Maybelline

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Frani10, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Ár:   2050 Ft
Kiszerelés:   1,3 g

• nyomatékosítja és lenyűgözővé teszi a tekintetet
  • napközben nem fakul ki, nem kenődik szét, vízálló
  • könnyen siklik a szemhéjon, és pontos vonalat rajzol
  • lágy, géles állaga könnyű felvitelt garantál

Sophy

2021. június 6.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát.
Elég izzadeèkony vagyok és könnyen elmosódik minden ez a ceruza kibír 10-12 órát is akár.(főleg ha púderrel lefixálom a tetejét nem is mosódik el)
Egyetlen egy hátránya az, hogy eléggé könnyezem tőle és furin csíp a szemem amint felkenem, így valószínű valamelyik összetevője nekem allergizál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát.

Vitti10

2021. május 5.

Kétszer is megvettem, mert egész jó színe van a barnának, de sajnos nekem is túl hamar kiesik a ceruzabél a helyéről. Vékony vonalat nem tudok húzni vele, a szemzugban hamarabb elkopik, elmosódik, és néha a szemhéjamra is felkenődött már, így visszatérek a tusra. Ja, és gyorsan elfogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

kiskrumpli

2021. április 19.

Feketében és barnában is csak ezt használom évek óta. Nagyon elégedett vagyok vele: mindkét szemhéjamon megmarad egész nap, nem kenődik, nem irritál, és jóformán még lesírni sem lehet (többször túlélt ad hoc szerveződött balatoni fürdőzést is)! Ami mondjuk egyúttal a hátránya is: nincs az a sminklemosó, ami elsőre nyomtalanul eltünteti. (Garnierrel, Yves Rocher-val, Niveával próbáltam eddig. Szívesen veszem, ha van tipped, hogy mivel lehet lemosni rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Ophelia

2021. január 29.

Nekem eddig ez a kedvenc szemceruzám, szerintem nagyon tartós, simán kibírja az egész napot anélkül hogy lemászna a vízvonalról. Intenzív fekete színű, kellemes állagú. Ami kicsit zavar, hogy még majdnem a fele megvan, de a ceruza belseje kicsúszkál, vigyázni kell vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Sophie0517

2021. január 29.

Én sem értem a negatív kommenteket a tartósságról. Lassan 1 éve használom, több színben. Nyáron brutál edzések mellett meg sem mozdult. A leszedése tovább tart egy kicsit, mint azoké, amiket előtte használtam, de teljesen megéri a fáradságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

b0rzi

2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.
Nekem van egy fekete és egy barna, általában felső vízvonalra használom mindkettőt, a fekete a tusomhoz kiegészítés, a barna önmagában; illetve mivel mindkettő nagyon krémes/géles, sokszor ezt használom tus helyett (tusecsettel), ha finomabb sminket szeretnék. Néha az alsó szempilláim tövébe is teszek, szépen ott marad, én elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.

Misa

2019. november 26.

3-4 alkalommal használtam, mire rájöttem, hogy egyértelműen ez okozta az irritációt. Ahogy mások is írták előttem, nagyon kellemetlen irritációs tüneteket okoz: csípő, égő érzés, bevörösödő szem, könnyezés vagy szemszárazság. Legutóbb még a lemosását követően is fájt a szemem tőle egy órán át, pedig nem kifejezetten érzékeny a szemem.
Ettől még nem pontoztam volna le ennyire, de más aspektusaival se lettem elégedett: igaz, hogy ránézésre tartós, mert nehéz lemosni, ettől viszont még gond nélkül elmaszatolódik és leül az alsó szemhéjra. A másik dolog, ami nem jött be, hogy nagyon gyorsan szárad, ezért nehéz eldolgozni, ha satírozni szeretném.
Sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Sajnos kuka.

Adryanne83

2019. november 18.

Teljesen allergiás tőle a szemem, pedig nem olcsó termék. Kb használhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

RokalanyLau

2019. november 13.

Vizvonalon ez sem teljesít... Viszont amit lepislogok és úgy nézek ki tőle, mint valami panda... Attól baromi nehéz megszabadulni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ildi71

2019. november 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Valóban szépen lehet vele vonalat húzni, puha, de kenődik. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.