Mediblanc

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Tökéletesen fehérré teszi a fogakat, eltávolít minden szennyeződést és lerakódást, frissíti a leheletet, valamint olyan különleges folyamatok és összetevők különleges egységét mutatja be, melyet más fogkrémekben nem található és ennek köszönhetően átélhető a tökéletesen tiszta fogak érzése.

GabriellaGabriella1

2019. február 5.

Nem habzik, semmi extrát nem vettem észre, az íze is rossz volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Nem habzik, semmi extrát nem vettem észre, az íze is rossz volt.

nyuszo

2018. november 23.

A fehérítő hatásról még nem tudok nyilatkozni, mert csak 2 napja használom, de már az első alkalomnál megkedveltem!
Mintha aprócska szemcsék lennének benne, aminek következtében teljesen tisztának érzem a fogaimat fogmosás után, anélkül, hogy a kémiai szerek teljesen szétmarnák a teljes szájüregemet!!!
Kíméletesnek, mégis nagyon hatékonynak érzem!

NO Peroxide
NO Parabens
NO SLS / SLES
NO Fluoride
NO Mesterséges édesítők

Az utóbbi időszak kipróbált fogkrémei közül nekem ő a személyes kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Kíméletesnek, mégis nagyon hatékonynak érzem!

NO Peroxide
NO Parabens
NO SLS / SLES
NO Fluoride
NO Mesterséges édesítők

Az utóbbi időszak kipróbált fogkrémei közül nekem ő a személyes kedvencem!

Vvera

2017. március 4.

Az eddig legjobb fogkrém amit használtam. Kicsit borsos az ára, de szerintem megéri, mert kiválóan tisztít, nekem fehérítette is a fogam és ízre is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

PinkBelleLab

2016. december 8.

Végre eljött az idő, hogy írhatok!:D

IMÁDOM! Az íze kellemes,nem tolakodó, a fogam sima és selymes lesz és érzem, hogy sokkal tisztább,mint egy átlagos fogkrémtől,ami túl mentolos és szétmarja a szám.:) Ráadásul fehérítette is a fogam és nem is kell sok belőle,tehát számomra megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Végre eljött az idő, hogy írhatok!:D

mujerconfused

2016. október 1.

Rendeléshez kaptam mintát és ettől rosszabb fogkrémem még nem volt. Abszolút nem habzott, az íze szörnyű, a teljes ára ehhez képes botrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Menthyl PCA, Sodium PCA

Sorbitol h 1 1

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.