Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Manitabarbara

2019. május 22.

Nagyon szép szempillákat csinál. Pont el tudom vele érni azt a műszempilla hatást,amit szeretek.Nem potyog, nem irritál és lemosásnál nincs panda szem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

Alexy95

2019. április 26.

Nem túl sokszor hasznàltam, talàn 3-4 alkalommal, de nekem nagyon tetszik. Kellően dúsítja és hosszítja a szempillàkat, bàr nekem semmi bajom a szempillàimmal. Egyenlőre meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Lulufej

2019. április 19.

Jaaaa, hogy itt csak 3 csillaggal fut összesen??? :D Egyszer nem nézem meg a Krémmániát, máris butaságot csinálok. Megvettem hirtelen felindulásból, mert 1) a külföldi ajánlásokban ódákat zengtek róla 2) nem voltam megelégedve a Maybellibe Snapscara spiráljával, és valami olcsóbb árfekvésűt kerestem helyette... Nah, ez nem jó.
Valamennyire definiálja a pillákat, de semmi extra. Amit pedig utálok, hogy bármit csinálok, bármennyire vagyok óvatos, összemaszatolja a sminkemet. Száradás után már nem maszatol, nem potyog. Ha víz éri (könny, izzadtság) azonnal mozdul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

zfruzsi

2019. április 9.

Én is nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen mindenhonnan azt hallottam/láttam, hogy ez milyen szuper egy spirál, ennek ellenére nekem az egyik legutáltabb spirálommá vált, ami azért még a "meh, semmi extra" kategóriánál is rosszabb... Nem elég, hogy nem csinált kb. semmit a pilláimmal azonkívül, hogy befestette őket feketére, de még mindig meg is szúrtam vele magam, úgyhogy utáltam minden egyes alkalommal amikor használtam - illetve utána is, mert egyáltalán nem voltam elégedett az eredménnyel. Tudom, hogy nagy elvárásaim vannak, ugyanis az én kis csoffadt pilláimnak mindenféle segítségre és támogatásra van szüksége, de azért manapság ezt már a kb. 1000 Forintos olcsó, drogáriás spirálok is meg tudják adni, míg ez egyáltalán nem két-háromszoros áron. Nagyon csalódott és dühös voltam miatta, soha többé nem akarom használni. Az egyetlen pozitívum az volt benne, hogy szép a csomagolása, míg meg nem kopik... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Evelyn31

2019. április 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá,pláne hogy innen-onnan még jó és pozitív véleményeket hallottam,néztem. Hát igaz a mondás,ami az egyiknek jó az nem a másiknak nem biztos,hogy jó. És ez sajnos nem jó. Semmit nem csinált a pilláimmal,hiába próbáltam rétegezni egyszerűen semmi. Nem is nyúltam hozzá egy darabig,mire újra esélyt adtam volna neki már rövid időn belül be is száradt. :/ Egy pozitívuma az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Dominika28

2019. március 31.

A L'ORÉAL Paradise szempillaspirálja jobb ,de tavaly valahogy mégis őt választottam ,mivel láttam ,hogy Adriana Lima a reklámarca.. Az illatát nagyon szeretem tartós is és még mindíg használom az alsó pilláimra tavalyóta (felsőkre nem teszek ,mivel 3d szempilláim vannak) ,de valahogy csomósodtak a pilláim ,amikor ezt használtam. Plusz a L'ORÉAL Paradisetól nagyobbak és dúsabbak lettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Ancu

2019. március 20.

Eleinte jó kis termék volt, kb 1 hónap múlva kezdett beszáradni, csomósodni, szinte használhatatlan. A 2 csillagot is csak az első hetekre kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 19.

Sok remény fűztem ehhez a szempillaspirálhoz de sajnos csalódnom kellett. Nem szépen választja szét a szempilláim, csomósak lesznek tőle úgyhogy inkább passzolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 19.

kunsagikira

2019. március 19.

Imádom ezt a szempillaspirállt!
Glamour napokon szoktam betárazni belőle, így az ára is nagyon kedvező!
Dúsít, ível, hosszabbít és imáádom az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Imádom ezt a szempillaspirállt!
Glamour napokon szoktam betárazni belőle, így az ára is nagyon kedvező!
Dúsít, ível, hosszabbít és imáádom az illatát :)

Bebek

2019. március 18.

Nekem nem sok mindent kezd a szempilláimmal.... Èpíteni se nagyon tudom sajnos. A legnagyobb problémám az vele, hogy összekenem vele a szemhéjamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!