Maybelline

Ár:   1914 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrcstrash, az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2012. június 21.

Ár:   1914 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A Maybelline vadmacska tekintetet ígérő szempillaspirálja.A Cat Eyes szempillaspirál speciális keféjének és a kollagén formulájának köszönhetően dús, kolosszális pillákat eredményez.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lidocain

2021. augusztus 31.

Nagyon elégedett voltam vele, többször újravettem. Szerintem pont jó a kefe íve, nem különösebben hosszabbít vagy dúsít, de nem kenődik, pereg le hamar. Nem kell tőle csodát várni, de tudja amit tudnia kell. Valószínűleg hasonlóan jó spirált lehet találni kicsit olcsóbbért is, de szerintem nem vészes az ára sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

noricza

2021. február 25.

Macskásnak macskás szemet varázsol, nagyon szépen dúsít de én nem nagyon szeretem az ilyen keféket. Túl sokat vesz fel, egy idő után lepereg , az annyira nem tetszett... 2 -t fogyasztottam belőle de ennyi pénzért nem lett szerelem. Nagyobb volt a füst mint a láng létezik ettől jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

bebuska94

2019. december 18.

Ha lehetne mindenkinek Maybelline spirált ajánlanék.. Viszont egy problémám akadt vele, valószínűleg a tavalyi adventi Maybelline naptárba már eleve romlottat kaptam.. Vagyis inkább szaga volt, mikor először kinyitottam. Ettől függetlenül kipróbáltam (ne kövezzetek meg🙄🙂), de nekem hozta a Maybelline minőséget. Az egy csillag levonást a romlott termék miatt adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Lilly83

2019. július 16.

Az egyik nagy kedvencem. Szép ívelt pillákat lehet vele festeni és nem ragad össze. A dúsító hatást kicsit hiányolom. Szerintem inkább hosszít, mint dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

mlexa

2019. május 3.

Nem ragasztja össze a pillákat, illetve nekem hosszított is. De a dúsítás elmaradt. Ez miatt másik spirállal együtt kellett használnom. Nem pereg, nem kenődik, egész nap ott maradt a helyén. De attól függetlenül ez tényleg csak egy nagyon átlagos spirál. Illetve nekem elég hamar be is száradt. 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Szilvi666

2019. április 1.

Szép ívelt szempillákat lehet vele csinálni, igazi macska szemet. A bajom csak az vele, hogy a megszáradt festék egy idő után lepereg és megtapad a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lerika

2019. január 18.

Szerintem egy nagyon jó spirál! Szép íves, szétválasztott fekete pillákat lehet vele elérni. Tartós, nem kenődik. Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

eeeee

2018. december 14.

Kedvenc Maybelline spirálom. Szépen dúsít, szétválaszt, tényleg cicás hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

lohnerniki15

2018. november 16.

Annyira nem jött be, mint szerettem volna. Átlagosnak mondanám, semmi extra nincs benne. Nem ragadnak össze a pilláim, de egy másikat is kell használnom mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Juanita91

2018. november 13.

A kedvenc szempillaspirálom, pedig próbáltam jópárat az egészen olcsóktól a drágákig, de ez nálam veri az összeset. Szerintem a nagyszerűségének a 80%a az ívelt kefén múlik, de a festék is maximálisan tart egész nap,nem kenődik össze-vissza.
Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nálam 5 csillag!

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.