnek ható csíkot lehet csak belőle aplikálni. Mindegy, arra jó volt, hogy rájöjjek, mennyire felesleges még egy sminkterméket az arcomra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.