KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Egy hete bontott, egyszer próbált , Helyszín: --, fizetés: Személyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ri2

2018. október 10.

Eleinte tetszett, de nagyon hamar összecsomósodott és kiszáradt.

Ri2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Eleinte tetszett, de nagyon hamar összecsomósodott és kiszáradt.

kovacsrekaa

2018. október 1.

Nalam sajnos ott bukott el a dolog, hogy illatositva van. Ezt csak utolag itthon eszleltem. Az illatositott termekektol faj a szemem. A hatasa semmi extra, igazabol ugyan azt tudja mint egy par szaz forintos szempillaspiral. A masik nagy negativum hogy allatkiserletes, igy egyertelmu volt szamomra miutan ezt megtudtam, hogy a kukaba vegezze..

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Sok a nagyon negatív értékelés, ez meglep. Szerencsére nagyon hosszú és viszonylag dús pilláim vannak. Számomra az első szempont spirál vásárlásakor az, hogy könnyed textúrájú legyen amit egyszerűen és gyorsan el lehet távolítani és dúsítson. Ezt már kétszer vagy háromszor vettem újra, mert marhára untam a minden második hónapban idegtépő kísérletezést, és rosszul érint ha valamit kukáznom kell, pedig legtöbbször ez volt. A részi szép időkben amiko rmég szántam szempillaspirálra 7-10 ezer forintot, a Lancome-ok szinte kivétel nélkül ájulás közeli állapotba tosztak a tükör előtt, mert nagyon nagyon gyönyörű dolgokat csinálnak a pillákkal. De azoknak a napoknak vége. Úgy hiszem, ez a szempillaspirál mizéria egy örökös téma lesz és soha senki sem fogja megtalálni az ötcsillagos spirált. vagy mégis? Lényeg: szerintem egy egy oké termék, illata könnyed, textúrája könnyed, ára is rendben van, csomagolása cuki, könnyen lemosható, pilláimat ímmel ámmal szétválasztja, nem folyik le (lassan szárad)

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Szilva004

2018. szeptember 19.

Bárcsak elolvastam volna a véleményeket...sokat szemeztem a boltba vele, egy hónapos hezitálás után megvettem
Egy csalódás volt...
Nem íves, cserébe jó csomós lesz...ennyi pénzér többet vártam..

Szilva004
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Egy csalódás volt...
Nem íves, cserébe jó csomós lesz...ennyi pénzér többet vártam..

malexandra25

2018. szeptember 17.

Nincs 🥥 illata, gyorsan szárad és csomós pillákat eredményez.

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nincs 🥥 illata, gyorsan szárad és csomós pillákat eredményez.

KatalinKelemen

2018. szeptember 7.

Még életemben nem voltam ilyen mérges egy termékre sem. Ideje lenne, hogy a Maybelline munkatársai maguk is kipróbálják a saját termékeiket, és inkább valóban használható dolgokat adnának ki a kezeik közül ahelyett, hogy hetente f*ssák magukból az újdonságokat. Mégis ki a fenének volt az ötlete, hogy bármilyen illatanyag kerüljön egy szempillaspirálba? Esetleg én öregedtem, és a mai tinédzserek valóban illatos szemgolyóra vágynak? Maga a szempillaspirál nem lenne rossz (na nem is lenne kiemelkedően jó), de a felvitel után egy órával bedurrannak a szemeim, bepirosodnak, bedagadnak és könnyeznek. Azt a 9 eurót bár inkább elhagytam volna az utcán, akkor mindenki jobban járt volna. Legközelebb ha Magyarországon leszek, inkább betankolok a Lovely sárga szempillaspiráljából. 600-800 forint, és legalább ennyit az is tud.

UPDATE: Persze elfelejtettem újat venni és pár nappal később megint kénytelen voltam használni. Nem lett jobb a helyzet, sőt... a következő nap alig bírtam kinyitni a szemem. Ha csak ez az egy szempillaspirál létezne akkor sem használnám. Kinyitva landolt a kukában, csak hogy többször még véletlenül
se jusson eszembe hozzányúlni.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

se jusson eszembe hozzányúlni.

lbetti

2018. szeptember 1.

A keféje nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni, de sajnos maga a termék semmi extrát nem tud. Se nem dúsít, se nem ível, se nem hosszabbít. Nekem nem pereg, de napközben sűrűbben bele kell néznem a tükörbe, mert hajlamos felkenődni a felső szemhéjamra. Elhasználom de biztos nem fogom újravenni.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

JenniferEker

2018. augusztus 30.

Egyszerűen borzalmas . Amikor Törökországban voltam akkor vettem meg véletlenül. Annyira bevoltam zsongva nem is néztem,hogy maybelline vagy mi is ő.
Összeragassza a szempilláimat. Túl sok festéket szed fel számomra semmire nem jó.
Nem ajánlom ,hogy bárki is megvegye . Ebben az árkategóriában lehet találni egész jó kis szempillaspirálokat.

JenniferEker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

birokitti

2018. augusztus 28.

Kuponnapokon vettem még tavasszal, jó áron, és használtam is egyszer-kétszer. A minap is elővettem, és amellett, hogy összetapasztotta kissé a szempillákat, 1-2 réteg felvitele után szép pillákat csinált. Aztán ahogy telt a nap, egyre inkább viszketett a szemem, könnyezett, irritálódott. Ahogy óvatosan dörzsölgettem, azt is észrevettem, hogy a spirál nem is száradt meg teljesen, hanem lepereg vagy a kezemen marad. Szörnyű - muszáj lesz valakinek elajándékoznom :(

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Maja92

2018. augusztus 18.

Kellemes az illata és szép a csomagolás. Ennyi pozitívat tudok róla írni. A pillákkal semmit nem csinál csak befesti, könnyen csomós lesz az eredmény és pár óra mulva de talán még hamarabb fel kenődik a szemhéjra. Alsó pillasorra nem mertem próbálni. Ráadásul nem is éppen a legolcsóbb. Szívesen vettem meg, mert szeretem a Maybelline spiráljait, de ez teljes pénzkidobás.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.