Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: nikolettb
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Posta, foxpost, megegyezés szerint

sarah0425

2020. október 24.

Karantén alatt vettem a szőke nagyon halvány szemöldökömre. Annyira el volt találva a színe, rendesen meg is lepődtem rajta, hogy milyen szép. Csakhogy! Amikor elkezdett lekopni akkor ilyen igazán furcsa világosbarna narancssárgás színre váltott. Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

MELANIE03

2020. október 6.

A termek kigondolása jó viszont ár érték arányban nem éri meg az árát. Egy próbát megért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

zsofien

2020. szeptember 25.

Hát nem is tudom hol kezdjem... Az alapötlet nagyon tetszett, de a kivitelezés nem feltétlen jött össze. Nekem abszolút nem vált be, hogy az ecset miatt sokat kell vele szenvednem, aztán 3-4 nappal később kezdhetem elölről az egészet. Inkább megyek kozmetikushoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

hkingu

2020. július 16.

A véleményeket olvasva nem sok reményt fűztem hozzá, de megvettem. Kellemes csalódás volt. Sokan írták, hogy jó de nehezen felvehető. Szerintem szuper könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szép lett a végeredmény is. (40 percig volt fent) Ha elfogy biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

egyno

2020. június 7.

Kaptam még akkor amikor Angliában megjelent ez a termék. Nem vártam sokat tőle. Én aki rendes szemöldök festékkel festi a szemöldökét. DE, azóta is alternatív megoldásnak ezt használom, ha gyorsan kell megcsinalni, nincs időm. Jól fed szuper a használata, tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

gomoripetra

2020. május 12.

Hol is kezdjem... Maga a termék nagyon jól kigondolt, segítség lehet a hétköznapokban. Ár-érték arányban már nem gondolom annyira szuper kis terméknek. Én előszőr és utoljára az időszakos kupon napok alkalmával vásároltam meg féláron, dark brown árnyalatban, amikor piacra dobták. Hosszú évek óta festve van rendszeresen a szemöldököm. Két időpont közt szerettem volna a festés intenzivitását megtartani. Egy darabig bírja a termék, de mire lassan a végét járja és kevés van benne, a bőrön már zöldre oxidálódik, ami hatalmas hibája a terméknek. Talán az egyetlen is, azon kívűl, hogy 2-3 napot ha bír, utána le is kopik. Az ecset kialakítása rendben van egyébként, ha adott, szép szemöldök tulajdonosa az illető. Az előírt időtartam után a termék a szemöldök szálait sem tépi le, ami nem hátrány. Kézügyességet mindenféleképpen igényel, főleg hiányos szemöldök esetén. Mára már kozmetikusként én azt ajánlom, hogy inkább szakember által válasszunk tartós szemöldökfestést. Nem igényel felesleges procedúrát, mint az ezzel való játék. Cserébe valóban tartós, 3-4 hetes eredményt kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

danna113

2020. május 7.

Amikor először kipróbáltam tetszett. Nehéz volt ugyan vele dolgozni, mert az ecsete katasztrofális, az én szemöldök meg vékony és ez a kettő együtt nem jött össze, de a végeremény tetszett. Jó volt, hogy szépen feltötte a szemöldököm és nagyjából három napig a helyén is maradt. Most, így többszöri használat vagy próbálkozás, illetve egy profi szemöldökfesték után azt kell mondjam jó is meg nem is. Nagyon, nagyon nehéz vele dolgozni. Ha az ember eltalálja, akkor az eredmény szép, nem kell különösebben hozzányúlni, de ha nem, akkor utána kell menni egyéb termékekkel, javítani és ez rettenetes mennyiségű plusz munka. Itt ugye értelmét is veszti a dolog, tekintve, hogy a célja az lenne, hogy három napig ne kelljen a szemöldökükhöz nyúlni. Másrészt viszont tetszik, hogy tényleg feltölt mindent. Nem csak a szálakat, hanem alatta a bőrt is enyhén, ami miatt tényleg egységes képet lehet vele elérni. Hozzátenném még, hogy egyáltalán nem tép lehúzáskor, nekem egy szálat sem szedett ki, könnyű maradéktalanul eltávolítani.Sajnálom, hogy a színskála továbbra is hideg, nem tudom hozzáilleszteni a meleg, vörös hajamhoz. Sokan írták előttem, hogy vöröses színt kaptak.Ők melyik színt használták, mert nekem a medium brown egészen szürke.
Nem használom nap mint nap, csak ritkán így nagyon lassan fogy. Nem vagyok benne biztos, hogy újra fogom venni, mert engem nem győzött meg igazán. Szerintem egyszerűbb naponta feltölteni a szemöldököm, mint három naponta jó fél óra, negyven percet ezzel eltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Sjulia88

2020. április 23.

Eddig egyszer vettem meg, de a szemöldököm világosabb mint a hajam színe és borzasztó sötét lett a Medium Brown árnyalattal. A használata könnyű volt szépen bírta az arcmosást. Majd nézek belőle egy másik árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

szea

2020. április 20.

Nagyon szeretem, mert tartósan fent marad napokig és egyenletesen kopik, nem lesz foltos a bőröm,
viszont az ecset használhatatlan. Venni kell hozzá egy vékony ecsetet és azzal felkenni. Ha elég vastagon viszem fel, egyben le lehet húzni. Viszont az ára szerintem túlzás, főleg hogy nekem elfogy 3-4 alkalom után... de egyelőre nincs méltó ellenfele a piacon, úgyhogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Cathi

2020. március 19.

Biztos elhasznaltam mar belöle 3 tubussal.
Az ecset tenyleg nem a legjobb, lehetne vekonyabb is.
Nekem kombinalt börtipusom van, etröl függetlenül, hogy azon a reszen eleg gyorsan zsirosodik, szepen megmaradt 3 napig is.
Utana mar kezd zöldülni, de ennyi nap utan amugy is le szoktam tisztitani ott az egesz maradek szint.
Tökeletes megoldas azoknak, akiknek nincs kedve vagy ideje minden egyes nap a szemöldökevel foglalkozni, rengeteg idöt sporol az ember.
Nem vonok le pontot, mert szerintem nagyon jo termek, az ecsetet meg lehet massal potolni, amivel egyszerübb a rajzolas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Biztos elhasznaltam mar belöle 3 tubussal.
Az ecset tenyleg nem a legjobb, lehetne vekonyabb is.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen