Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Fannitazia

2020. január 20.

Borzalmas volt számomra, ez a spirál semmit sem tesz, cserébe potyog, kenődik és ára is van ehhez képest. Köszi, nem, egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

KarVivien

2020. január 12.

Számomra büntetés volt ez a termék! Nyáron használtam volna, de olyannyira folyt, hogy a végére már a szemem sem bírta, ráadásul 2 pislogás után pandamacivá változtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

yukari99

2020. január 6.

Hát semmi extra, ennél sokkal jobb spirálok vannak a Maybellin-es polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Hát semmi extra, ennél sokkal jobb spirálok vannak a Maybellin-es polcon.

fekdoraa

2019. december 8.

Egy totál átlagos szempillaspirál, legalábbis a tudása alapján. Nem hosszabbít, nem dúsít úgy kifejezetten, szerintem annak jó aki csak a természetes hatást szereti, én nem ilyne vagyok. Kicsit nehezebben szárad, így a 2. réteg felvitele után óvatosnak kell lenni, és egy hosszú nap végére még pereg is egy icipicit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

kalmaniki

2019. november 24.

Számomra csalódást okozott ez a termék. Szép pillákat lehet elérni vele több réteg felvitelével, de maszatolódik és potyog nap közben, ami engem nagyon zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

kisbobitas

2019. november 24.

Nem rossz, talán kicsit tudott mit kezdeni a pici sűrű egyenes pilláimmal. Felkenés után picit nagyobbak a pilláim tőle, nap végére a helyén marad. Nekem picit csomosodik a vége. Nem biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

bambieye

Egyszerűen imádom.
Az egyik legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Az illata is nagyon tetszik, végre valami amin nem a vegyszer szagát érzem. Nagyon szépen hosszítja a pilláimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Egyszerűen imádom.

Agicaa

2019. október 11.

Érdekes, hogy mennyire megosztó ez a termék. Én egyetlen szóval jelllemezném: imádom! Nem maszatol, és az én kimondottan rövidke pilláimat is olyan szépen hosszítja, dúsítja. Most vettem meg újra a Glamour napok alkalmából. Persze az eredeti ára sok, hiába egy szuperjó spirálról van szó, de simán tudja azt, mint pl. a Hypnose kb. 3x ennyiért. Egyszóval én a hype-olók táborát erősítem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

Jó, jó, de nem ennyi pénzért.
Az elején még tényleg kókuszos illata volt, de egy-két nap után az el is szállt belőle. Rengeteg festéket vett fel a termék, de ha lehúztam gyönyörű pillákat készítettem vele, nap végéig mozdulatlan maradt. De ezt egy harmadennyibe kerülő spirál is meg tudja csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Jó, jó, de nem ennyi pénzért.

DoDobogyo

2019. július 28.

Vegán és állatkísérlet-mentes párti vagyok, de ennél jobb szempillasprirált soha nem fogok találni, így ez örök darab marad nálam :) Nincs csomósodás, viszonylag dús pilláimat még jobban dúsítja, hosszabbítja, nem maszatolódik, extra fekete és tartós. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.