Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pazar színű, gél lookra hasonlító körömlakkok, melyek akár 7 napig is tartósak maradnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nagyt.hu

2022. október 30.

7 napig nem bírja nálam, de 5ig biztosan, háztartás, kertèszkedès mellett is. Essie alaplakkal, saját fedőlakkjával. Már 3 árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. 8 euro Ausztriaban, ès nincs sok színben, de a legjobb, amit valaha vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 30.

Ingi

2019. március 18.

Csatlakozom. Én sem hittem el (igaz, eddig szinte csak olcsó lakkokat használtam, essence, catrice stb), de tényleg kitart 1 hétig! Nekem csak mikroszkopikus kopás látszott a körmeimen, pedig nem kíméltem, se otthon, se a melóban :)
Nagyon könnyű szépen felvinni, az ecsete is szuper. Gyorsan szárad.
Tegyük hozzá, az ugyanebből a fajtából való fedőlakkal és Essie alaplakkal kentem fel. Csak úgy simán sztem a világon semmi nem tartana ki több napig ;)
Mindent összevetve, már 3 színt is beszereztem, és még folyt. köv :D <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyon könnyű szépen felvinni, az ecsete is szuper. Gyorsan szárad.
Mindent összevetve, már 3 színt is beszereztem, és még folyt. köv :D <3

dynah13

2018. június 24.

A legeslegtartosabb lakk, amivel valaha talalkoztam az a Maybelline Superstay 7 days nevre hallgato, osszesfele lakkja! Amikor tanctaborba vagy fesztivalra megyek, esetleg elutazom, mindig ebbol a fajtabol lakkozom ki a kormeimet. Mar 1 reteg is eleg belole, szepen fed es tartos is, de en azert 2t szoktam felvinni az alaplakkra, es ugyanebbol a fajtabol teszem ra a fedolakkot. Ha nem szakad be a kormom, vagy nem tortenik vele haszonlo, akkor nem jon le, es tenyleg bir akar 1 hetet is! Ez valami csoda! 10 csillagot adnek neki, ha lehetne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

rekacska24

2018. január 20.

Frissen felkenve nagyon szépen csillog, olyan mintha nemcsak egy sima körömlakk lenne. Másnap már nem csillog, de szép a színe, viszont 2 nap után ugyanúgy elkezd lepattogni, mint bármelyik másik körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acetone 0 0