Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LiSha

2021. június 23.

Szépen hosszít és dúsít is, viszont képes összeragasztani a pillákat, így néha már túl sok időt vesz igénybe, hogy szépen álljanak a szempilláim. Tartós, nem potyog, viszont melegben képes elkenődni kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Kattal

2021. április 30.

Meg voltam vele elégedve, nekem szépen dúsított, de nagyon hamar elkezdett beszáradni, és egyre jobban potyogott is, nem lett kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Cosette

2021. április 18.

Egész jó spirál, nem pereg és aránylag szép pillákat csinál. Fekete van belőle, de valószínűleg a "no makeup makeup" napokra beszerzem a barnát is. Kellemes, de nem zavaró az illata, bár számomra semmi extrát nem ad, hogy illatosított. Egy ideje napi szinten nyúlok érte, kb 3 hónap után elkezd csomósodni, de ugye a spirálok 3-6 hónapig használhatóak. Nivea sminklemosó olajjal szedem le, az pedig mindent lerobbant, így a lemosással nincsen bajom. :D Még használgatom egy kicsit, ameddig nem lesz botrányosan csomós, de tuti hogy nem lesz az állandó spirálom (az előző állandó spirálom megszűnt). Mivel elég hamar csomósodni kezdett, csak négy csillag számomra.

Up.: Eltettem egy kis időre és a maszk miatt vízállóra váltottam, de az itthoni tanuláshoz újra előkerült. Nagyon nagyon a szavatossága végén járt, így meg is volt az utolsó bevetése: kevésbé csomósodott, mint az emlékeimben, de legalább 5 óra alatt lemászott a szemem alá. Nem csináltam semmi különöset, csak online órán voltam, maszkkal valószínűleg a számig folyt volna. Betudom a szavatossági időnek. A barnára azért még fáj a fogam :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Zuri001

2021. március 20.

Nem vagyok elégedett ezzel a szempillaspirálal. Eleve barnát sikerült megvásárolni ami persze az én hibám, de azért jobban is fel lehetne rajta tüntetni. Másrészről pedig két réteg kell belőle minimum, hogy valami látszódjon is belőle. Egyébként nem olyan rossz eredményt lehet vele így elérni, hosszabbít és szétválaszt de dúsabb biztos nem lesz.
Amellett viszont nem tudok szemet hunyni, hogy fél órás maszk viselés alatt konkrétan lefolyt az termék 70%-a. BORZASZTÓ! Nem találkoztam még ilyen spirállal, ami ennyire hamar megadta magát. Soha nem venném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Vajdus23

2021. március 13.

Nagyon nem jött be ez a spirál. Az amúgy is kicsi, egyenes pilláimmal semmit nem tud kezdeni, három réteg kell ahhoz, hogy egyáltalán látszon, hogy viselek spirált. Nem áll kézre a feje sem, ami nehezíti a termék felvitelét. Az illatot pedig csak akkor fedeztem fel, miután olvastam róla, hogy valóban illatos... nem ad túl sok pluszt a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

sarah0425

2021. február 28.

Kicsit összetapasztotta a pilláimat. Igazából nem volt se rossz de annyira jó sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Megara

2021. február 26.

En is akciosan vettem meg a napokban a dm-ben barna es fekete szinben is. Nem nagyon csinal kulonosebben semmi kulonlegeset a szempillammal, raadasul elegge sokszor kell atmenni vele a szempillaimon, mire meglatszik valami. Es akkor viszont mar rettentoen osszetapasztja a szempillaimat... hosszitani nem hosszabbit, talan dusit. Ha csak egy retegben vinnem fel, akkor kb semmi nem latszana... ennel meg egy olcsobb kategoriaju spiral is sokkal tobbet tud. A csomagolasa pedig meglepoen a tobbi maybelline spirallal ellentetben meglehetosen puritán es olcso hatast keltő. Kiprobalni kiprobaltam, most mar tudom milyen, de ujravenni nem ezt fogom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

FuegoFuego

2020. december 21.

Akciósan vettem meg, nem kellett volna. Szeretem a Maybelline termékeit, de ez alulteljesített a várakozásaimhoz képest. Felkenve semmi különleges hatást nem tapasztalok, se nem hosszít, se nem dúsít, kevésbé látványos. Kicsit sok idő, mire megszárad. Pozitívum viszont, hogy nem pereg.
Elhasználgatom majd, de úgy érzem, egy sima hétköznapra sem elegendő amit tud nyújtani.
Gyenge 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Gyenge 3 csillag.

lillad2000

2020. november 27.

update: hosszabbítani egyáltalán nem, inkább dúsít, de nem természetesen.
nem lett egy life-changing spirál, de egész jó. nem potyog, nem kenődik, egész elfogadhatóan szétválasztja a pillákat. a barnát választottam, de ha felkenem a pilláimra, nem látszik, hogy barna lenne, talán annyi, hogy nem ez a blackest black hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

update: hosszabbítani egyáltalán nem, inkább dúsít, de nem természetesen.

DushaX

2020. november 25.

Kapcsolatuk eleve rosszul indult, mert csak itthon láttam, hogy barnát sikerült vennem fekete helyett.. semmi baj, felkenve szerencsére amúgy sem látszik. Én csak egy klasszik spirált kerestem, mivel évek óra műszempillát hordok, de az alsó pillasoromat szoktam spirálozni. A nagy keféje ennek tudatában picit hátrány, de sebaj, megoldjuk. A hatalmas nagy bibi ezzel a spirállal, hogy a feltehetőleg benne levő őrületes parfümmennyiség olyan szinten bántja az amúgy abszolút nem érzékeny szememet, hogy nem is értem, ezt ki találta ebben a formában ki. Szó se róla imádom a kókusz illatot, de nem a szememen, arcomon..... Most így használom amíg be nem telik pohár, aztán valószínű kuka

Gyors update, megvolt benne az első sírás (szerencsére a nevetéstől) eme spirálunk azonnal adta meg magát s távozott a 80% az állam irányába. Ennyire nem tartós festéket még sosem láttam. Legalább a lemosással nem kell bajlódnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.