KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: eszterlancfu
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Pécs/Veszprém, fizetés: postazom is,ha kell:)
Ár: 1500 Ft , Eladó: Kata012
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

casa17

2018. október 10.

Szerintem szuper jó kis termék, ajánlani tudom csak! Nekem nem lett zöld,vörös stb. A legjobb h reggelente tovább aludhatok pár perccel, mert nem kell a szemöldökömmel foglalkozni 😉.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Ballkonigin

2018. október 5.

Régóta szerettem volna már kipróbálni, de a sötét barna árnyalattal nem mertem próbálkozni.
Külföldi DM-ben hozzájutottam egy fekete árnyalatúhoz, nagy reményekkel és boldogan suhantam hazafelé :)
A hozzá tartozó ecsettel nekem nem sikerült elég precizen felkenni, igy egy sajat tusecsettel vittem fel. Nem folyt el, nem kenödött.
2 óráig hagytam fent, könnyen le tudtam húzni, nem tépte a szemöldökömet.
Aztán a boldogságom eddig is tartott!
A hiányosságokat szépen kitöltötte, de ahol az iven próbáltam javitani, és nem volt egy szörszál sem, ott undoritó börtöntetkóhoz hasonló szinü lett a böröm (kékes,szürkés fakó). Nagyon olcsó hatást kelt, mintha valami 80-as években elrontott szemöldöktetoválás kikopott volna.
Nyilván nem várhattam csodát, nagyon nagyon jó terméknek tartanám, ha a megmaradó árnyalaton javitani tudnának.

Ballkonigin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

2 óráig hagytam fent, könnyen le tudtam húzni, nem tépte a szemöldökömet.
Aztán a boldogságom eddig is tartott!

lovecreams

2018. szeptember 26.

Amikor megjelent ez a termék, nagyon örültem neki, aztán annak már kevésbé hogy két barna árnyalatot hoznak be hozzánk..Fekete szemöldökűként nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy megéri-e nekem egy próbát tenni a sötétebb árnyalattal? Végül augusztusban beadtam a derekam és megvettem.
Felvinni egyszerű szerintem én kb. fél óráig hagytam fent és könnyen, egyben le lehetett húzni. Szépen befogta a bőrt, természetesen mutatott, nem is ütött el a fekete szemöldökömtől. 2 nap múlva aztán láttam, hogy kopik..VÖRÖSESEN..(???!!!) Borzasztó látvány volt, sikáltam mindennel, hogy mielőbb tűnjön el..de csak nem jöt..3-4. napra aztán már semmi sem volt belőle, hála Istennek. Fekete szemöldökűeknek nem ajánlom, megbántam, hogy megvettem. Inkább szenvedek minden reggel tíz percet velük, minthogy újra ezt használjam.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Missy023

2018. szeptember 24.

A hozzávaló tusecsettel nehéz volt szépen felvinni a terméket, egy kis bénázás és már el is maszatoltam. Az eredmény egy narancssárgás-barna árnyalat, ami csak a bőrömet fogta meg. Gyorsan kikopott, két nap múlva már semmi sem látszódott. Azóta beszereztem töredék áron egy rendes szemöldökfestéket, az bevált, ez nem.

Missy023
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Tök jól működött az elején, aztán durván narancssárga lett tőle a szemöldököm::(

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Langelica

2018. szeptember 10.

Eleinte nagyon odáig voltam érte, mert szép lett az eredmény, de beleuntam a használatába. A 3. napra már szinte narancssárga a szemöldököm...hiába csak 2 órát hagyom fent, le kell picit mosnom, mert túl sötét számomra. Mióta hanyagolom az állaga is fura, ragacsos lett. Nem újravevős.

Langelica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

exhocmomento

2018. szeptember 9.

A hype idején én is rácuppantam és beszereztem. Eleinte elégedett voltam, egészen hozta az ígéreteket. Könnyen kezelhető, egyszerűen és maradéktalanul lehúzható, a végeredmény pedig, hm, egész szép. És mint mindennek, ennek is vannak pozitívumai és negatívumai.

Pro: A reggeli készülődésben való idő-, energia-, és ideggombóc-spórolás azáltal, hogy kész szemöldökkel kelünk fel.

Contra: Hát úgy minden más. :D Szép-szép, ha elég ügyesek vagyunk, de azért nincs meg az a természetes szálas hatás, amit a kis szemöldökceruza+szemöldökspirál kombómmal el tudok érni. Este pedig a sminklemosás elég körülményes, hogy a szemöldök körüli bőrről lejöjjön a smink, de róla picit se. Ráadásul elég borsos az ára. És nem is cruelty-free.

Mivel többnek találtam a macerát, mint a hasznot, egyszerűen nem volt kedvem érte nyúlni, és jó időre félretettem. Több hónapra, nem tudom pontosan meddig. De aztán nemrég csak eszembe jutott, hogy jé, nekem ilyenem is van, és gondoltam újra használom. Óvatosságból kipróbáltam előbb a csuklómon, és milyen jól tettem... Ugyanis megváltozott a cucli állaga, hígabb lett, a színe pedig... konkrétan zööööld.

Na már most, nem tudom ebben mennyire vagyok én hibás, és mennyire a termék. Tény, hogy sokáig kuksolt használat nélkül, de száraz és hűvös helyen tette mindezt. Ha meg ennyire gyorsan romlik, akkor megint visszakanyarodtunk ahhoz, hogy túl drága ahhoz képest, amit nyújt. Ez nekem pont egy olyan dolog, ami ár/érték arányban big-big nope.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lndnmvlszl

2018. augusztus 28.

Nem rossz.
Kicsit draga, de amugy tenyleg termeszetes az eredmeny. Kar, hogy csak 2 arnyalatban kapni mo-on. Nekem tetszik, szerdan hasznaltam es (szombat van) meg mindig latszik, mondjuk en egesz ejszaka fent hagyom. Nem feltuno egyaltalan amit en sokkal jobban preferalok.
Az “ecset” hozza nagyon jo, ha lenne fekete szivesen hasznalnam. Nem tudom meg, hogy ujraveszem e...
FONTOS!!!!!!!!!! Nekem elso hasznalst utan zoldes arnyalatu lett. Utanaolvastam(azt hiszem valaki itt irta), hogy a micellas vizet es 2.probalkozasnal, amikor csak vizzel toroltem at zoldnek nyoma sem volt. Szoval mindenkepp szedjetek le elobb, aztan mossatok at vizzel.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nem rossz.

Jelizz

2018. augusztus 25.

Nekem a sotet barnya arnyalat van meg ami passzol hozzam, borsos az ara , ugyhogy nagyon at kellet gondoljam hogy megerie. Konnyu hasznalni, egy kicsit darabosan jon le de.... a hatasa ELKEPESZTO!!! Nagyon szep szemoldokoket csinal, 2 napig siman fent marad, 3. nap mar ujra kell kenni. Bar draga, sporolok vle es lehet h ujra veszem, de lehet hogy egy olcso dupeot beszerzek.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Detti90

2018. augusztus 17.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, persze kapott rendesen hideget és meleget is a termék. Nekem a középbarna árnyalat van, ami illik a hajam és szemöldököm színéhez is. 20-30 percnél tovább nem szoktam rajt hagyni szép púderes hatású lesz tőle a szemöldököm, és simán kibírja 4-5 napig. Mindig megdicsérnek ha ezt használom, és olyan mintha kozmetikustól jöttem volna, ha ő festi ki, az is ugyaneddig bírja kb. Nekem szép egyenletesen kopik, vagyis inkább halványul, és egyáltalán nem lesz vörös, hanem világosodik ki a barna szín.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen