Maybelline

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2022. május 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Akár 16 órán át hosszantartó rúzs, ami a Color-Lock formulának köszönhetően intenzív színt ad és nem hagy foltot. Fényes finish. Vegán.

10 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: Hajnike
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, vagy előre utalással postázom
Ár: 5500 ft/ sminkcsomag , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új vagy 1x-2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Szeményesen Nyíregyházán vagy posta, foxi, packeta

pozsegovics

2022. július 17.

Tartós és nem szárít!

30 mp rázogatás - felkenés - 180 mp szárítás -felesleg leitat

Nekem legalábbis csak úgy tartós, ha zsepivel leitatom a felesleget. Így persze nem az a finish, mint a képeken. Így inkább szaténfényű, nem vizes hatású.
Őszintén nekem jobban is tetszik.

Nem csodaszer kategória, de a legjobb rúzs, amit talán valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

Tartós és nem szárít!

30 mp rázogatás - felkenés - 180 mp szárítás -felesleg leitat

Őszintén nekem jobban is tetszik.

Nem csodaszer kategória, de a legjobb rúzs, amit talán valaha próbáltam.

KisTigris

2022. július 17.

Rajtam nem tartós, az első evés lehozza. A matt verzió és a Rival stay4ever rúzzsal is ugyan ez a bajom. Most otthon játszom vele. Egy falat a főtt ételből, egy kenés az ajkaimra. A L'oreal fényes tartósa is csak az első evésig bírja. Ez van, én ilyen vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 17.

pomme

2022. június 30.

Nem ártana ehhez egy használati utasítás, mert úgy kell használni, hogy felkenés előtt riszálunk vele egy jó fél percig, hogy a kis kattogós izé összekeverje a szmötyit benne, mert amúgy se nem tartós, se nem szép színű a risza nélkül.
Szóval ha kirumbatököztük magunkat, akkor is várni kell egy jó 2-3 percet, mire lehet csókolgatni a pohár szélét, de akkor aztán tényleg semmi nem jön le róla. Sajnos csak a Coy árnyalatot sikerült összeszednem, ami egy közepesen sötét mályvás-lilás szín, de amúgy teljesen emberbarát, legalább is nekem senki sem szólt be a beszólós családtagok közül :D Egy frissítős kenéstől eltekintve (mert elkezdett kiszáradni) 12 órát kibírt egy esküvőn, ami szerintem nagyon jó eredmény. Egyedül azt nem vettem számításba, hogy oké, hogy ez félig fényes marad, de azért szárad az ember is meg a rúzs is ilyen alkalmakkor, szóval a frissítés helyett nekem jobban esett volna egy átlátszós réteget kenni, mint mondjuk a Revlon vagy a Rimmel tartós folyékony rúzsoknál. Először kényelmesebbnek tűnik ez a minden egyben, mint a sima tartós 2 végű szín+fény rúzsok, de szerintem ennyire hosszú időre jobb a fénnyel kenegetős verzió. 4-6 órára viszont szuper. Kicsit bumszli amúgy, nem egy vékony neszesszer-barát megoldás a csomagolása, de lesz ez még jobb is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Cremeviki

2022. június 22.

Nekem a 15-os Peachy szín van meg. Alapjáraton elég hullaszínű az ajkam, így ez pont megfelelő életet lehelt bele.
Az előttem szólókhoz hasonlóan én is azt tudom mondani hogy az elején valóban ragad, várni kell míg megszárad, de egy 20 perc után én zsepivel leitatom a maradékot és onnantól teljesen jó. Reggeli kávézásnál semmi nyoma a bögrén, de értelemszerűen evés ivás után kopik, de nem vészesen, pedig én notórius nyalogató vagyok, zavar bármi ami a számon van, de ez most bevált! Nagyon megszerettem!
4 csillagot csak azért adtam mert nálam kb semmi se 5 * kb :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

4 csillagot csak azért adtam mert nálam kb semmi se 5 * kb :D

tzrn7u67

2022. június 20.

Végre sikerült lecsapnom a Peachy árnyalatra és nem ugyanazt látom vissza magamon, mint a sok influenszer videójában/fotóján (bár nem hiszem, hogy ez meglepő). Egy szép természetes fényű rúzs lenne, de nekem lemattul és most nem a mattot keresem, hanem a szép, szatén fényű finisht, viszont ennek a rúzsnak nincs sok köze ehhez. Állagra nagyon könnyed és híg, akár mint egy szájfény. Könnyű felkenni, szép a színe de a tartóssága már megint egy más kérdés. Felkenés után 2 órával az evés és ivás kb. az egészet lehozta. Muszáj magammal cipelni ha tényleg azt akarom, hogy 8 órán át tényleg rajtam legyen. Egyébként könnyű hordani, nem zavaró a számon, nem hagy vastag réteget. Teljes áron vásároltam, azért ennyiért nem éri meg, az 1000 Ft-os Essence is hasonló szinten van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Sz.Anita79

2022. június 15.

Nahát, ez működik! A 35-ös cheeky árnyalat a legtermészetesebb mind közül de ez is feltünő. Felkenés után ragacsos egy darabig (hagyni kell száradni) de idővel beszívódik. Evés, ivás meg sem kottyan neki, csak veszit a fényéből de a színe még zuhanyzás után is látszódik.
Jófajta, megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 15.

Jófajta, megéri az árát szerintem.

Marin

2022. június 14.

Sajnos nekem egyáltalán nincs jó véleményem róla. Felkenés után elég ragacsos marad, így számomra nem kellemes viselet, a tartóssága pedig nulla. Evés után semmi nem marad belőle újra kell kenni. :( Ár/érték arányban így nem éri meg az árát, még jó hogy nem teljes áron vettem, mert annyit egyáltalán nem ér. Elhasználom, de sokkal-sokkal többet vártam tőle! A sima matt verzió kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 14.

specyal

2022. június 12.

Aki tényleg tartós rúzst akar, annak ez telitalálat. Felkenés után picit ragad. Nagyjából 10 órát bírt ki rajtam. Ettem, ittam.... stb. Este sminklemosóval tudtam csak leszedni. Brutál jó, csak ajánlani tudom. Bár az ára kicsit borsos, de megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 12.

kalmaniki

2022. június 9.

Szerintem isteni, végre egy tartós fényes rúzs. Rajtam nagyon tartós volt, majdnem egész nap az ajkaimon maradt, persze megkopott, de még késő délután is látszott. Icipicit ragad, de nem zavaró. Beszerzek még más színben is az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

kissd

2022. június 9.

Ennek a rúzsnak pont az a lényege, hogy nem matt! Szerintem brutál jó, mert tartós (nem mászik el, bírta az evés-ivást), intenzív a színe, nem szárít. Nekem most ez nagy kedvenc, tényleg kár, hogy nincs annyi árnyalat itthon. (Coy van meg). Szerintem ahhoz amit tud, megéri az árát. Sosem lesz olyan rúzs ami egyszerre fényes de egy ici-picit nem fog… mert az már matt. Biztosan veszek más színben is, akár külföldről, mert tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.