Maybelline

Ár:   5380 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2023. május 8.

36%-kal hosszítja a pillákat és 10-szeres dúsítást kölcsönöz. Akár 24 óráig tartó viselet.

Ár: 1500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Posta, packeta, fox, személyesen àtvehető

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nitadbr

2024. június 6.

Azt gondoltam az ára miatt többet tud, mint a kedvencem a márkától (Lash sensational). Tévedtem. Ez is jó példa rá, hogy attól, mert valami drágább, még nem jelenti azt, hogy jobb. Teljesen lepereg napközben és nem tetszenek a pilláim sem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 6.

zdoreebaba

2024. május 1.

Az egyik aktuális kedvenc szempillaspirálom. Gyönyörűen dúsít és hosszabbít. Az alsó szempillákat is elkenődés nélkül ki lehet vele emelni. Az általános, egyenes keféje megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, amely nagyon jól pigmentált. Nekem egyáltalán nem pörgött le a szemeimről, pedig gyengék, vékonyak és hullásra hajlamosak a szempilláim. Szép tartós, természetes hatás érhető el vele. Általában 2-3 réteg kell a szürreális hatáshoz. Mivel nem sűrűn szoktam drogériákból szempillaspirált venni, így nincs efféle viszonyítási alapom, de a katalógusos spirálokkal összevetve ez erős terméknek mondható. Dm online shopban kuponajánlattal 4000 ft körüli áron jutottam hozzá. Elégedett vagyok. Tetszik a kis bumszli kapszulás csomagolása. Mindig feldobja a napomat. A tavaszi-nyári időszakra a kedvencem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 1.

pilango

2024. május 1.

Túlárazott. Hosszabbít, de nem göndörít és dúsít annyira, mint a lash sensational. Márpedig egy műszempillahatásért ezeket is elvárja az ember ennyi pénzért. De alsó szempillákon nagyon jól mutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 1.

mogyorospele

2024. április 25.

Nagyon befürödtem ezzel, egy rakás pénzbe került és borzalmas. Nagyon sajnálom, hogy a nagy kapkodásban nem néztem meg az itteni értékeléseket a vásárlás előtt (legtöbbször megnézem). Tanultam az esetből, többet ilyen drága terméket nem veszek alapos körültekintés nélkül. Szörnyű, nem is tudtam vele igazán szépre kifesteni a pilláimat (eddig a sárga-lila colossal-t használtam, az bevált), de ami a leggázabb volt, hogy alig bírtam leszedni. Micellás sminkeltávolító kendővel próbálkoztam, a szempilláimról úgyahogy lejött, de onnan az arcomra kenődött ahonnan viszont csak nagyon nehezen tudtam leszedni. Nagyon megszenvedtem vele, az egész arcomon már fekete szemcsék voltak, a sírás kerülgetett :( Hú, szerintem messziről kerülje mindenki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 25.

dreka98

2024. március 28.

Borzalmas, napközben teljesen lepereg. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 28.

Borzalmas, napközben teljesen lepereg. Nem ajánlom!

smlrz

2024. március 13.

Egy kedves barátnőm ajánlására vásároltam meg, neki csodás pillákat varázsolt. A kb. 1000 Ft-os Lovely szempillaspirálról váltottam, mert az nap végére már nagyon potyogott. Lemosni nem nagyon lehet, szemben bármilyen más tartós sminktermékemmel - így biztosan nem a lemosómmal van baj. Pár óra után nagyon potyog, a kefe túl sok terméket vesz fel és kiül a tubus szájára a maradék, ami beszárad és bármikor kinyitom, hullik, koszol össze-vissza. Kb fél évig használtam, addig legalább havi 1x takarítottam róla a felesleget. Ma reggel újabb dolog történt: amikor húztam ki a kefét, egy hatalmas gumi szerű termék lerakódás volt rajta, amit bár leszedtem, egyre több és több termék jött ki a tubusból.

Míg nem találok egy szuper szempillaspirált, visszaváltok a Lovely-ra, az ár-érték arányban tökéletes.

Egyetértek minden előttem érkezett negatív véleménnyel, Összefoglalva: ha teheted kerüld, borzalmas minőség, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 13.

Lufipufi1992777

2024. március 5.

Megszoktam,hogy ami senki másnak nem válik be,az nekem annál inkább..😅 Ezzel is így van,alapvetoen hosszú szempilláim vannak,az elvárásom annyi,hogy dúsítson,színezzen. Ezeket nekem maximálisan teljesíti sok más,mások által dícsért spirállal ellentétben. 🤷🏻‍♀️ nekem 5csillag,szépek a pilláim és végre nem 200kiló festéket vesz fel a spirál. Egyébkent én a fehér/sárga verziót is szerettem. Talán annak feketébb a színe,viszont én ezeket a keféket szeretem.❤️🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

kissagi19

2024. február 26.

Körben felkenődik a délelőtt folyamán a bőrömre, de legalább nem tudom ledörzsölni. Borzasztó rossz minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 26.

Evakovi

2024. február 22.

Nem szoktam óriási nagy pillákat építeni, általában egy rétegben kenek fel minden spirált. Rajtam szép pillákat csinál, kinézetre szerintem 5, ugyanakkor nem szeretem, mert pislogásnál gyakran összeragad tőle az alsó-felső sorban egy pár szál, ami kiidegel. Lehet, hogy valami hókuszpókusszal ki lehetne ezt kerülni, de egy szempillaspirál szerintem működjön önmagában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

VargaKata15

2024. január 18.

Nagyon szeretem ezt a spirált, építeni kell, de én mindegyiket szoktam, úgy lesz szép a pilám. Hála az égnek nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-10, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.