Maybelline

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   4,6 g

• tökéletes szemöldök, akár 3 napon át, 3 egyszerű lépésben
  • színezi a szemöldököt és ezáltal átmenetileg kiemeli annak megjelenését
  • fokozatosan felszabaduló pigmentjei lehetővé teszik az intenzitás megválasztását
  • vékony applikátor garantálja a pontos felhordást és formázást
  • géles textúrája miatt a festék könnyen felhordható és nem folyik meg
  • a festék nem irritálja a bőrt és a szemet

3 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xszsx

2022. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a terméket, elég ritkás szemöldököm van és nagyon jól feltölti. Könnyen fel lehet kenni, bár hamar ragacsossá válik a tubusában, de ettől függetlenül nekem nem okoz gondot a felhelyezése. Elsőre erős hatást kelt, de aztán szépen egyenletesen kopik ki és akár 3-5 napig is meglátszódik. Szerintem megéri az árát, és tök jó, hogy reggel és este smink nélküli fejem valahogy kinéz. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Kinga_H

2022. február 18.

Sötétbarna színben rendeltem meg. Itt-ott kissé hiányos a szemöldököm és szerettem volna rajta dúsítani, illetve sötétíteni az eredeti színén. Az ecsettel könnyű volt dolgozni, még ezt a ragacsos masszát is egyszerűen fel tudtam vinni vele, szépen megformázva a szemöldököm vonalát. 2 órán keresztül hagytam száradni, a lehúzása egyszerű volt és fájdalommentes és a végeredmény nagyon-nagyon tetszett, a bőrt is szépen befogta. Azonban másnapra elkezdett kopni, a sötétbarna színt felváltotta egy narancssárgás-rezes-, valami borzasztóan ocsmány színvilág, ami még jelenleg is tart, 5 nappal a felvitel után. Még szerencse, hogy frufrum van, így kevésbé látszik, de be kell szereznem egy szemöldökfestéket, amivel eltűntetem ennek a nyomait. Ez pedig egyszeri használat után megy a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Reni666

2021. december 26.

Igen jó termék .
Azt hittem kicsit erősebb színre fog száradni ,de nagyon világos a színe .
Egyebekben elég tartós ,nem 3 napig !
Könnyen használható ,de kis gyakorlást igényel azért a használata . Igen ragacsos állaga van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Igen jó termék .
Azt hittem kicsit erősebb színre fog száradni ,de nagyon világos a színe .
Egyebekben elég tartós ,nem 3 napig !

Livi87

2021. szeptember 28.

Nekem ez a termék egyáltalán nem vált be.Nagyon nagyon hamar beszáradt és teljesen kezelhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 28.

CicA3s

2021. szeptember 14.

Ez valami fantasztikus! Régóta kerestem azt, amivel kicsit jobban kiemelhetem a szemöldököm. Fiatalon én is túlzásokban estem a szedést illetően, és alig nőtt vissza, így kénytelen vagyok valami praktikát alkalmazni. Microblading technikával a formája szép lett, csak fakó lett 1 év után. Aztán rátaláltam erre, csokibarna árnyalatban. Kibontáskor az állaga miatt kicsit megijedtem, de pont ez a lényege, hogy vastagon kell felvinni. Az előírt 20 percnél hamarabb megszárad, nem kell addig fent hagyni. Könnyű lehúzni. 100%, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Dalmi56

2021. július 23.

Nekem sajnos nem sok szemöldököm van, tinikoromban elszedtem rendesen, és nem nő vissza.
Ha valaki, akkor én szinte mindent próbáltam: kozmetikai szemöldökfestés, henna, sminktetoválás, szóval kb minden lehetséges opciót...

Lényeg a lényeg, gondoltam kipróbálom ezt a terméket, nem fűztem hozzá sok reményt, de egyelőre pozitív! Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól megfogja a bőrt, és még tart is pár napig. Érdemes kicsit visszavágni a szemöldökszálakat használat előtt, mert hajlamos emiatt kenődni mindenfelé a ragacsos állaga miatt. Nekem bejött, medium brown színt vettem, de lehet, hogy elég lett volna a világosabb is a szőke hajamhoz.
Azoknak kifejezetten ajánlom, akiknek hiányos a szemöldökük, és nem akarják minden nap szemöldökfestéssel kezdeni a napot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

amygdala0131

2021. július 20.

Egész jó szemöldökszínező, pár napig tényleg tartós hatás érhető el vele. Ragacsos gél állagú, ezért nem olyan egyszerű vele dolgozni. Hamar megszárad, és utána már nehéz korrigálni a hibákat, ezért gyorsan kell vele dolgozni, de a végeredmény megéri. A különféle színvariációknak köszönhetően tartós tusvonalat is lehet vele rajzolni, illetve én a szeplőimet is fel szoktam erősíteni vele, hogy jobban látszódjanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

beautyanna

2021. július 16.

Nekem bevált, fekete-sötétbarna színeim vannak, de a középbarnát használom, ha nem akarom rajzolgatni pár napig a szemöldökömet. Az ecsete az gyalázat, nem értem,hogy egy egyébként jó terméket miért kell így piacra dobni. Az állaga ragacsos, de erre számítottam, 2-3 napig rendben vagyok a tartósságával is, ha kell, kicsit rárajzolok, nem zavar, hogy kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 16.

Yubaba

2021. július 1.

Nekem nagyon bevált. 2-3 napig simán jó, könnyű vele dolgozni és a szín is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

rekavancsa

2021. június 21.

Nem rossz, amíg nem éri véletlen micellás víz. Zöldes-sárgás színnel kopik, nagyon csúnyán. Ilyenkor muszáj rámenni valamilyen szemöldökszínező termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.