Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyémántfényű körömlakk.

Jennyke

2013. január 29.

Kár,hogy már nincsenek forgalomban,szerettem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Kár,hogy már nincsenek forgalomban,szerettem őket.

WaterLily

2012. szeptember 16.

Néhány éve kaptam barátnőmtől egy csodaszép világos rózsaszín árnyalatot. Nagyon imádtam, szépen fedett, hamar megszáradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

boglarka88849

2012. szeptember 2.

A képen látható (Cherry Carats) árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy rétegben is remekül fed, és már vagy a 7.napja van a körmeimen, nagyon minimális pattogzással.
Mondjuk a lábujjon tovább bírja minden lakk. Ennek ellenére elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

TijuMK

2012. augusztus 24.

Jó pár éve volt egy ilyen lakkom akkoriban ez nagyon menőnek számított, állandóan reklámozták az ajakrúzsával együtt. Egy rózsaszín árnyalatom volt gyöngyházfénnyel, tényleg szép volt és tartós is. Akkoriban nagyon drágának tartottam, úgy kellett összespórolnom rá a zsebpénzemből. Most is megvenném már csak a nosztalgiázás végett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Acetone 0 0

Színezék. Piros.