Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: dilya, Módosítva: 2013. január 9.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Nappali arckrémet is tartalmaz az alapozó mellett.

Kara

2018. január 8.

Ausztriában vettem, nem tudom itthon kapható. Nagyon szépen fed, jó hogy egyből kombinálva van az arcápolás és az alapozás is :)
Ami miatt először ódzkodtam tőle, hogy eléggé mattít, nekem viszont így télen elég száraz a bőröm és hogy így csúnya lesz felvéve. Szerencsére nem lett igazam, igaz, előtte azért használok hidratáló krémet. És az ára is elfogadható szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

PinkBelleLab

2014. április 20.

Úgy kaptam ajándékba. Nem a kedvencem,de viszonylag elfogadható, a színe pont hozzám passzol. és tökjó,hogy van benne nappali arckrém is.:)

Nicole88 Igen tartós.:) Szép fedésű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

Nicole88 Igen tartós.:) Szép fedésű

muffinmonsuta

2013. augusztus 16.

Úgy kaptam*o* IMÁDOM <3 ez az egyik legjobb alapozó,amit életemben használtam,semmi probléma nincs vele <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.