Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Piko888

2022. március 23.

A barna színű változatát használtam, nagyon szerettem. Nagyon természetes volt, részben a színe, részben pedig amiatt, hogy nem csomósította össze a szempillákat.
Nem kenődött, nem potyogott.
Sajnos már sehol sem látom - hébe hóba Notinon, de onnan nem merném megrendelni, jött már tőlük beszáradt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

Nem kenődött, nem potyogott.

Mancsusz

2022. január 13.

Borzasztó tapasztalatom van vele. Nekem konkrétan annyira folyós volt, hogy nem tudtam 2 rétegben sem felvinni, mert nem száradt meg. És mivel nem akart megszáradni kb. egy óra alatt sem, alul-felül lenyomatot hagyott. A nedves időről ne is beszéljünk, hogy hogy nézett ki a szemem. Aztán a maradék ami nem jött le pedig marta a szemem mire hazaértem. Én próbálkoztam vele, de ennyire borzasztó szempillaspirállal még nem találkoztam. Próbáltam kicsit várni, hogy száradjon, de csak csomós darabos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Candy21

2022. január 4.

Nekem nem jött be eléggé össze tapasztotta a pilláimat sokáig kellett vele dolgozni, hogy szép legyen a végeredmény. Valamennyit dúsított de nem volt nagy szám biztos, hogy nem fogom újra venni. Az egyetlen előnye az a tartósságát volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

lavendermona

2021. november 17.

Nagyon szerettem, szép, dús , hosszú pillákat csinált és nem volt vele gond. A maszk időszakban keveset használtam, utána már nem volt jó állagú, és be is száradt kicsit. Utána pár használat után ki is kellett dobnom. Pedig a szavatossága alapján jónak kellene még lennie. Ezen felül nagyon jó spirál, terveztem újra venni, újra megpróbálni, de nem látom egy ideje a polcokon. Az ára szerintem illik a termék minőségéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

LiSha

2021. június 23.

Szépen hosszít és dúsít is, viszont képes összeragasztani a pillákat, így néha már túl sok időt vesz igénybe, hogy szépen álljanak a szempilláim. Tartós, nem potyog, viszont melegben képes elkenődni kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Kattal

2021. április 30.

Meg voltam vele elégedve, nekem szépen dúsított, de nagyon hamar elkezdett beszáradni, és egyre jobban potyogott is, nem lett kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Cosette

2021. április 18.

Egész jó spirál, nem pereg és aránylag szép pillákat csinál. Fekete van belőle, de valószínűleg a "no makeup makeup" napokra beszerzem a barnát is. Kellemes, de nem zavaró az illata, bár számomra semmi extrát nem ad, hogy illatosított. Egy ideje napi szinten nyúlok érte, kb 3 hónap után elkezd csomósodni, de ugye a spirálok 3-6 hónapig használhatóak. Nivea sminklemosó olajjal szedem le, az pedig mindent lerobbant, így a lemosással nincsen bajom. :D Még használgatom egy kicsit, ameddig nem lesz botrányosan csomós, de tuti hogy nem lesz az állandó spirálom (az előző állandó spirálom megszűnt). Mivel elég hamar csomósodni kezdett, csak négy csillag számomra.

Up.: Eltettem egy kis időre és a maszk miatt vízállóra váltottam, de az itthoni tanuláshoz újra előkerült. Nagyon nagyon a szavatossága végén járt, így meg is volt az utolsó bevetése: kevésbé csomósodott, mint az emlékeimben, de legalább 5 óra alatt lemászott a szemem alá. Nem csináltam semmi különöset, csak online órán voltam, maszkkal valószínűleg a számig folyt volna. Betudom a szavatossági időnek. A barnára azért még fáj a fogam :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Zuri001

2021. március 20.

Nem vagyok elégedett ezzel a szempillaspirálal. Eleve barnát sikerült megvásárolni ami persze az én hibám, de azért jobban is fel lehetne rajta tüntetni. Másrészről pedig két réteg kell belőle minimum, hogy valami látszódjon is belőle. Egyébként nem olyan rossz eredményt lehet vele így elérni, hosszabbít és szétválaszt de dúsabb biztos nem lesz.
Amellett viszont nem tudok szemet hunyni, hogy fél órás maszk viselés alatt konkrétan lefolyt az termék 70%-a. BORZASZTÓ! Nem találkoztam még ilyen spirállal, ami ennyire hamar megadta magát. Soha nem venném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Vajdus23

2021. március 13.

Nagyon nem jött be ez a spirál. Az amúgy is kicsi, egyenes pilláimmal semmit nem tud kezdeni, három réteg kell ahhoz, hogy egyáltalán látszon, hogy viselek spirált. Nem áll kézre a feje sem, ami nehezíti a termék felvitelét. Az illatot pedig csak akkor fedeztem fel, miután olvastam róla, hogy valóban illatos... nem ad túl sok pluszt a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

sarah0425

2021. február 28.

Kicsit összetapasztotta a pilláimat. Igazából nem volt se rossz de annyira jó sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.