Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 21.

6 árnyalatú mini szemhéjfesték paletta.

Ár: 1200 ft , Eladó: adrienn0103
Állapot: 2-szer kiprobalt, Helyszín: Budapest 13. Kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vmarti

2020. október 31.

hááát tényleg nem valami pigmentáltak :( teljes árát biztos nem éri meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

hááát tényleg nem valami pigmentáltak :( teljes árát biztos nem éri meg

munyi91

2020. október 26.

Akciósan vettem. Hétköznapi színek, jól kihasználható és kevés helyet foglal. Olvastam a sok rossz véleményt, de nem tapasztaltam semmi negatívat. ahogy én láttam van belőle matt és csillámos változat, az enyém matt.

Nem porzik, nem kell belevésni az ecsetet, hogy színt vegyen fel és könnyű velük dolgozni. A szemekre én teljesen sima mezei essence ecseteket használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

pzs14

2020. október 3.

Hmmm... Egyelőre 4-es - ha hosszú távon nagyon macerás lesz, visszatérek lepontozni - pozitív felé nem hiszem, hogy el fog mozdulni...

Csak vásárlás után olvastam el az itteni kritikákat - ritkán teszek ilyet.... :(
Direkt Maybelline szemfestéket vadásztam, mert a Nude palletája annyira jó - csak sajna nem minden színt használok ki belőle, a kedvenceim viszont rohamosan fogynak.
Az általam választott Mini Cityben azok a matt nude árnyalatok vannak, amik így 50 felé jól állnak.
Totál újra kellett tanulnom sminkelni... pár éve még vastag tusvonallal cicaszem, csillogó ezüstökkel, fehérrel és feketékkel készített füstös tekintet. Ami több évtizedig jól állt, az egyszercsak nevetségesen mutatott rajtam. Pár év sminkszünet után újra éreztem, muszáj lesz valami, hiszen, ha jól csinálják, éveket fiatalít az emberen. Sminkvideóket néztem (éljen a 21. század :D), és rájöttem, a régi sminkemhez hasonló előállítható a majd' 50-es fejemen is úgy, hogy ne röhögjenek vele körbe az utcán - csak csaljak lefele 5-10 évet. Csillogó helyett matt - ezüst és fekete helyett nude árnyalatokkal (bézs és barnák) készített füstös tekintet - a vastag tusvonal helyett sötétbarna (nem fekete!!) szemhéjpúderrel és vékony applikátorral húzott vonal, ami semmiképp ne érje el a belső szemzugomat.
No, ehhez szuper a nagy Maybelline nude paletta, de a kedvenc színeim gyors fogyása miatt megvettem ezt a tökéletesnek tűnő City Minit.
Egy már az első sminkelés után biztos: ő sajna nem a nude paletta :( Sem minőségre, sem az árnyalatokat tekintve.
A barnája vörösesebb, és valóban, ha nem vigyáz az ember, akkor foltos a festék.
Nekem nem igazán porzik + jó minőségű ecsettel viszem fel, és készen álltam az esetleges foltosságára, így sikerült végül rendesen eloszlatnom.
Nekem a nap végéig fennmaradt, ezzel nem volt gond, és nem is kenődött el.
Kedvezménnyel, kuponokkal 1700 Ft-ért vettem, ennyiért oké. 3000-et nem adnék érte - ti se adjatok szerintem! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

Nekem a nap végéig fennmaradt, ezzel nem volt gond, és nem is kenődött el.

Fehereszti

2020. augusztus 17.

Nem vásárolnám újra az biztos! Sajnos foltosak és nehezen eldolgozhatóak a sötétebb színek, nem igazán tartós, nekem a csillogó színekben túl nagy a csillám is. Jobban szeretem ha a matt színek puhábbak, krémesebbek, a csillogók meg finom highlighterszerűek. Mindig megfogadom, hogy szemhéjpuder palettaból csak high end, innentől már tuti be is tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Gothiixymol

2020. június 1.

Az árához képest nem elég ütős. A színek szépek, amikor felviszem őket, jól lehet velük dolgozni. Ám itt jön a fekete leves, ugyanis nem kell neki sok idő és kámforrá változik. Mintha fel se vittem volna, de legalább piszkos érzettel. Alappal és alap nélkül is próbáltam. Gyakorolni jó lesz, de másra nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

biju94

2020. január 5.

Update: Le kell ot pontoznom....
Egyszer sem ejtettem le megis elkezdtek kihullani a szinek es mar az also barnabol le is tort..bosszus vagyok miatta, mert nem szeretnem, hogy hasznalhatatlan legyen es osszemaszatolodjanak a szinek..azert ahhoz draga volt. Mar banom, hogy kiadtam erte azt a 2000ft-t akciosan sem eri meg az arat, sajnos valoban alig latszodik es eleg hamar eltunik a szemhejrol 🙄 Pedig a szinek meg mindig bejonnek. Annyira jol mutatnanak ha pigmentaltabbak lennenek. :(

A színei tetszenek, de nem elég pigmentáltak. Teljes áron pénzkidobás, akciósan még talán belefér viszont legközelebb másfélét vagy más márkát próbálok ki. Annyiból jó, hogy olyan palettát vettem amiből az összes színt eltudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Update: Le kell ot pontoznom....

Alsace

2019. december 28.

Update 2019. okt. 29:
Ellenben egy egész napot nem bír ki, sajnos a kis csillámok is lehullanak a narancssárga árnyalatból a barna szín konkrétan eltűnik, pedig használok szemhéjalapot. Olyan igazi 8-5ig smink, utána már veszít a szépségéből.

Update: 2019.12. 28.

Nem szeretem ezt a palettát mégsem. Kézfejen szép pigmentáltnak tűnik, de feltéve nem egy nagy szám, ráadásul eltűnik az egész a nap végére. A csillámok potyognak, a barna árnyalót ha próbáltam építeni konkrétan foltos lett. Azóta sokkal jobb minőségű termékeket sikerült beszereznem, így lett összehasonlítási alapom. Már biztosan nem venném meg, sőt szerintem a Maybellinet sem (max rúzsokat azok jók). Teljes áron vettem a nyáron a Downtown Sunrise-t és nagyon, de nagyon nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Update 2019. okt. 29:

Update: 2019.12. 28.

petrus90

2019. december 19.

Megvettem, mert azt hittem, hogy kifogom tudni használni, de kár volt, inkább hoztam volna a nagytesòt ( the Nudes) azt nagyon szerettem, azt hittem ugyan az a formula de nem! Egyszerüen eltünik a szememröl kb. 2-3 óra után, teljesen mindegy mit teszek alá, mintha ott se lett volna. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

msvelvet

2019. október 29.

Ez már a második olyan Maybelline palettám, ami másokon működik, de rajtam nem. Kézfejen próbálva jónak tűnt, de szemhéjon még alappal is alig látszik és rettenetesen porzik is. Annyival jobb, mint a Blushing Nudes, hogy legalább a szemem nem irritálja, de egy nagyon szolid nappali sminken kívül nem tudok belőle mást kihozni. Nem érte meg az árát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

mlexa

2019. október 26.

Update!
Azóta a csillámos verziót is megvettem a Glamour napokon, annyira imádom a matt verziót! Ebben sem csalódtam, picit pereg, de nem vészes. Szépek a színek, alappal tartósak is. Örülök, hogy megvettem! Ilyen táskabarát szuper cuccok mindig jól jönnek a kollekciómba! Bátran ajánlom! :)

2019.08.22.A matt verziót vettem meg. Gyönyörű színeket tartalmaz, abszolút az összes szín kihasználható. Extrémebb, bulis sminkre nem igazán alkalmas, inkább csak nappali sminkre, de én eleve arra kerestem palettát. Szóval szuper! A színek nem vadul pigmentáltak, az igaz és eléggé porolnak is. De ilyen áron, nekem akkor is megérte. Illetve a The balm szemhéj primerrel simán kibírnak 8 órát is mozdulatlanul, ami ennyi pénzért csoda! Én teljesen elégedett vagyok, sokszor nyúlok hozzá! Ajánlom annak, aki szereti a nude színeket, a matt finisht és a jó árat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Update!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.