KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
Ár: 1000 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: Párszor használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, inkább a pesti oldalon

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viviennoo

2018. május 24.

Még a maybelline-s sminkes bőrönd miatt vettem meg, hát...... nekem nagyon nem vált be, csomósít, hosszabb egyáltalán nem lesz tőle a pillám. Az illata jó, de egy spirált nem szagolgatni vásárolok. Tesóm is kipróbálta, neki se vált be. Sajnos ez pénzkidobás volt :( egy olcsóbb (essence, lovely, stb) spirál többet tud ennél.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

bogmir

2018. május 22.

Hát tényleg nem egy szuper spirál, de féláron nem rossz, jó technika kell hozzá és akkor végül is minden rossz termék jó lehet. Amúgy nagyon tartós, egyáltalán nem pereg. Csak hát nincs semmiféle bumm hatás.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Mandulaszem

2018. május 22.

Mivel nagyon szeretem a Maybelline termékeket nagy reményeket fűztem ehhez a szempillaspirálhoz, ám ezek sajnos csak részben valósultak meg. A színe nagyon intenzív, valamint rendkívül tartós, nem pereg. Mindez mellette szól. Viszont a kefe rengeteg festéket vesz fel, így már az első rétegtől itt-ott összetapadnak a szempilláim... Az illata szerintem finom, az állagával vannak problémák, szerintem túl sűrű. Frissen felrakva kissé nehéz érzést nyújt a pilláimon. De ennek ellenére egy egész jó spirál a piacon és használom is, még ha nem napiszinten is. Megéri a 4 csillagot!☺

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

VelvetTeddy91

2018. május 22.

2018. 04.16. Nem értek egyet a sok negatív véleménnyel, nekem nagyon tetszik ez a spirál. Szépen szétválasztja a pillákat, látványos a hatása, nem pereg, nem kenődik, és mellegleg az illata is jó (engem inkább háztartási kekszre emlékeztet, mintsem kókuszra). Egyetlen hátránya, hogy lassan szárad, de éppen emiatt jól építhető is. Ha nem szárad be hamar, nem "őrül meg" pár hét alatt, akkor marad az 5*. :)

Update 2018.05.22.: Jelentem, azóta sem őrült meg a spirál, sőt, ahogy kicsit már elkezdett száradni, és még jobb lett. :)

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Kittikataa

2018. május 21.

Nekem ez a spirál nem jött be sajnos :( az essence spirálok jobbak ennél. Teljesen hétköznapi pillákat csinál(de azt is 2- 3 rétegben), nehezen szárad és valahogy eltűnik a nap végére...viszont cserébe könnyű leszedni ;) . Elhasználom de nem veszem újra az biztos.

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

ErikaG

2018. május 19.

Hát, a hype körülötte engem beszívott, Glamour Napokon megvettem féláron, még jó, mivel egyáltalán nem jött be. Potyog, elfolyik, abszolút nem tartós, az alsó pillákra pedig borzasztó...Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Az egyetlen pozitívum az illata, ezért jön egy csillag, de nekem nem jött be. Visszatérek a műanyag kefés spirálokhoz azt hiszem.

ErikaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

encsike96

2018. május 18.

Imádom ezt a spirált. A jelentéktelen pilláimből csodaszépeket csinál. Nekem személy szerint dúsít, ível, hosszabbít. Nagyon élénk fekete színe van és könnyű vele dolgozni. Nem ragasztja össze a szálakat. Ár-érték arányban szerintem szuper.

encsike96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

recike0214

2018. május 14.

Nem olyan rossz mint azt sokan írják. Legalábbis nekem működött. Nem mondom hogy a legjobb, de azért el lehet használni. Nagyon tetszik a kiszerelése, az illata sem olyan mint a legtöbb szempillaspirálé. Kicsit merev pillákat csinál, viszont lehet építeni. A Loreal Miss Manga szempillaspirált lekörözi minden tekintetben. De azért újra venni nem fogom.

Update 2018.05.14
Még mindig ezt használom,kellett idő mire megszoktam, és eléggé megszerettem. Rétegezni én két rétegben tudom csak, más spiráloknál többet sikerült. Viszont nagyon tetszik a fekete színe, már nem ragasztja össze a pilláim (megtanultam használni), tetszik a merev keféje, könnyebb vele dolgozni, az illata nagyon nagyon jó. Könnyen lemosható, nem kenődik, nem kopik a nap végén is ugyanúgy áll. Ár-érték arányban elég jó, lehet hogy újra fogom venni. Ja és a csomagolása is nagyon tetszik. :-)

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Update 2018.05.14

hivespanni

2018. május 14.

Maybelline spirálokkal eddig csak jó tapasztalataim vannak. Imádom őket, gyönyörű pillákat varázsolnak. Finom az illata, intenzív fekete színe van, szép pillákat csinál, bár szerencsére hosszú, dús szempilláim vannak, csak szőkék. Viszont ezzel a spirállal akadt gondom..körülbelül 1 hét használata után észrevettem, hogy irritált a szemkörnyékem, könnyezik tőle a szemem. Betudható annak, hogy érzékeny a szemem nagyon. Viszont akinek nincs ilyen gondja, meleg szívvel ajánlom, egy próbát megér. :)

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

mafalda

2018. május 12.

Jó az illata, szép pillákat eredményez, féláron abszolút megérte, teljes áron nem venném meg.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.