Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft (vagy csere a csoki barna színére) , Eladó: mercixoxo
Állapot: Egyszer használtam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta is megoldható
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ada0308

2019. július 29.

Imádom! Több mint egy éve használom. Általában 1 - 2 órát hagyom fent a szemöldököm. Simán kibír egy hetet. Annyi hogy én a szemöldököm kihagyom sminklemosásnál, tehát nem törlöm át a szemöldököm csak körülötte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

kriszta214

2019. július 12.

Csokoládébarna színben van meg, kb. fél.éve használom, de nem rendszeresen, mert gyakran későn jut eszembe és már nem lenne időm kivárni a minimális hatóidőt sem. Összességében elégedett vagyok vele, szép a színe, a hiányokat ki tudom vele tölteni, és nem kell aggódnom napközben, hogy lekopik, eldörgölöm stb. Viszont 2 napnál tovább nekem nem tart, még akkor sem, ha a sminklemosóval nem megyek rá, de hát azért minimum reggel-este az ember csak megmossa az arcát... Tény, hogy én eddig max. 2 órát vártam a száradásával, és nem gondoltam még rá, hogy benne is lehetne aludni, lehet, hogy kipróbálom. Az biztos, hogy amikor leszedem, a megszáradt gél még színez, mert megfogja a kezemet.
Ahogy sokan írták, az ecsete valóban túl vastag, illetve idegesítően sok anyag marad a szárán, így én egy külön szemöldökecsettel viszem fel, onnan is elhasználva a festéket.
Mivel kicsit hiányos a szemöldököm, muszáj mindig festenem és ez valóban tartósabb megoldás, mint az eddig használt festékek, porok, ceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

dora623

2019. július 10.

Ritka szemöldökömre kezdtem használni kolléganőm ajánlására, mint szemöldök ceruza alternatíva.
Csokibarna árnyalatát vettem meg. Színe tetszik, tartóssága is rendben van 3 napot simán hozza. Néhány használat után mikor nagy melegek voltak furcsa lett az állaga és zöldes mellékszíne lett, azóta hűtőben tartom így rendben van. Egy szemöldök sablonnal egyszerű vele dolgozni, ecsete tényleg vastag. Összességében nem rossz termék de nem hiszem, hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

HontiAgi

2019. július 1.

Update:
Amennyire szerettem az elején, annyira nem nyúlok érte mostanában. Rá kellett jönnöm, hogy a rossz ecsettel macerás rendesen megrajzolni a szemöldök külső ívét, ami nekem pont a leginkább pótlásra szorul, és a vékony vonalakból a ragacs lehúzása után amúgysem látszik szinte semmi. (Ha mondjuk valakinek a szemöldöke közepén vannak foltok, azt szerintem árnyékszerű hatással szépen el tudja fedni, szóval nem teljesen haszontalan.) Ezt a tubust még elhasználgatom, ha eszembe jut, de nem marad állandó tagja a fürdőszobámnak.

Ha egy kicsit vékonyabb lenne az ecsete és pontosabban lehetne vele dolgozni az nem lenne rossz, ha pedig még azt a pár szemöldökszálat se szedné ki levakaráskor akkor még jobb lenne, de én így is szeretem. Általában fürdés után kenem fel, és amíg elszöszölök a lefekvés előtti kis dolgaimmal addig meg is szárad, nem kenődik szét ha benne alszom (igaz keltem már úgy, hogy a karomon volt egy szemöldök-lenyomat, de az ágyneműt még sose fogta össze :D ) Akciósan vettem, mert alapjáraton azért nem olcsó, de kb két-három napot tényleg bír vele a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Update:

Vivus94

2019. június 27.

Hiányos, ritka szemöldökömre használtam. Felkentem, de hiába hagytam rajta akár órákat, nekem a másnapi arcmosással mindig lejött, addig pedig örültem, ha barnás árnyalat látható volt még benne, annyira elszíneződött. A felkenése nehéz, ahogy fogyott egyre nehezebb volt. Ragadt, nyúlt, folyt, mindent baja volt. Gyorsan el is fogyott, vagy legalábbis olyan állagúra száradt, hogy már lehetetlen használni. Az ötlet jó, a megvalósítás itt még nem az igazi legalábbis nekem nagyon kevés volt. Kipróbálnám a tégelyes gel változatát, de szerencsére már nincs szükségem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Reddiamond

2019. június 27.

A kolleagnőim ajánlották. Megnéztem kapcsolódó tesztelő videókat róla. Utána itt is elolvastam a tapasztalatokat. Így most JOY napokon 2 db-t vettem belőle.
Csokoládé barnát vettem beőle. Először óvatosan kentem fel, nehogy túlszaladjak. A felkenéshez segítségül hívtam egy kicsi ecsetet is, amit rúzs felkenéséhez szoktak használni. Felkenve fekete lett, így kicsit megijedtem, s nem hagytam fent még 20percig sem. A használati utasítás ellenére én lemostam, mert nem kentem fel annyira vastagon, hogy le tudjam egyben húzni. De a lemosás után is szépen fent maradt, kellemes csoki barna lett a szine, nem túl erősen, de elsőre elég is volt. Kicsit még kiegészítettem ceruzával. Így aludtam, jól bírta az éjszakát. :) Köv. nap is szép volt, viszont az esti arclemosásnál lejött. Következőleg tovább hagyom fent. Eddig tetszik.

Update: volt már rajtam 2 órát. Ha nagy a meleg, nem marad fent annyira 2 óra után sem. Viszont egész estén keresztül (vele aludva) viselve, majd reggel eltávolítva jó az eredmény. Bár nagy melegben az izzadság fokozódása miatt, csökken a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Andikiss18

2019. június 24.

Nekem nem vált be.
Eleve nem bírja valami sokáig, illetve egy óra után bezöldül valamiért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Nekem nem vált be.
Eleve nem bírja valami sokáig, illetve egy óra után bezöldül valamiért :(

Dottus

2019. június 18.

Számomra tökéletes.
Középbarna hajamhoz a Dark Brown / sötét barna árnyalatot vettem meg, ez illik a legjobban hozzá. Minimum 2 órát tényleg érdemes fent hagyni. Utána könnyedén lehúzható az egész egyben. A hozzávaló ecset használhatatlan, lapos ferde ecsettel viszem fel.
A bőrt is nagyon szépen beszínezi a festék. Nekem hajszálvékony szemöldököm van (szó szerint egy csík) és ezzel tudok neki adni egy szép formát, vastagságot.
Kb 2 napig tart tökéletesen, ha vigyáz rá az ember. De már attól is kopik, ha hajmosáskor lecsurog a víz az arcomra. Éjszaka viszont egyáltalán nem kopik (a forgolódástól, párnához dörzsöléstől). Ez az árnyalat világosbarnára kopik, az utolsó fázisokban már látni benne egy nagyon pici vörösességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Számomra tökéletes.

LindaErnszt

2019. május 29.

Elég kesze-kusza és hiányos szemöldököm volt, 1-2 évig használtam, nekem 3 napig szépen tartott a hatása, ha odafigyeltem rá és nem törölgettem le arclemosóval🙈
Aztán a 30. szulinapomra szemöldök tetoválást kaptam ajándékba. Azóta nincs szükségem rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

2019. május 29.

Sokat álltam a drogériában, mire eldöntöttem, hogy megveszem a terméket. Nem is bántam meg. Nem emlékszem melyik árnyalatot vettem, mert azóta sógornőmnek is kölcsönadtam, aki egyből beleszeretett :D Szerencsére a JOY-napokon volt hozzá kupon, így kettőt is tudtam venni, egy sötétebb barna árnyalatot és a medium brown árnyalatot.
Előfordul, hogy elfeledkezem róla, fenn marad 3-4 órákat, de az a tapasztalatom, hogy tartósság szempontjából teljesen mindegy a bőrömnek, hogy 30 percet, vagy 3 órát van fent. 3 nap után kezd el lekopni, akkor egy picit rásegítek szemöldökszínezővel.
Az ecsetet nem szeretem, ami hozzá van, nekem túl vastag, nem tudok vele szépen dolgozni, de van hozzá külön szemöldökecsetem, amivel szépen meg tudom rajzolni vele a szemöldököm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen