Maybelline

Ár:   1914 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrcstrash, az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2012. június 21.

Ár:   1914 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A Maybelline vadmacska tekintetet ígérő szempillaspirálja.A Cat Eyes szempillaspirál speciális keféjének és a kollagén formulájának köszönhetően dús, kolosszális pillákat eredményez.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Lilly83

2019. július 16.

Az egyik nagy kedvencem. Szép ívelt pillákat lehet vele festeni és nem ragad össze. A dúsító hatást kicsit hiányolom. Szerintem inkább hosszít, mint dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

mlexa

2019. május 3.

Nem ragasztja össze a pillákat, illetve nekem hosszított is. De a dúsítás elmaradt. Ez miatt másik spirállal együtt kellett használnom. Nem pereg, nem kenődik, egész nap ott maradt a helyén. De attól függetlenül ez tényleg csak egy nagyon átlagos spirál. Illetve nekem elég hamar be is száradt. 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Szilvi666

2019. április 1.

Szép ívelt szempillákat lehet vele csinálni, igazi macska szemet. A bajom csak az vele, hogy a megszáradt festék egy idő után lepereg és megtapad a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lerika

2019. január 18.

Szerintem egy nagyon jó spirál! Szép íves, szétválasztott fekete pillákat lehet vele elérni. Tartós, nem kenődik. Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

eeeee

2018. december 14.

Kedvenc Maybelline spirálom. Szépen dúsít, szétválaszt, tényleg cicás hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

lohnerniki15

2018. november 16.

Annyira nem jött be, mint szerettem volna. Átlagosnak mondanám, semmi extra nincs benne. Nem ragadnak össze a pilláim, de egy másikat is kell használnom mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Juanita91

2018. november 13.

A kedvenc szempillaspirálom, pedig próbáltam jópárat az egészen olcsóktól a drágákig, de ez nálam veri az összeset. Szerintem a nagyszerűségének a 80%a az ívelt kefén múlik, de a festék is maximálisan tart egész nap,nem kenődik össze-vissza.
Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nálam 5 csillag!

Black Fairy

2018. október 31.

Teljesen átlagos spirál...Szép pillákat lehet vele festeni, nem tapasztja össze őket, de se nem hosszabbít, se nem dúsít...A tartóssága nagyon jó, egész nap fent marad. A kefe formája kényelmesen használható alsó és felső pillákon egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

vitezviki

2018. június 15.

Nekem olyan semleges ez a spirál. Ennyi pénzért kapni szerintem jobbat is, nekem nagyon összeragadtak a pilláim tőle, olyan fura pókhálós hatása volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Dashley

2018. április 2.

Évek óta ilyet használok. Azt hiszem örök kedvenc marad. Nagyon jó kialakítású a keféje és gyönyörű pillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.