Maybelline

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Frani10, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Ár:   2050 Ft
Kiszerelés:   1,3 g

• nyomatékosítja és lenyűgözővé teszi a tekintetet
  • napközben nem fakul ki, nem kenődik szét, vízálló
  • könnyen siklik a szemhéjon, és pontos vonalat rajzol
  • lágy, géles állaga könnyű felvitelt garantál

Ár: 1000.-Ft , Eladó: szilikon
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Személyesen Bp. belvárosban, metróknál, vagy postázom

Szanszi

2020. május 30.

Olyan bosszantó volt már, hogy egy fekete szemceruza sem maradt meg a vízvonalamon. Még a Maybelline zselés tus sem, pedig a szemhéjamon nagyon szép egész nap. Na ez viszont szuper tartós! Egyszer napközben azért átmentem még egyszer rajta de nagyon jól szuperál! Teljes áron vettem, kicsit sokallom így az árát de majd akciósan veszek belőle párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

b0rzi

2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.
Nekem van egy fekete és egy barna, általában felső vízvonalra használom mindkettőt, a fekete a tusomhoz kiegészítés, a barna önmagában; illetve mivel mindkettő nagyon krémes/géles, sokszor ezt használom tus helyett (tusecsettel), ha finomabb sminket szeretnék. Néha az alsó szempilláim tövébe is teszek, szépen ott marad, én elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.

Misa

2019. november 26.

3-4 alkalommal használtam, mire rájöttem, hogy egyértelműen ez okozta az irritációt. Ahogy mások is írták előttem, nagyon kellemetlen irritációs tüneteket okoz: csípő, égő érzés, bevörösödő szem, könnyezés vagy szemszárazság. Legutóbb még a lemosását követően is fájt a szemem tőle egy órán át, pedig nem kifejezetten érzékeny a szemem.
Ettől még nem pontoztam volna le ennyire, de más aspektusaival se lettem elégedett: igaz, hogy ránézésre tartós, mert nehéz lemosni, ettől viszont még gond nélkül elmaszatolódik és leül az alsó szemhéjra. A másik dolog, ami nem jött be, hogy nagyon gyorsan szárad, ezért nehéz eldolgozni, ha satírozni szeretném.
Sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Sajnos kuka.

Adryanne83

2019. november 18.

Teljesen allergiás tőle a szemem, pedig nem olcsó termék. Kb használhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

RokalanyLau

2019. november 13.

Vizvonalon ez sem teljesít... Viszont amit lepislogok és úgy nézek ki tőle, mint valami panda... Attól baromi nehéz megszabadulni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ildi71

2019. november 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Valóban szépen lehet vele vonalat húzni, puha, de kenődik. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

diahlin

2019. október 27.

Nem tökéletes, de mégis ez a legjobb ceruza amit eddig használtam. Az eddigi szemceruzáim nagyon nehezen fogtak a vízvonalon, ezt viszont finom mozdulattal is fel lehet vinni, és elég tartós is, a sarkokat kivéve minenhol kibír egy teljes napot. Szépen lehet vele dolgozni, bár satírozni kicsit körülményes, mert nehezen kenődik, cserébe véletlenül elmaszatolni is elég nehéz nap közben. Az egyetlen ellensége a zsíros bőr, melegebb időben ezért könnyen csinál lenyomatot a szemöldökcsonton, ha mélyen ülő szemed van. Az egész ceruza műanyag, ezért hegyezéskor nem kerülnek szálkák a festékbe, amit más ceruzáknál nagyon utáltam, viszont nagyon puha maga a belső rész, ezért csak tompa formájúra merem hegyezni, különben letörne. Olajos lemosóval ez is, mint minden más sminktermék, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Azalea

2019. október 18.

Hamar összegyűlik a csücskökben. Kàr, mert egyébként szép intenzív fekete és mivel puha könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Kiscsillag22

2019. október 14.

Glamour napokon vettem akciósan, de már megbántam. A vízvonalamra használom fekete színben, de egyszerűen könnyezik tőle a szemem. Az elmúlt 1 hét alatt páran megkérdezték tőlem, hogy miért sírtam? Volt már pár szemceruzám a 28 évem alatt, de ilyet még nem tapasztaltam. Adtam neki pár napot, de úgy néz ki nem leszünk barátok. Egyébként tartós és élénk színe van. Kár érte..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

lollypoppy

2019. szeptember 21.

Nekem nagyon nem jött be. Hiába használok alá primert, a nap végére a ceruzavonal vége elkopik, de közben meg szinte lemoshatatlan, csak olajos lemosóval tudok tőle megszabadulni. Szépen lehet vele dolgozni, de ez nekem sajna nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.