KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: eszterlancfu
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Pécs/Veszprém, fizetés: postazom is,ha kell:)
Ár: 1500 Ft , Eladó: Kata012
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Pozitívan csalódtam ezzel a termékkel kapcsolatban.Előre féltem hogy a végeredmény túl mű hatású lesz de a végeredmény nagyon természetes.Szeretem használni a hiányos szemöldökömön és sikerül vele naggyábol egyforma szemöldököket varázsolni:D A dark brown árnyalat van meg.Újra fogom venni:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Lauramakeup

2018. július 12.

Baleset erte az arcomat, szemoldokom gyermekkorom ota hianyos, kezugyessegem 0, eddigi szemoldokeim rokonsagban sem alltak egymassal.
Azert imadom, mert eleg egyszer megcsinalni, nem napi tobbszor, es az en zsiros kombinalt boromon is 3 napot bir. Ha esetleg kopni kezd, reggelente lazan atsatirozom szemceruzaval igy is reggeli idot nyerek :) Illetve csodas erzes reggel is mar szemoldokkel egyutt ebredni. Eddig 2x vasaroltam ujra . Heti 2x hasznalom :)

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Incuss

2018. július 9.

Vegyesek az érzelmeim. Hatalmas félelemmel próbáltam ki,de csak hajtott a kiváncsiság :D Türelmetlenül vártam, hogy leteljen a 2 óra, a hosszantartó eredmény érdekében. Elsőre majdnem tökéletes lett, szuperül elégedett voltam vele. Majd a 3. napon újrafestettem, vártam 2 órát és ismét csodás lett... Aztán a második festés már nem nagyon akart lekopni, de furcsa sárgás-világosbarnás színné alakult át a szőrszálak közti bőrszín. Valamint a ráfestéskor már nem tudtam olyan szép ívet kialakítani, kissé foltos lett a széle, Így hát aztán másnap micellás vízzel leszedtem az egészet :D

Biztosan el fogom használni a terméket, hiszen még mindig sok lehet benne, de ki kell találnom valami szebb eredményt adó ötletet.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

dorkaww

2018. július 7.

Nagyon szkeptikus voltam mikor megvettem a glamour napokkor de nem kis meglepetésemre azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Folyamatosan ezt használom és imádom. Felkenem lehúzom 20 30 perc után és lerobbanthatatlan. imádom.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

vvma05

2018. július 5.

Megvettem itteni vélemények alapján. Először egy álomnak tűnt, nagyon örültem neki. Majd miután egész nap vigyáztam rá, és másnap reggel mégis undorító sárga szemöldökkel keltem, az nem volt túl kellemes... Dark brown árnyalatot vettem meg. Nálam ez a kukában landol.

vvma05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

schnau.adelle

2018. július 5.

Sajnos az én bőrömön vörösesen kopik, ami nagyon gusztustalan és napokig olyan. :(

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

NatiNati

2018. július 1.

Könnyű felkenni, könnyű lehúzni, szép színe lesz a szemöldökömnek tőle. 2-3napig tart, picit lehetne tartósabb.

NatiNati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

zsofiab

2018. július 1.

Tenyleg 3 napig tart kb, egyszeru hasznalni, de nekem 1-2 nap utan fura narancssargas szinu lesz a szemoldokom a sotetbarna valtozattol.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

AngelBeauty

2018. június 28.

Őrült nagy szerelem számomra ez a termék!!!
Imádom!
Sokáig bajlódtam a szemöldökömmel, kerestem a legjobb formázási eszközt, porokat, ceruzákat, festékeket, de eddig ez a legjobb és persze a legtartósabb! :)
Kicsit drágának találom, de a sokáig kitart.
3 nap tartósságot ígér, de a nyári melegben, amikor egyébként is többet mosakodik az ember, 1 nap alatt lekopik, de ez sem hátrány.
Egy idő után az állaga elkezd ragacsosodni, összeállni, ekkor szoktam kidobni és újat venni.
Kb 1-2 hónapig tart max.

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Őrült nagy szerelem számomra ez a termék!!!
Imádom!
Kicsit drágának találom, de a sokáig kitart.
Kb 1-2 hónapig tart max.

dynah13

2018. június 24.

Bavallom oszinten, nem szoktam tul gyakran hasznalni, de amikor felkenem, akkor szep a szine, es tartos is, 2-3 napig birja! ELoszor nekem is nehezkesen ment a felkenes-leszedes, de 2. alkalommal mar sokkal konnyebb volt es szebb eredmenyt is ertem el :) Bar nalam nem alapfelszereles, tetszik, akciosan szereztem be, azt hiszem felaron, annyi penzt siman meger, meg ha csak ritkan veszem is elo.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen