Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
Lokitheprincess

2020. február 9.

Nagyon szeretem! A sötétbarna hajamhoz ritka, szőkés szemöldök társul, így mindig meg kéne rajzolnom. Minden nap sminkelek, sok időt nyerek vele, mert így reggelente csak itt-ott ki kell javítani ceruzával és kész is. A sminket lemosom természetesen minden nap, így valamennyit kopik, de 3-4 napig simán bírja az esedékes arcradírozásig, utána szoktam újra felkenni. Én biztos hogy újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Dooorca

2019. december 27.

Általában akkor használom, ha strandra készülök vagy valami fontos eseményre ahol kellemetlen lenne, ha "elkenődne" a szemöldököm vagy éppen tudom, hogy nem lesz időm vele foglalkozni. Ezekre az alkalmakra tökéletesen megfelel 3 napig tuti fent van szép tőle a szemöldököm a 4napon már rá kell segíteni de utána már le is dörzsölöm mert nem szépen kopik magàtól. Mensi alatt nem hasznàlom, mert egyszer kicsit zöld lett, de amúgy megérdemli az 5 csillagot mert azt kaptam amit ígértek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

durca1016

2019. december 19.

Kreol bőrtípusomhoz ez egy csoda :) ! Vagy 20 percig álltam a boltba mire eldöntöttem hogy oké veszek egyet ! 2napja fent van és nem kopott le pedig dörzsöltem is ! Viszonyt ez csak annak fog tetszeni akinek dúsabb szemöldöke van mert azt tudja befogni úgy igazán , a bőrről hamar lejön !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

vinetta

2019. december 12.

Brutál vörös a végeredmény. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Brutál vörös a végeredmény. Kuka.

saeszti

2019. december 11.

Szerintem nagyon jó termék. Az aplikátorral szoktam felvinni, arra kell figyelni, hogy a szemöldök elejére ne kenjek sokat, mert akkor nagyon mű hatása lesz. Egyébként 3 napig simán kibírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

angyalka1225

2019. december 2.

Csodálkoztam, hogy nem 5-ös az értékelése, pedig szerintem nagyon jó kis cucc, bár lehet, csak én próbáltam előtte túl sok olyat, ami vállalhatatlan. :) Elfogadtam, hogy ennek biztos ilyen trutymósnak kell lenni; a felkenésben nem akadályoz, fülpucival szoktam kiigazítani, ha valahol túlhúznám. A legjobb benne, hogy tartósan beszínezi a szemöldökömet és természetes a hatása, főleg, ha a medium brown-t használom. (Előtte a sötétebb volt, az túl sötét volt a bőrömhöz és a hajamhoz, de még az is elment.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

bebe92

2019. november 28.

Én szemöldökceruzával meg szoktam
rajzolni a körvonalat, majd ezután viszem fel a terméket. Pár órát rajtahagyom és lehúzom. Az én bőrömet elég halványan fogja meg, így néhány helyen rá kell segítenem porral, de az is előfordul, hogy foltosra fogja. Pár használat után, viszont eléggé besűrűsödött és szinte használhatatlanná vált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Én szemöldökceruzával meg szoktam

Tojtoj

2019. november 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, egy darabig használható is volt, saját applikátora helyett szemöldök ecsettel. Nem tudom, hogy mi történt a termékkel, de már valami újabb kiadást tudtam csak megvenni, aminek köze nincs a fél évvel ezelőttihez. Sajnos nagyon hamar beszárad és tiszta ragacs az egész, az applikátoron lévő festéket próbálom meg levadászni az ecsetemmel, hogy tudjam használni, felkenéskor összecsomósodik. Amikor még nem száradt be, akkor sem fedte be teljesen a szemöldököm, maradtak "lyukak".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

dalmaforian

2019. november 14.

Akciósan vettem, így nem buktam rajta nagyot, de nekem egyaltalan nem valt be. Mar amikor lehúzom is olyan fura fenyes a hatása, vilagos, pedig a legsotetebbet választottam ki es egy nap után foltokban maris kopik. Inkább festem minden reggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

porc3lain

2019. november 12.

A hajnal fél 6-kor történő felkelés okozta fájdalmakat (és bonyodalmakat) enyhítendő ruháztam be erre a termékre, és kb. 5 használat után azt mondhatom, a célnak abszolút megfelel. Az applikátora nem az igazi, nagyon vastag, így feláldoztam egy szemöldökecsetemet, amivel szépen fel tudom vinni. Pár óráig rajtahagyom a szemöldökömön, és - meglepően könnyen - lehúzom. Három napig kitart, ha nem dörzsizem (amit miért is tennék?:D), a negyediken is látszik még, de akkor már segítenem kell rajta egy kevés porral. Az egyetlen negatívuma, hogy nem túl szépen kopik, de emiatt nem vonok le csillagot, mert egyébként egy praktikus kis termék, ami hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen