Maybelline

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2019. november 11.

• erősen pigmentált
  • könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • világosítja az arcbőrt
  • hosszan tartó hatás

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, Nyugati-Lehel, fizetés: Személyes átvétel vagy postán maradóra +500.-
Ár: 2500 Ft Foxposttal , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
lilaszilva

2019. november 18.

Joy napos szerzeményem, azóta csak ezt használom. Egy tollas kiszerelésű, könnyedebb fedésű korrektort cseréltem erre, mert sajnos már szükséges. Elégedett vagyok a választással. Leszögezem én kizárólag a szem belső és külső zugába használom, pár pöttyintés erejéig, de maximálisan tudja, amit ígér! Szépen fed, nagyon tartós és a színe (fair) pont passzol hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lina14

2019. november 17.

Én gyorsan abbahagytam a használatát, mivel nagyon vaskos, nehezen lehet eldogozni, de nem is valami jó a fedése. Valahogy ez a száraz formula sem jó, kiemeli a szemem alatti textúrát és a púderemt is foltosan fogja csak meg. Akkor szoktam csak használni ha durva karikáim vannak, és második korrektorként rakom fel, előtte egy folyékonyabb, könnyedebb megy fel (pl loreal true match) és csak a belső zugba egy icipici ebből, csak ahova nagyn kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

rekas

2019. november 16.

A tesztelési fázisban vagyok még, kb 2 hete használom napi szinten. Ígérete szerint a sötét karikákat fedi el, nálam az nem jött össze, ez lehet annak a hibája, hogy nem 6kg-t rakok fel belőle, de szép a finishe és nagyon tartós, ha később változás lép fel még írok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.