KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Dorog, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati, KÖKI környékén, vagy Dorogon/Esztergomban. Szívesen postázom is. Ebben az esetben a posta költség a vásárlót terheli.
sophiie

2019. január 22.

A nagy hype miatt az egyik glamour- napok alkalmával vettem meg. A keféje hagyományos, nem szilikonos. Nem tudtam vele szépen kifesteni a pilláimat, míg az egyik szép lett, a másik szemem csomós. Nem szerettem, úgy éreztem hamar beszáradt így ki is dobtam.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

Nem vált a kedvencemmé. Jobban örültem, mikor megszabadultam tőle, pedig remek kis terméknek ígérkezett :( Összecsomósította és elnehezítette a szempillámat, ráadásul nagyon károsította is. Ráadásul rettentő hamar beszáradt, így ki kellett dobnom.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

Sziporka88

2018. december 29.

Az illata szuper, bár egy szempillaspirálnál nem igazán fontos.
Sajnos ahogy előttem is sokan írták a pillák összeragadnak tőle.
Én első körben kenem ezt fel, utána valami másik jobban tartó, kevésbé pergő spirállal megyek át a pilláimon. Újra nem veszem meg.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az illata szuper, bár egy szempillaspirálnál nem igazán fontos.
Sajnos ahogy előttem is sokan írták a pillák összeragadnak tőle.

lilike222

2018. december 19.

Glamour napokon vettem, amúgy teljes árát nem szántam volna rá. Elsőre jó döntésnek tűnt. Ami pozitívum az az illata, nagyon szeretem. Annyira szeretném szeretni, de összeragadtak tőle a pilláim, nagyon nagyon lassan szárad. Mióta használom a Lovely Pump Up spirálját ezt egyáltalán nem használom. Sajnos nem vált be.

lilike222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

adra

2018. december 13.

Fordítok:
"Kókuszkivonattal dúsított " - rohadt jól hangzik így elsőre, bevillan az őserdő sűrűségű szempilla
"krémes , habos formula" - 40 perc múlva a szemhéjadra lesz felkenődve a fele
"feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol." - összetapasztja a pillákat egy trutymós tömbbé amit nem tudsz szétválasztani, és annyira feltűnő hogy Jolika a CBA pénztárosa is megnézi, hogy mi a szart kentél a fejedre.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Fordítok:
"krémes , habos formula" - 40 perc múlva a szemhéjadra lesz felkenődve a fele

dibarbb

2018. december 13.

Max. otthonra vagy hétköznapokra használom. Semmi extra, többet vártam. Szerencsére akciósan vettem. Elhasználom..

dibarbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

zsuzsakobli

2018. december 12.

Nagyon akciósan vettem, kb. 1200 Ft-ért, de még ennyit sem ért meg... Alig látszik, nem hosszít, nem dúsít, pereg, egész nap törölgetem lepergő szemcséket a szemem alól... Most már elhasználom hétköznapra, de biztos, hogy nem veszem újra...

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

MLillus

2018. november 23.

Hosszú és sűrű a szempillám de nem igazán látszik spirál nélkül. Sok fajta szempillaspirált kibróbáltam de egyik se volt az igazi. Tavaszi Glamour napokon vettem és nagyon megtetszett azóta is ezt veszem és használom majdnem mindennap. Annyi, hogy már nincs kókusz illata...vagy csak én nem érzem😌

MLillus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Picieri

2018. november 6.

Sajnos nem ájultam el tőle, szerencsére akcióban vettem meg, de nem nyűgözött le. Nagyon hamar becsomósodik így pedig elég drága mulatságnak tartom.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Tavasz tündér

2018. november 4.

Valóban kellemes kókuszos illata van, de ennyi. Sokkal jobb spiráljai vannak a márkának. Ütősebb termékre számítottam. Szeretem a látványos hatást, na ő csak természetes pillákat tud nekem nyújtani, semmi extra. Kicsit lassan szárad.

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.