Maybelline

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2020. január 7.

• erősen pigmentált
  • könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • világosítja az arcbőrt
  • hosszan tartó hatás

4 árnyalatban kapható

Charmingrose

2020. április 29.

Frissítés: Végül nekem is ugyanaz a bajom a termékkel, mint ahogy azt írták már páran, hogy egy idő után iszonyú száraz, vaskos lett a textúrája... Így tényleg nem könnyű eldolgozni a szem alatti területen, meg valahogy a ráncokba is már erőteljesebben beleül... Azért nem bántam meg, hogy kipróbáltam, főleg, hogy kuponnal vettem, bár teljes áron most vérezne a szívem az tuti... Májusban jár le, addig még elhasználom, amennyit tudok, de nem veszem újra.

Egyik legjobb korrektor, amit valaha is próbáltam (a másik kettő is a márkától van). A kiszerelése nagyon szuper és higiénikus is. Tényleg nagyon pigmentált, tökéletesen elfedi a szem alatti karikákat. A ráncokba nem ül bele, kivéve, ha többet teszek fel a kelleténél. Az állaga a krémes és a folyékony között van valahol. Nedves blenderrel lehet vele a legjobb eredményt elérni. Tartósságával sincs hiba. Bár sajnos sikerült rossz árnyalatot választanom, mert a legvilágosabb, 05 Ivory van meg, és túlságosan is világít tőle a szemem. xD Ha egy icipici alapozót teszek előtte a szemem alá, és arra rá egy pöttyintést ebből az Ivory-ból, akkor úgy színben jobban passzol hozzám. De következő kuponos napokon beszerzem a Fair árnyalatot, ami remélhetőleg tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

kecskesszuszu17

2020. február 16.

A fedése valóban elég jó, és ezért szerettem, de minél régebb óta volt nyitva, annál szárazabb lett a textúrája és ezért nehezen eldolgozható lett. A száraz szemkörnyékemen emiatt nem mutatott szépen 1,5-2 hónap után. A kiszerelését én nem is szerettem, és itthon a drogériákban nevetségesen kevés a színválaszték...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

lilaszilva

2019. november 18.

Joy napos szerzeményem, azóta csak ezt használom. Egy tollas kiszerelésű, könnyedebb fedésű korrektort cseréltem erre, mert sajnos már szükséges. Elégedett vagyok a választással. Leszögezem én kizárólag a szem belső és külső zugába használom, pár pöttyintés erejéig, de maximálisan tudja, amit ígér! Szépen fed, nagyon tartós és a színe (fair) pont passzol hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lina14

2019. november 17.

Én gyorsan abbahagytam a használatát, mivel nagyon vaskos, nehezen lehet eldogozni, de nem is valami jó a fedése. Valahogy ez a száraz formula sem jó, kiemeli a szemem alatti textúrát és a púderemt is foltosan fogja csak meg. Akkor szoktam csak használni ha durva karikáim vannak, és második korrektorként rakom fel, előtte egy folyékonyabb, könnyedebb megy fel (pl loreal true match) és csak a belső zugba egy icipici ebből, csak ahova nagyn kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

rekas

2019. november 16.

A tesztelési fázisban vagyok még, kb 2 hete használom napi szinten. Ígérete szerint a sötét karikákat fedi el, nálam az nem jött össze, ez lehet annak a hibája, hogy nem 6kg-t rakok fel belőle, de szép a finishe és nagyon tartós, ha később változás lép fel még írok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.